Da li ste iskreni prema svojim momcima/muzevima?

  • 1
Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Nedelja 17.06.2012, 16:45, Naslov: Da li ste iskreni prema svojim momcima/muzevima?
Ako im recimo kazete ja bih zelela da ti budes sto bolji,da se sto bolje slazemo,ceznem za dobrom dusom,kako oni reaguju na to i da li ste im rekli tako nesto? Da li ste pokusali ostvariti kompromis,da oboje bude lepo,da li uspevate itd?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 17.06.2012, 18:40, Naslov:
Pa da ne postoji dogovor i kompromis zar bismo bili zajedno?? Ili tako ili nikako. Ako toga nema, nema ni kvalitetne veze. Nikoga ne mozes da promenis, ali mozes da prilagodis Wink a to se cini iz ljubavi Wub Najveca sreca je kad imas nekog ko te voli kakva jesi.
A sto se tice iskrenosti apsolutno, provalio bi odmah da nesto krivudam Sramni
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Nedelja 17.06.2012, 21:42, Naslov:
Iskrena sam. Ne znam lagati. Zbog toga koliko pricamo desi se da kazemo ponekad ponešto suvišno. Ali samo ponekad. Vrlo srecna
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 18.06.2012, 21:49, Naslov:
Aaaaaaa....pa pricam ja ko navijena,ali u vecini slucajeva na jedno uvo udje na drugo izadje....Vrlo srecna.....vecina cim se ozeni kao da je operisana od romantike i slicnih stvari....ali da ne preterujem i budem grozna,ume nekad da me iznenadi da ne poverujem....ni ja ne volim da lazem,zato sto na um to na drum.Nekad me kosta zivaca ali sta cu....Lud
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Subota 23.06.2012, 19:54, Naslov:
Ja sam se jednom zeznula nisam rekla potpunu istinu, mrzelo me da ispravljam krive drine i Ljut sam nije stao dok mi nije, stavio do znanja da me cita kao otvorenu knjigu Lud
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 129
Koliko clanova ima idealna porodica?