Vredi li sta u zivotu,vredi li ziveti kad....

  • 1
Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Cetvrtak 14.06.2012, 19:28, Naslov: Vredi li sta u zivotu,vredi li ziveti kad....
nesto nema nikakvog smisla kad se vidi kako se god okrene samo isto,a sto nije dobro? Da li se isplati cekanje da se neka dobra osoba uzivo pojavi,bude prijateljski nastrojena? Ima li smisla tugovati sto mnogima nije stalo,ima li smisla nadati se i za momke.Deluje sve nedostizno,coveka boli usamljenost,samoca,nemanje brata,sestre rodjene...

Pomislim na buducnost cesto,boli kad se nesto nema ono sto bi trebalo,uvek je bolelo i sad boli kako god da se okrene
Razmislila sam za prijatelje nisam kriva sto nemam nisam takva kao neki da ogovara druge,smeje se iza ledja kaze drugima nesto ruzno mozda oni i tako nekom drugom rade,ali tome je lako i ne obraca paznju jer ima....
A sto se momaka tice plasim se da ne ostanem zauvek sama,da necu moci decu da imam....Samo prolaze dani a nista....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 14.06.2012, 20:00, Naslov:
Ne mlati Softi, nemo' da ti dodjem za neki dan gore pa da konacno sretnes dobru osobu Vrlo srecna
Naravno da neces ostati sama, razumem te da ti nije jednostavno u okruzenju, ali nego sta ces nego da cekas pravu priliku..
U tvojim godinama ja sam bila tako drustveno aktivna da nisam znala gde cu pre..
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Cetvrtak 14.06.2012, 20:02, Naslov:
Nije jednostavno akd covek pocne i nekad se rasprica i kako god se okrene nezainterovanost. Covek se umori od cekanja svega da neko postane bolji,da bude zainteresovan,da neki decko pozeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 15.06.2012, 12:49, Naslov:
Ne cekaj nista u zivotu draga. Za sve se sama moras izboriti. Bori se za konstantni osmjeh na licu i pozitivno razmisljanje. Budi kao suce i svi ce te ljude opcinjeni pratiti jer svi vole pozitivne, drustvene i drage ljude. Misli pozitivno, govori pozitivno i STAVI ROZE NAOCALE- kroz njih gledaj samo pozitivno, samo pozitivne situacije, ljude, kroz njih je zivot ljepši. Negativne izjave zamijeni pozitivnima i ono sto je najbitnije ako nesto hoces da promijenis ne ponavljaj sta ti smeta i sta hoces da promijenis jer ga samo vise stvaras u zivotu. Cim ti padne nesto lose na pamet skreni svoje misli na nbesto najdraze, malu bebu, macu, drage ljude... Uspjet ces, vjeruj mi. Ja sam imala prije par godina smrtni slucaj pa nekih porodicnih "problema" i sama sam se izborila pozitivnim stavom i osmijehom. Sad ljude koji me vole cinim sretnim jer se smijem a ljude koje me ne vole nerviram sto sam toliko sretna. Zurka Frendovi Wub Poljubac Zdravo
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Petak 15.06.2012, 15:10, Naslov:
Citat:
Deluje sve nedostizno,coveka boli usamljenost,samoca,nemanje brata,sestre rodjene...


Slusaj Rose....ja sam jedinica...nemam ni brata ni sestru...sama sam u belom svetu bez ikoga svog...okruzena ljudima koje jedva poznajem....muz koji stalno putuje...sama sa detetom od nepune dve godine i uz sve to trudna....sve ovo nije ni malo lako,ali mora se naci i u muci nesto lepo.Zato prestani da ocajavas i probaj da u svemu sto radis pronadjes neku pozitivnu stvar....nikada...ali zapamti NIKADA neces moci imati sve ovce na broju...da sve bude idealno na ovom svetu...da nas svi vole....da smo stalno srecni i zadovoljni...da nas niko ne kritikuje zbog necega...da nam ne uputi lepu rec kad je ocekujemo...takve stvari postoje samo u bajkama(a vise ni u njima)...a zivot nikako nije bajka.Zivot je jedna borba gde moras da istrajes do svog kraja...da li ce ti rat sa zivotom biti tezak ili lak zavisi samo od tebe.Ako dopustis da te svaka rec povredi i da te svaka situacija pokopa onda ces izgubiti rat.Niko u zivotu nije sve "odradio" i dobio...i niko nije potpuno zadovoljan svojim zivotom...ali kad saberes sve na kraju,sabiras samo lepe stvari....Zato se saberi,nadji nesto sto te ispunjava i budi strpljiva jer sve lepe stvari se cekaju! Tjesi
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 250
Koliko clanova ima idealna porodica?