Sta vi mislite o ovome?

  • 1
Nis
Broj postova: 4
Reg. datum: 20.08.2012
Datum unosa: Ponedeljak 20.08.2012, 22:11, Naslov: Sta vi mislite o ovome?
Moja rodjaka je pre mesec dana raskinula sa deckom...Pre jedno par dana ga je videla sa atraktivnom cicom ,kako javno seta sa njom za ruke..Malo je izigravala detektiva i saznala da je iz mesta udaljenog 500 km..i da je bila na par dana kod rodjake...A isto tako je saznala da je udata...Na profilu njenog muza ,na svakoj slici se ljube ,vole itd..A ovaamo kada dodje sa nekim drugim...Na profilu njene rodjake je napisala .."Kada budem dosla ,odma da mi das informacije o mom auto-prevozniku"....Nasla je slike na sajtu kluba ,od prosle godine ,gde je ta ista "zena udata",sa nekim klincem-njegovi su dosta imucni.. ....Sada postoji li mogucnost,da taj njen bivsi decko ne zna za njeno "bracno stanje"..Ili mu je odgovaralo zezanje ili da ispadne frajer?Nelogicno mi je da neko ,koji hoce samo kombinaciju,javno izlazi sa zauzetom osobom,jos setaju za ruke?Ili "nisam u toku"?
____________________
aa

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 20.08.2012, 22:18, Naslov:
...pa, svako je tu sebi onda nasao racunicu....on ima atraktivnu devojku, a ona nekoga da je provadja....i ne verujem da bilo ko od njih dvoje nesto mudruje ili razmislja sta ce svet da kaze...pogotovo ako je udaljenost te devojke od njenog muza 500 km i ako nju bas briga...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 4
Reg. datum: 20.08.2012
Datum unosa: Ponedeljak 20.08.2012, 22:22, Naslov:
To se i ja slazem sa time,nego da li on zna da je udata?Zacudlilo me je jer se nije motao oko tudjih cura zato..Vrlo srecna Malo mi je i smesno to sve...Uz to ona se bavi manekenstvom,i upao je sa njom u obliznjem mestu gde je bila ta moja rodjaka,i seli su do njenog stola...Dobro njoj bas i nije bilo smesno.... HaHahahaha HaHahahaha
____________________
aa

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 20.08.2012, 22:28, Naslov:
...ne znam da je muskarcima ikada bilo bitno da li je neka zena udata ili ne, ako im se dopada....prosto bi krenuli da osvajaju, pa sta bude ...HaHahahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 4
Reg. datum: 20.08.2012
Datum unosa: Ponedeljak 20.08.2012, 22:45, Naslov:
Nezna se ko pije ,a ko placa... Mir
____________________
aa

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 63
Koliko clanova ima idealna porodica?