Moj decko menja raspolozenje po potrebi

  • 1
Broj postova: 15
Reg. datum: 24.12.2009
Datum unosa: Utorak 26.06.2012, 22:12, Naslov: Moj decko menja raspolozenje po potrebi
Ja i moj decko smo zajedno vec tri godine i od toga zvanicno zivimo zajedno sest meseci. I ranije smo u principu ziveli zajedno ali sam ja kiriju placala na drugom mestu. Sad kad smo se konacno stabilizovali pocinjem da razmisljam da li je vredan mog truda.

Problem:
Kada sam ja lepo raspolozena on je lose raspolozen ( sa izuzecima naravno). Kada mene njegovo lose raspolozenje pogodi i dovede do toga da i ja padnem u tu neku depresiju onda je on odjednom fin i duhovit i pokusava da me oraspolozi.

Da li neko moze da prepozna sebe u ovakog situaciji?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Utorak 26.06.2012, 23:41, Naslov:
Pricaj sa njim,mozda ima nekih problema na faksu,poslu,porodicnih....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 26.06.2012, 23:44, Naslov:
I ja bi ti preporucila da porazgovaras sa njim...pitaj ga otvoreno zasto je (skoro) uvek tako.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 27.06.2012, 09:12, Naslov:
I moj savjet je da pricas ali pazi na koji nacin. Odaberi pravi trenutak kad je dobro raspolozen i nemoj da napadas i osudjujes jer se napadnuti muskarac brani. Wink
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 28.06.2012, 22:00, Naslov:
Mogu njega da prepoznam u toj situaciji... I preporucila bih ti da ga uopste ne pitas zasto je loseg raspolozenja...ako hoce da ti kaze, reci ce ti.....To je prosto jedna od kontrolnih radnji, tako neko privlaci paznju; on je lose raspolozen, a ti moras onda da se zapitas ili, jos gore, da ucestvujes u tome...Nikada i nikome nemoj da dozvolis da ti kvari raspolozenje, cuvaj ga i mnogo duze ces trajati, a bice ti mnooogo lepse...Probaj samo prosto da ga ignorises, pa ces videti sta ce se desiti....Prvo ce pobesneti sto se ne pitas sta mu je, a onda ce se nervirati zato sto si ti lepo raspolozena...Ako te taj decko voli, onda bi on trebao da bude srecan sto si ti srecna i da oboje uzivate i budete lepo raspolozeni...Sve ostalo je prosto glumatanje, veruj mi, mozes da isprobas, pa ces videti....Meni ne bi ni prijao neko ko je stalno lose raspolozen, ili je BAS tuzan, kad sam ja raspolozena....Ja ga ne bih ni pogledala...Za dobro zdravlje je jaaaaako vazno da budes zadovoljna i sa osmehom na licu, veruj mi Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 29.06.2012, 10:21, Naslov:
Zeko, svaka cast na postu. Slazem se u potpunosti. Kad zelim dodatnu paznju samo ignorisem i pustim da se bori da mi popravi rapolozenje. Interesantno kako kod muskaraca pali bas svaki put. Ako sam neraspolozena ili jendostavno u nekom svom svijetu, cini sve da sazna zasto je to tako i je li mozda on uzrok tome. Osmeh Kad je obratna situacija i ona neraspolozen ja jednostavno kuliram i ignorisem to. Ne padam na emotivnu manipulaciju. Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 268
Koliko clanova ima idealna porodica?