Ah, ta ljubav...

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Utorak 11.09.2007, 18:19, Naslov:
Mislim da je princeza ipak odabrala lava, iz vise razloga... Sokirana

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Sreda 12.09.2007, 06:57, Naslov:
Kazu da se ljubomora radja s ljubavlju ali i da ne umire s njom.
Da li to znaci da je ona jaca i od samog osecaja voljenja?
Ponekad mi se cini da je princeza izabrala lava...
A da li bi ON, da su zamenjene uloge odabrao da ONA zivi s drugim covekom?
TESKO .....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Subota 22.12.2007, 22:21, Naslov:
Gledala sam na SAT RTS jedan prilog, odnosno tri zanimljive i pomalo otkacene price o ljubavi.

Prica prva: u jednom selu na Pesteru, blizu Sjenice, zivi covek koji ima cetiri zene. U tom kraju, nastanjenom muslimanskim zivljem, jedini je koji ima vise zena. Zene se lepo slazu a on tvrdi da se svima njima ozenio iz ljubavi i da ih sve podjednako voli.

Prica druga: njen junak, zitelj sela u srcu Srbije, nakon razvoda od prve zene isao je iz braka u brak, tacnije zenio se devetnaest puta Sokirana, da bi se pod stare dane vratio prvoj zeni. Shvatio je. navodno, da je ona prava.

Prica treca: ozalosceni udovac iz jednog sumadijskoig sela, podigao je u cast svoje pokojne supruge crkvu. Kaze da je ona to zasluzila jer je bila izuzetna osoba.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Subota 22.12.2007, 23:00, Naslov:
1. Ako je njima lepo meni je jos lepse! Ocigledno da zene nisu ljubomorne, da uzivaju jer prepostavljam da su lepo rasporedile kucne poslove Osmeh Jedna kuva, druga pegla, treca oko dece... milina.

2. Glupost. Promenio je 19 zena, ostario, i kad ga niko vise nije hteo vratio se prvoj! Boze svasta! Nema tu ni LJ od ljubavi nego cisto da se snadje pod stare dane. A i ako jeste stvarno shvatio pa dugo mu je i trebalo!

3. E ovo je najlepsa prica, tuzna ali posebno lepa. Ne treba poseban komentar, prica govori sama za sebe Osmeh

____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Subota 22.12.2007, 23:22, Naslov:
Pa, hmmm, pod jedan se slazem... milina Osmeh

Pod dva mislim da nije bio glup Osmeh Znao je da se prvoj moze uvek vratiti pa je iskoristio priliku Osmeh

A pod tri, hmmm, kako da kazem, mozda je podigao crkvu da se covek pomoli prije nego si nakopa vraga na glavu Tralalalala
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 23.12.2007, 00:26, Naslov:
1. Ako čeljad nije besna, ni kuća nije tesna...
2. Ponavljanje je majka znanja Osmeh
3. Amor vincit omnia, a nadam se da sve nije zbog toga "da komšiji crkne krava", jer toga ima, takmiče se ljudi čija će kuća biti za pola metra viša... Valjda nije to.

U, krenule me posloviceOsmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Nedelja 08.03.2009, 17:50, Naslov:
Ketlin Vipl (20) iz Farmingtona u Nju Meksika otišla je sa dečkom na večeru u restoran brze hrane.

Njen budući suprug Rid Haris verenički prsten je stavio u njen omiljeni milk šejk.

Devojka je oduševljeno srknula, dok joj je dečko govorio da ima "važno pitanje". Ketlin je popila ceo milk šejk, ne primetivši da je u njemu prsten!

"Mislio je da se šalim kada sam mu rekla da nisam primetila ništa čudno u čaši", rekla je devojka za "Dejli mejl".

Uplašeni Haris odmah ju je odvezao u Urgentni centar, gde joj je urađen rendgenski snimak, i preporučena terapija laksativima.

Nakon nekoliko dana, par je konačno ugledao svoj prsten "na svetlu dana", a svadba je zakazana za jun.

Izvor:Mondo
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 05.05.2009, 10:14, Naslov:
Mislim da mu je rekla da izabere djevojku a željela da je ne posluša i izabere lava. Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 141
Koliko clanova ima idealna porodica?