Problemi vecito sa drustvom

  • 1
Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Ponedeljak 04.06.2012, 13:06, Naslov: Problemi vecito sa drustvom
Imam problema sa drustvom i uvek sam imala niko nece da izadje svi gledaju neku korist,a kad zovem neku da izadje uvek kaze ne mogu pravda se.Zovu samo iz koristi kad nesto treba,devojke vise vole musko drustvo,danas je sve vise navalentnog ponasanja,vole i zensko ali u muskom drustvu su omiljene koja god da je izbace dekolte skupo se obuku,uvek ispeglane kose i nasminkane,sve se vise biraju i prijatelji prema izgledu,super je neko sa tobom kad mu treba korist neka a ovamo se nikada ne seti prvi u grad da ide sa tobom.Imam tek 19 godina a nikad drustvo nisam imala koji su hteli u grad.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Utorak 05.06.2012, 15:45, Naslov:
Pa ti onda zapravo i nemas prave prijatelje. Pravi prijatelji su tu i u dobru i u zlu. Danas u ovom svetu prepunom zavisti, koristoljublja i neiskrenosti jako je tesko steci prava prijateljstva. Sama mogu da se pohvalim masom ljudi oko sebe, sa kojima sam jako dobro, ali sam istovremeno jako svesna da je pravih, iskrenih prijatelja jako malo. A kada prodjes kroz neke situacije u zivotu, jasno vidis na koga mozes da se oslonis. E ja znam. A po meni bolje i da budes sam nego da imas prijatelje koji su tu samo kad im nešto treba.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Utorak 05.06.2012, 20:06, Naslov:
Tesko je nekom da izadje u grad samnom da prica,druzi se,zeza samnom.Strasno

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Nedelja 10.06.2012, 15:25, Naslov:
Mislim da se kreces u pogresnom krugu ljudi i da moras da izgradis neki svoj odbrambeni stav. Prvo trebas da naucis da volis i postujes sebe, jer kako dozivljavas sebe i svoje postupke, tako te i drugi vide i dozivljavaju. Pokusaj da budes pozitivna za pocetak, i videces kako ce se stvari bar malo promeniti, obecavam ti. Pokusaj da cenis male stvari i bar na silu da se nasmejes i po najgroznijem danu, i kad ti nesto ne ide, i kad si iznervirana...Tako ces uvek zraciti pozitivnijom energijom, a ljude to privlaci, znam iz sopstvenog iskustva.
Budi samouverenija i nauci da branis svoje stavove, i sto je najbitnije nemoj da se plasis da budes svoja-to mnogo pomaze u drustvu. Da budemo iskreni, ni ti sigurno ne bi htela da se druzis sa izuzetno nesigurnim, tunjavim i ogorcenim ljudima.
Sama kazes kako te svi koriste, pa promeni to, ogradi se i odmah jasno postavi granice i ne dozvoljavaj nikako da te koriste- na zalost u danasnjem vremenu sto si okrutniji, to te ljudi vise cene. Sto se tice jednog, slazem se sa Andemonom, a to je da je bolje biti sam nego biti okruzen stotinama laznih prijatelja, mada pored 7 milijardi ljudi na ovoj planeti, prosto je ne moguce da ti ni jedan ne odgovara, samo je pitanje vremena kada ces ga naci.
Jako je tesko imati danas pravog prijatelja pored sebe koji nece biti ljubomoran(ovo naglasavam, jer je skoro svaka moja "drugarica" bila ljubomorna na mene), koji ce ti davati savete i biti stalno uz tebe, ali opet mislim da nije nemoguce. Zato glavu gore i smesak na lice! Vrlo srecna
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Nedelja 10.06.2012, 19:00, Naslov:
Hvala vam puno svima :****************

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 249
Koliko clanova ima idealna porodica?