Sta je to sto mi ne da mira?

Kikinda
Broj postova: 21
Reg. datum: 06.06.2012
Datum unosa: Sreda 06.06.2012, 16:12, Naslov: Sta je to sto mi neda mira?
Caos svimaaaa! Nova sam na forumu pa se i ne snalazim bas najbolje,oprostite. Kao sto i sam naziv teme govori,zanima me,sta je to sto vam neda mira? Osmeh pa,pocnimo Wink
____________________
O,slatka mala izvrnuta torto :)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Sreda 06.06.2012, 16:59, Naslov:
To sto nemam prave prijatelje,sto se ni na koga ne mogu osloniti,sto me ne zeli nijedan decko,oduvek sam svugde nepozeljna,sto ljudi ogovaraju stalno i smeju mi se,sto sve neko svaljuje krivicu na mene da sam ja za sve kriva sto mi se lose desava,nisam ja kriva sto ima pakosnih i zlobnih osoba na sve strane....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Sreda 06.06.2012, 17:29, Naslov:
Meni ne da mira moj vragolasti decko Vrlo srecna al bas ni malo Lud
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Kikinda
Broj postova: 21
Reg. datum: 06.06.2012
Datum unosa: Sreda 06.06.2012, 20:47, Naslov:
Meni neda mira to sto me "drugarica" zafrkava i okrece kako joj se cefne. Jednom recju,iskoriscava me a ja to trpim.. Kad joj nesto treba odmah mi se javi a kad meni nesto treba ona se ne javlja i iskljuci telefon. Ovih dana bas o tome razmisljam,kakvih sve ljudi ima.
____________________
O,slatka mala izvrnuta torto :)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Sreda 06.06.2012, 23:09, Naslov:
Imam i ja jednu takvu koleginicu sa fakulteta isto iskljucen telefon jos ima i muske drugove dosta nece bre ni za jednog decka da mi pomogne a vrcka tu i ponasa se malo uobrazeno....majde bre svi su tu kad im treba neka korist poslaji mi nesto na email ej imas li neke prezentacije a ovamo bre nece ni kafu da popiju sa tobom...Momci da i ne pricam jedan mi rekao da sam se obukla ko dzovanka a uopste ne nosim odecu jakih boja niti nesto tigrasto niti nesto tako....neko se oblaci lepse neko bolje ovi sto se lepse,kvalitetnije oni imaju poseban tretman.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Kikinda
Broj postova: 21
Reg. datum: 06.06.2012
Datum unosa: Sreda 06.06.2012, 23:25, Naslov:
Dobro si to rekla da oni koji se oblace moderno,koji nose firmiranu robu imaju poseban tretman. Strasno kakvi ljudi postoje. Bas ovih dana razmisljam o tome. Gde je ovaj svet otisao? Nema postenja,dobrote. I mi sto smo dobri i posteni uvek nadrljamo. Dokle ide ljudska zloba?
____________________
O,slatka mala izvrnuta torto :)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Cetvrtak 07.06.2012, 17:58, Naslov:
Oni sto su posteni,dobri njih gaze kao mrava smatraju necim jako losim,bezveznim,kao nesto poslednje jadno,bedno,ugnjetavaju,diskriminisu.Ne znam zasto ljudi nece da budu jednostavno dobri posteni bez ugnjetavanja,diskriminacije,nego biraju da budu losi pa opet bolje prolaze.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 07.06.2012, 20:08, Naslov:
Svako je kovac svoje srece. U svakom segmentu zivota bitan je stav. Drugim recima kako se postavis, tako ce ti biti. I to je nesto sto se gradi godinama i iskustvom. Postuj sebe, vrednuj sebe i ljudi ce te drugacije gledati. Diskriminacije je uvek bilo i uvek ce je biti, to sad ne znaci da treba da se kuka na sav glas jao ovo, jao ono ili da se zabija glava u pesak. Preduzmi nesto, trgni se, pokreni se, pogledaj i taj svet oko sebe iz nekog drugog ugla. Samopouzdanje je kljuc svega.
Licno od kad sam stasala u devojku nosim prilicnu dozu samopouzdanja koje je je vremenom samo raslo. Ja sebi vredim i volim sebe ovakvu kakva jesam, kome se ne svidja nek okrene glavu. Wink
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Cetvrtak 07.06.2012, 22:39, Naslov:
Dobro si rekla Andemona ali problem je sto covek nema dobre prijatelje za izlazak,da se cujes sa njima i kad si kuci,koji su tu u dobru i zlu.To boli jako i nemanje momka.Napadaju druge drugi kad vide da ih neko potcenjuje,zeza zato sto je dobra osoba sto nije kvarna,neko uziva da muci druge i zeza i gore stvari od toga.U zivotu sam se susretala sa najgorim mogucim osobama,bila sam uvek slomljena i sad sam jer niko nema ni da bude najbolja drugarica,niti drug,niti prijatelj,svi izdaju kazu nesto ruzno sto povredi,potcene,smeju se za nesto sto ne bi trebalo....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Kikinda
Broj postova: 21
Reg. datum: 06.06.2012
Datum unosa: Petak 08.06.2012, 11:40, Naslov:
Nema pravih prijatelja. Svi gledaju sebe,samo da ide njima u korist,iskoriscavaju,povredjuju.. Hiljadu puta rekla sam sebi da cu se promeniti,da cu sve sasuti u lice ali nisam..nemogu..nisam kvarna osoba,dobra sam i naivna i mislim da sve moze da se promeni...ali nesto i nemoze..
____________________
O,slatka mala izvrnuta torto :)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Petak 08.06.2012, 12:47, Naslov:
Stvar je i u tome sto nema covek snage,zato sto je sam i oko sebe vidi sve srecna prijateljstva,svako veseo,svako ima momka,lepo se neko obuce mnogo,nasminka,cigarica i skupljaju se tako momci i prijatelji,e i na lepe oci,ispeglanu kosu uvek,pudera kilo svi se skupljaju,i kod navalentnih osoba i prepotentnih svi dolaze svi hoce sa takvima da se druze....Mozda nisu svi takvi ali ja sam u ovom zivotu nailazila uglavnom samo na takve osobe.Svako ima razlicitu percepciju kako vidi druge zavisi od toga sta je doziveo...Ne trebamo se sad mi njima prilagodjavati.Ja nemam ni brata ni sestru rodjenu tesko mi je zbog toga znam da mi bi bilo lakse i sve drugacije da imam.I ovi rodjaci sto imam imaju svoje drustvo,decka devojku,nece se bre sete u grad da pozovu nikad uvek moram ja prva....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Petak 08.06.2012, 20:04, Naslov:
I jos nesto sto me muci sto sam i uvece sama sto nemam nikog sem majke u grad da izadjem a blam me jer sve mladi izlaze i mladji od mene meni mnogo neprijatno najvise leti kad je raspust jer se tad svako vece izlazi u grad Tuzna(((((((((((((((

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Petak 08.06.2012, 20:43, Naslov:
Ti devojko onda imas ozbiljan problem u komunikaciji sa svetom oko sebe Mislim Gde su ti drugari iz detinjstva? Mlada si, kako je moguce da nemas skolske drugarice? Sagledajuci sve mislim da si ti sama kriva za svoju samocu. Ti jednostavno mozda nisi dovoljno komunikativna, ili imas neki nastup kojim odbijas ljude oko sebe. Ja znam da je jako tesko naci dobre i prave prijatelje, ali da ti tako mlada nemas nikog oko sebe prosto mi je cudno. Znam da ima i losih i pokvarenih ljudi, ali znam da i nije sve tako crno. Uglavnom kao sto rece neko kakve su ti misli, takav ti je zivot.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Petak 08.06.2012, 21:46, Naslov:
Pobogu znam ja da pricam sa nekim neko br ene mzoe fizicki da me podnese a kamoli psihicki....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 08.06.2012, 21:59, Naslov:
Mozda je malo surovo iskrena bila Andemona ali ja je potpisujem. Ne bih voljela da shvatis nju ili mene negativno samo bih htjela bar nekako uticati na tebe. Moras se trznuti. Ono sto dajes to i dobijes. Prvo moras promijeniti svoj stav i razmisljati pozitivno, samo tako mozes otvoriti vrata pozitivnim stvarima u zivotu. Ako mislis da je sve negativno i razmiljas o tome ne treba da te cudi da ti i jeste negativno. Da bi imala prijatelje moras biti prijatelj. Moj savjet ti je da prvo razmislis o nekim svojim stavovima jer tako privljacis samo negativne stvari. Voljela bih ti nekako pomoci. Moras postepeno ugraditi pozitivan stav a negativne izjave za pocetak zamijeni pozitivnim. Znam, nije to lako ali ti si gospodar svojih misli. Ne dozvoli da one upravljaju tobom. Pokazi im ko je gazda.Ako ponovis nesto par puta pa makar to bila najveca laz, za tebe postaje istina. Pa zasto onda to en bi bile pozitivne izjave? Uglavnom, ja ti drzim fige i nadam se da ces me poslusati.
Wink Frendovi
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Petak 08.06.2012, 22:18, Naslov:
Ja jedino da pocnem da se foliram kao svi da se kezim svima da lazem sve da nista nikom ne pomognem da budem hladna bezosecajna,bezobzirna tako ce sve shvatiti da je to odraz njihovog ponasanja kako se oni ponasaju prema meni.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Kikinda
Broj postova: 21
Reg. datum: 06.06.2012
Datum unosa: Petak 08.06.2012, 23:11, Naslov:
Ne,nemoj se folirati. Budi ono sto jesi. Nemoj sebe menjati zbog drugih! Nikako! Samo se malo opusti,budi optimisticna,vedrog duha.. Nadji neku zanimaciju,neki hobi.. Bavi se sportom.. Tako ces upoznavati mnogo ljudi. Veruj mi. Ja ti zelim srecu! Da uspes u tome!
____________________
O,slatka mala izvrnuta torto :)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Kikinda
Broj postova: 21
Reg. datum: 06.06.2012
Datum unosa: Petak 08.06.2012, 23:16, Naslov:
Ja sam inace iskrena,vesela po prirodi,druzeljubiva,komunikativna i uvek cu pomoci kome god pomoc zatreba. Ali inace,i ja imam slican problem. Imam prijatelje ali svima sam ok kad im nesto treba. A kad meni treba nesto onda gasenje moba,ne javljanje par dana i slicno.. To je tako bezobrazno i jadno da nemam reci. Al eto..ima svakakvih!
____________________
O,slatka mala izvrnuta torto :)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Petak 08.06.2012, 23:21, Naslov:
Ko d ami je do toga skoro svako mi se smeje iza ledja i na ulici i ogovara na svakom koraku ja to i tamo da trpim ne mogu ako krenem bilo gde

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Kikinda
Broj postova: 21
Reg. datum: 06.06.2012
Datum unosa: Subota 09.06.2012, 13:40, Naslov:
Ne razumem zasto ti se smeju iza ledja? Molim te objasni mi to.
____________________
O,slatka mala izvrnuta torto :)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 187
Koliko clanova ima idealna porodica?