Proljetni, ljetni, jesenski ili zimski tip?

  • 1
Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 14.06.2012, 18:22, Naslov: Proljetni, ljetni, jesenski ili zimski tip?
Boje imaju posebnu privlačnost i uljepšavaju nam život. To se osobito odnosi na boje za kosu. Kad god poželite promijeniti svoj izgled, osvježavanje bojom za kosu najočitija je mogućnost. Iako postoji mnogo izbora, ne pristaje svaka boja svakom tipu. Stoga trebate početi određivanjem svog tipa boje. To možete učiniti na jednostavan način. Želimo vam olakšati isticanje vaših najboljih značajki bojom za kosu.

Jeste li proljetni, ljetni, jesenski ili zimski tip? Odgovor ne ovisi samo o vašem podrijetlu ili boji tena. Znati svoj tip boje svakako je korisno. Nitko ne želi izgledati isprano, blijedo ili starije zbog nesretnog odabira boje za kosu. Sljedeći opisi tipova boja pomoći će vam da otkrijete boje i nijanse koje neće samo uljepšati vašu kosu, nego i vaše lice.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 14.06.2012, 18:23, Naslov:
Boje za proljetni tip
Ten: Koža je svijetla i čista, ima zlatno-žutu primjesu ili primjesu boje breskve. Mnogi proljetni tipovi lako rumene i stvaraju se pjegice

Boja očiju: Oči su svijetle, od svijetlo plave do zelene. Česte su zlatne točkice u irisu.

Boja kose: Kosa je uglavnom plava. Međutim, neki proljetni tipovi mogu imati tamnu ili crvenu kosu.

Boje za kosu za proljetni tip: Priroda je proljetnim tipovima podarila zlatni sjaj u kosi. Stoga biste trebali izbjegavati pepeljaste tonove i odabrati tople boje. Idealne su zlatno-plava, svijetložuta, med-plava, zlatno-smeđa, bakrena, tople crvenkaste nijanse poput zlatno-crvene ili jagoda-plave. Tople svijetlosmeđe do srednje smeđe nijanse također dobro pristaju ovom tipu. Pazite da boja kose ne bude previše tamna. Dramatičan izgled pristaje samo tipovima s hladnom bojom puti.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 14.06.2012, 18:23, Naslov:
Boje za ljetni tip
Ten: Ljetni tip ima nježno ružičastu kožu s plavkastom do ljubičastom nijansom (primjesom).

Boja očiju: Oči su plave, plavkasto-zelene, sivkasto-plave ili zelene. Neki ljetni tipovi također imaju smeđe oči s primjesom plave, sive ili zelene.

Boja kose: Prirodna boja kose ljetnih tipova je plava ili smeđa. Pepeljasta temeljna boja može katkad izgledati beživotno.

Boje za kosu za ljetni tip: Srebrno ili platinasto-plavi pramenovi dodaju očaravajući sjaj kosi koja treba više blistavosti. Jedna ili dvije nijanse tamnijih pramenova također stvaraju življi dojam.

Ako odlučite obojiti kosu preljevom ili bojom za kosu, pepeljasto-plava, pepeljasto-smeđa ili platinasto-plava vaše su boje. Crvena boja kose za ljetne tipove trebala bi imati plavkastu primjesu poput bordo ili svijetloljubičaste. Izbjegavajte crvenu boju kose s primjesom mahagonija, bakrene ili zlatno-plave jer će vas te boje postarati.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 14.06.2012, 18:24, Naslov:
Boje za jesenski tip
Ten: Boja kože može biti prilično svijetla iako ima duboko brončanu nijansu. U svakom slučaju, koža ima žućkasto-zlatnu primjesu. Jesenska koža često ima pjegice. Ovaj tip kože nije uobičajen, no čest je kod ljudi afričkog, azijskog i južnoeuropskog podrijetla.

Boja očiju: Boja očiju sjaji svim nijansama zelene, plave i tirkizne. Kod ovog tipa rijetko se može naići i na svijetloplave oči.

Boja kose: Kosa može biti tamnosmeđa s crvenkastom nijansom od bakrene do mahagonija.

Boja za kosu za jesenski tip: Naglasite svoju boju kose toplim crvenim i bakrenim tonovima. Sve tople smeđe boje poput zlatno-smeđe, bakreno-zlatne ili kesten boje također će vam pristajati. Ako doista želite obojiti svoju kosu u plavo, naglasite je zlatno-plavim nijansama. Pepeljasto plave boje ne pristaju jesenskom tipu kože. Mudra alternativa su zlatno-plavi ili bakreno-crveni pramenovi. Plavi pramenovi na jesenskom tipu izgledaju umjetno.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 14.06.2012, 18:26, Naslov:
Boje za zimski tip
Ten: Koža može biti vrlo svijetla. Katkad se nadzire blijedo zelenkasti ton krvnih žila. U svakom slučaju zimska koža ima blijedo plavkastu primjesu. Zimski tip kože prilično je uobičajen. Mnogi ljudi afričkog, azijskog i južnoeuropskog podrijetla dio su ove skupine.

Boja očiju: Tamnosmeđa, siva, ledeno-plava ili intenzivno zelena boja očiju stvara snažan kontrast bjeloočnici.

Boja kose: Raspon prirodne boje kose je od crne do plavkasto-crne ili od tamnosmeđe do srednje smeđe.

Boja za kosu za zimski tip: Bogati tonovi zimskog tipa kose prirodno zrače toplinom. Zato ovaj tip rijetko treba išta osim povremenog regeneratora za veći sjaj. No ako želite naglasiti svoju prirodnu boju kose, možete to učiniti plavkasto-crnim sjajem. Tamnoljubičasta i mahagonij boja za kosu naglašavaju tamnu kosu. Bojenje kose u svoju prirodnu boju ističe prirodnu ljepotu kose i daje joj više sjaja.

Posvjetljivanjem zimskog tipa kose često se stvaraju crvenkasti tonovi koji vam ne pristaju. Nemojte ni stavljati pramenove jer također poprimaju crvenkastu primjesu nakon posvjetljivanja, a vi ćete izgledati starije. Ako želite obojiti kosu, učinite to pepeljastim tonovima. Izbjegavajte žućkasto-zlatne nijanse boje za kosu jer oduzimaju blistavost vašoj koži.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 14.06.2012, 20:18, Naslov:
Ja sam ocigledno vanserijski tip Lud i ovde, ali sam najbliza zimskom tipu Vrlo srecna
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 15.06.2012, 12:43, Naslov:
Ja sam zimski isto Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Ponedeljak 25.06.2012, 23:14, Naslov:
Ma ja sam definitivno letnji tip ! To mi je u dusi! E sad jedino Bambina po tvojim formulama ne pasem,ali se osecam tako....sta cu....
Mozda kosa jedino u svemu ovome pase,ali ja jednostavno sva uzivam u letu, i kad se preznojavam ja i tada uzivam Vrlo srecna
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 26.06.2012, 16:20, Naslov:
Ovdje se samo govori o izgledu. Meni omiljeno godisnje doba nije zima ali mi je drago sto izgledam kao zimski tip
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 194
Koliko clanova ima idealna porodica?