Najbolji drug

  • 1
Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 16.08.2012, 23:56, Naslov: Najbolji drug
Godinama unazad ja se druzim uglavnom sa muskarcima. Nekako im vise verujem, jer zaista umeju biti veci prijatelji od zena. Sa zenke stane imam uglavnom losa iskustva..no nebitno to, ja sad imam problem i sa muske stane Mislim
Naime moj najbolji drug, za koga bih ruku u vatru dala, prosao je sa mnom svesta, priznao mi je pre neko vece porukom da me voli, da je zaljubljen u mene. Sok Place prvo njemu sve cestitke odlicno me poznaje, kao niko a ipak moze da me voli Lud
I sad ne znam sata da radim, od tada mu se ne javljam, pokusao je da me kotakira, izbegla sam..sve se nadam, javice se i reci aaa samo smo te zezaliiii...
Jako mi je tesko palo sve to , nije mi prvi put da se drugar zaljubi u mene, ali uvek sam ja to znala da sve postavim na svoje mesto. Sada se osecam jako bez veze, jako ga volim, obozavam ali kao brata, druga i bojim se dacu morati da ga povredim i da ce druzenje morati da prestane Tuzna plus jos i to da sam vec dugo u ozbiljnoj vezi.
Sta bi ste radile na mom mestu..
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Subota 18.08.2012, 10:30, Naslov:
Moras se suociti s njim i popricati. Mozes na jednostaqvniji nacin kao i on uostalom. Reci mu putem poruke da te jako iznenadio i da ga ne gledas tim ocima. Da ti puno znaci ali samo kao prijatelj i da je ovim priznanjem ugrozio vase prijateljstvo uopste. Moras da mu kazes da to sto si u vezi nije prepreka za "vasu vezu" nego sto ste jednostavno samo prijatelji i ne zelis nista vise. Morate da prestanete da se vidjate jedno vrijeme. Neka se malo ohladi. Kada se nakon duzeg vremena vidite znat ces je li moguce nakon tog priznanja ostati prijatelj s njim. Mada iskreno, tesko...
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Nedelja 19.08.2012, 20:02, Naslov:
I ja se slazem sa Bambinom...morate popricati.Bila sam u takvoj situaciji i nimalo nije lako.Probaj kroz salu da mu das do znanja da ga obozavas ali drugarski...probaj da odigras tako da poveruje da si sve to shvatila kao salu....joooj ne znam.A jel ima on devojku?Mozda je previse usamljen pa mu se ucinilo da se zatreskao u tebe ako provodite previse vremena zajedno....uh!U svakom slucaju izbegavanje ne vidi nicemu...morate porazgovarati!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Sreda 22.08.2012, 22:29, Naslov:
Da, nema stalnu devojku, posvecen je dugo meni, mada se u poslednje vreme ne vidjamo cesto bas, ja imam decka s kojim je vidjanje preraslo u svaki dan gotovo da zivimo zajedno.. Nemam vremena za drustvo, kao ranije. Tada kada mi je to rekao moj decko nije bio tu, pa je znajucu to verovatno odlucio na taj korak.. Posle toga jos jednom me je kontaktirao porukama pitajuci me sta radim, rekla sam da mi nije dobro, a i stvarno nije bilo. Pisao je nekako u saljivom tonu. Sve mislim javice se nakon nekog vremena i reci mi da je sve zezanje. Jako sam tuzna zbog svega. Moj momak je ljubomoran, i jako me drzi za sebe, i skoro mi je rekao sam, nista ja nisam pominjala, da je moj drug zaljubljen u mene i da je siguran u to. Jako se osecam bzv zbog svega. Mislim da je moj drug definitivno osetio da me gubi, mislim da je na moju vezu do skoro gledao kao povrsnu, nije hteo da prihvati to kao ozbiljno. Imali smo zimus jedan veliki sukob, kada nismo govorili neko vreme, kada je pod uticajem akkohola svasta rekao o mom momku, kako on nije za mene, kako je on sa mnom samo zbog seksa i td. Bila sam jako ljuta i nismo govorili sigurno par nedelja, dok me nije pozao i izvinuo se.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 27.08.2012, 00:29, Naslov:
I kulminacija: moj drug je napravio salu sa mnom, dosli kod mene on i jos jedan drugar(mi smo crna trojka) i zezaju me, i smeju se ko ludi jesam li se primila.. u isto vreme sam mogla da ih bijem Oklagija i da skacem od srece Sreca Ludaci, obozavam ih Lud
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 27.08.2012, 10:23, Naslov:
Sad ih istamburaj dobro......da im ne padne napamet opet tako nesto da ti dusu kidaju!!!Oklagija....hehe
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Utorak 28.08.2012, 15:35, Naslov:
Aca - moj najbolji drug, Milan - moj pobratim i ja smo vecita crna trojka, dugo vreme smo nerazdvojni bili, da mislim da su svi mislili da sam ja sa nekim od njih u vezi. A u stvari oni su moja braca, koja me obozavaju i nikad ni jedan za sve ove godine nije ni pokusao pogresno da me dodirne, a kamoli nesto drugo. Motali su se razni momci oko mene, njih dvojica su trpeli i prezivljavali sve moje faze. Onda ja nadjem decka koji je po svim mojim merilima.. E sad, trebalo im je malo vremena da prihvate sve to za ozbiljno (mada su duboko ubedjeni da ja nikada necu moci da se uozbiljim Bljak ) I postoji neka ljubomorica, jer sada provodim vise vremena sa deckom i nemam vise vremena za njih kao pre, pa mi zato manijaci prave smicalice Oklagija Vrlo srecna Sva trojica se cimaju za mene i obozavam ih, volim svakog na razlicit nacin Lud A vi devojke, kakvi su vasi drugari.. ??
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 28.08.2012, 19:47, Naslov:
Ja da sam na tvom mjestu ne bih vjerovala. Znam da zelis da vjerujes u to jer ti tako vise odgovara i vjerovatno se trudis da i ne posumnjas ali... Meni bi bilo sumnjivo. Voljela bih da grijesim ali po tome sto si mi rekla daj Boze. Ne moram ti pricati o muskom ponosu koji je do neba. Znaci, kad je skontao da nisi zainteresovana na taj nacin onda nije znao sta bi od sebe a ni od sramote. Ponizio se a htio te zadrzati kao prijateljicu. Nije mu ostajalo nista drugo nego da kaze da se zezao i od svega napravio cirkus a ti opet objerucke to prihvatila jer bi voljela da je bila zezancija. Opet kazem, ti ga bolje poznajes. Mozda i grijesim.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Utorak 28.08.2012, 20:13, Naslov:
Razmisljala sam o tome i ja. I mozda ne bih verovala u to, da mi svoje poruke o ljubavi nije slao iz jednog kafica, udruzen sa nekim drustvancem.. Znaci zezancija. Milan nam je u medjuvremenu nasao devojku, koja je inace moja drugarica, tako da nam je Aca jedino solo. Aca je u sustini jedan jako sposoban muskarac, vredan, u sve se razume, sve zna, na svakom polju dzek, dzentlmen i drugarcina. Sto puta sam rekla blago onoj zeni koja bude bila njegova. Ima bezbroj kvaliteta. Obozavam ga. Znam da i on mene obozava. Nikada a bili smo u milion situacija, nije pokusao bas nista u smeru sem drugarskom. Zato nisam nikad sumnjala. Ali ponekad se zamislim, ne znam sta da mislim.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 01.09.2012, 23:42, Naslov:
Najbolji drug sam, izgleda , ja, sama sebi ;lol;

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 267
Koliko clanova ima idealna porodica?