Problem u vezi!!!!

  • 1
Ruma
Broj postova: 1
Reg. datum: 11.05.2012
Datum unosa: Petak 11.05.2012, 20:11, Naslov: Problem u vezi!!!!
E ovakom moj problem pocinje ovako... sa deckom sam vec 8 meseci i sve ide kako treba...ali njemu je tata poginuo pre par godina i on je od tad tezak na emocijama....nikad mi ne govori da mu nedostajem i tako te sitnice,nz ni da li se zaljubio...nz da li ce me ikad zavoleti...po njemu od tad te emocije su se izgubile...ali i dalje zeli da bude samnom to mi puno puta kaze...nz sta da radim, u velikom sam rebusu.... Tuzna Tuzna Tuzna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Petak 11.05.2012, 21:45, Naslov:
To je tesko, kad je tako ne znam zasto kazes da sve ide kako treba.. Takvi ljudi su teski i sebi a kamoli drugima, jer su generalno sebicni.. i ne opravdavaj ga.. Po meni samo zapitaj se gde si u svemu tome ti i tvoja osecanja.. Da nakon toliko vremena tebi nisu jasne tako bitne stvari.. Hej ljubav je volis ili ne volis, trece nema..
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Nedelja 13.05.2012, 14:09, Naslov:
Ja ipak mislim da on mozda nije lepo preboleo smrt svog oca(ako se to ikada moze preboleti)....nemojte ga odmah na lomacu da je sebican i slicno.Mozda decko od tada ima psiholoski problem sto uopste nije cudno i iskljuceno...neki ljudi lakse podnesu smrt nekog tako bliskog,a nekima treba mnooogo vremena.Ja bi pokusala da razgovaram sa njim....da probas da dopres do njega...da ti kaze zasto tako razmislja.Mozda nije imao pravu podrsku od nekoga do sada da iskaze svoje emocije....ja ipak mislim da ne bi bio sa tobom da mu nije stalo i da nista ne oseca prema tebi.Mislim da ipak ima neku blokadu od te tragedije koju je jako tesko razbiti....treba dosta strpljenja.Ako ne budes uspela pricom i delima da ga "otkravis" ja bi mu,da sam na tvom mestu,preporucila profesionalnu pomoc....smatram da takve tragedije mogu ostaviti dalekosezne posledice,u smislu da nikada nece moci nikome iskazati emocije...a to vodi u samocu...koja opet vodi u nesto dublje....ali to je sad vise za strucnjake.Ja samo napisah svoje misljenje...nadam se da ce se nesto promeniti...i zbog vase veze ,a i zbog njega samog.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 14.05.2012, 18:19, Naslov:
Sanjci mozda si u pravu, ali ja mislim da je u toj vezi toj devojci potrebno jako puno zivaca i strpljenja..i kad sebe toliko ulozis, a ne znas gde si..nije to lako. Ja to kazem jer sam jednom digla ruke i nikome ne bih savetovala da se ulaze previse tamo gde ne nazire svetlo na kraju tunela. Zivot je samo jedan.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 14.05.2012, 22:01, Naslov:
I ja mislim da je zivot samo jedan i da treba da se zivi punim plucima....Ja sam vec odavno prestala da se pitam zasto je neko nesto rekao ili, jos gore, zasto neko nesto nije rekao....Proste receno, stvarno je prestalo da me bude briga sta ce ko da mi kaze, a mislim naravno, na suprotni pol....Mnogo je vaznije sta je neko nesto uradio i kako se neko ponasa prema meni; neko ko je dobar i pazljiv, ko hoce da se nadje pri ruci kad je tesko, ili da me oraspolozi, ili da mi prosto da savet koji mi je koristan, kao pravi prijatelj...a sta ce biti sutra.... ni to me ne zanima previse...niti bih volela da mene neko pita da li cu ja nekog voleti zauvek, ili bar dugo....ako neko hoce da ja sa njim budem dugo, onda neka se trudi, neka mi svojim delima pokaze da sam mu draga....pa cu i ja da se trudim, da budem pazljiva jos vise...sto se tice bolnih situacija u zivotu, njih niko ne moze da izbegne...one su tu, pa su tu....i to je zivot...strasno je gubljenje vremena da se razmislja o tome, a mnoge lepe stvari i dobri ljudi promicu za to vreme.....meni bude zao kad procitam da neko tako razmislja i sekira se bezveze...ako ti je lepo sa tim deckom, onda uzivaj i nemoj da brines ni oko cega...ako ti ne odgovara, onda nemoj da budes sa njim...ja tako ucim i svoju decu....mora covek prvo sebe da voli i sebi da ugadja, jer ako sebe ne voli, pa kako ce tek druge? na ovom svetu ima oko 7 milijardi ljudi, od toga neka su bar polovina muskarci,.....ih, pa ima toliko mogucih kombinacija i susreta i lepih dogadjaja...nikada ne treba brinuti ni zbog jednog, jedinog...ako zbog njih brines, onda uglavnom nisu vredni...ako ti je lepo i opustena si i uopste nemas potrebu da razmisljas o takvim ljudima, onda su dobri i vredi se truditi i voleti ih i uzivati zajedno sa njima.....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Utorak 15.05.2012, 16:42, Naslov:
Zveko Ole
ko da si me ti rodila Vrlo srecna , ja ovo tvoje razmisljanje delim 100% i prosto sam sokirana cinjenicom da razmisljamo u istom smeru ovoliko Ole
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Utorak 15.05.2012, 20:26, Naslov:
Poljubac

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 152
Koliko clanova ima idealna porodica?