Problem!

  • 1
Broj postova: 2
Reg. datum: 21.08.2012
Datum unosa: Utorak 21.08.2012, 17:59, Naslov: Problem!
Ovako, nova sam ovde i nikada nisam ni bila uclanjena na neki slican forum. Imam problem, imam decka vise od godinu dana, i on mi je prvi. Skoro mi je rekao da je primetio da nisam ni jednom dozivela orgazam tokom seksa. Sve je ok kad mi on pripomogne al sama nikad nisam, tj nisam otkrila pozu koja mi odgovara da bih dozivela orgazam. Rekao mi je da se bas smori kad pomisli na to. A nije da nisam opustena ili nesto slicno. Jel problem u meni? I jel moze neko da mi predlozi pozu, za koju zna da odgovara Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 22.08.2012, 08:49, Naslov:
Draga moja mislim da je orgazam individualna stvar...u smislu poza.Nekome neka poza odgovara nekome ne.Eksperimentisite sa pozama...isprobavajte nove pa ce sigurno neka da bude "tvoja" poza....mozda vam treba vise predigre?!Mozda je tu problem....nije sve u pozi samo.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Sreda 22.08.2012, 22:05, Naslov:
Ej ja cu nesto da ti kazem kao samozvani sex ekspert Vrlo srecna Lud citala sam nesto o tome u skorije vreme, a i poklapa se sa nekim mojim licnim iskustvom, najbolja pozicija je da zena bude gore i to okrenuta ledjima partneru, ili pozicija od pozadi. Da, predigra je jako, jako bitna stvar kao i poverenje u partnera. Sve strahove i nesigurnosti ostavi negde po strani, i uz casicu dobrog vina raspusti se... Sramni
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 21.08.2012
Datum unosa: Ponedeljak 27.08.2012, 00:38, Naslov:
hvala vam punoo Vrlo srecna Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 88
Koliko clanova ima idealna porodica?