Do zdravlja i lepote....

  • 1
Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 17.11.2012, 21:23, Naslov: Do zdravlja i lepote....
.....posto sam cesto ovde naletala na raznorazna pitanja - kako biti srecan, omiljen, kako biti zadovoljan(zadovoljna), kako preboleti ljubav, kako imati lepe i zdrave nokte i kosu, resila sam da probam da odgonetnem neke misterije u vezi sa svim tim pitanjima....i da objasnim kako biti lepa, srecna i zadovoljna...i narocito - zdrava zena HaHahahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 17.11.2012, 21:29, Naslov:
.....pa, kao prvo, vecina ljudi(muskaraca i zena) - stalno ili vecinu vremena razmislja o tome da li ce se nekome dopasti, da li je izgled( a narocito garderoba) odgovarajuci....a to je strasno tracenje vremena...prvo, zato, sto niko od nas ne zna sta neko misli u svojoj glavi i kako neko razmislja, a samo prepostavljamo, a obicno pretpostavljamo negativno....narocito zene....a muskarci opusteni, zadovoljni, spreme se za minut i provedu se i po sto puta bolje od zena, kojima stalno nesto fali i fali i namesta se, podesava....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 17.11.2012, 21:35, Naslov:
...i, umesto da razmisljate da li cete se nekome dopasti, mnogo je bolje da za to vreme uradite nesto za sebe...ali stvarno...da priustite sebi nesto, za svoju dusu i bez opterecenje uzivate...ja, naprimer, obozavam da pijem kafu u krevetu i ujutro nigde ne idem, dok ne obavim tu kafu...i citanje....svaki dan uradite nesto sto vam se dopada, a narocito ono sto vam tera osmeh na lice...sto manje razmisljate i brinete, a vise lepih stvari cinite sebi, vise cete da blistate...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 17.11.2012, 21:42, Naslov:
...napr. sedite kod kuce i nervirate se; zasto ne zove, da li me voli, sta sad radi....i, sta cete tacno da promenite?....istina je da ne mozete da uradite nista, tacnije nikoga na silu ne mozete da naterate da vas voli...to je prosto tako...ako vas neko voli, zvace, druzice se sa vama i uzivacete...ali je jako pogresno kada se zena iskljucivo oslanja na ljubav muskarca i od nje zavisi...pa, jel moguce da zena vredi samo onoliko koliko joj neki muskarac(i to odredjeni, koga ona odabere) poklanja paznje.....i onda nervoza i plakanje, gledanje na sat....strasno...a ceo svet pored prolazi i vreme prolazi, a zivot je kratak i LEP....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 17.11.2012, 21:48, Naslov:
...i, uglavnom, to znaci , da pocnete puuuuno da volite sebe i da u sebe imate poverenja, narocito da imate poverenja u svoje sposobnosti, na svim poljima....i da prestanete sa trazite po sebi sta ne valja i sta biste promenili...jer to jako komplikuje stvari....i baca u brigu i razmisljanje...a vi imate samo sebe i iz svoje koze ne mozete......i umesto da gledate sta drugi imaju, a vi nemate, probajte bar malo sebe da obradujete...svaki dan...i da sebe postujete najvise...Poljubac

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 17.11.2012, 21:55, Naslov:
...ja nikome ne dam da mi dira u odbojku Vrlo srecna zato jer je obozavam i sto mi je na treninzima savrseno lepo i druzim se sasvim onim zenama...a cak ne znam ni gde sve one rade i kako se prezivaju, nekima znam samo nadimke...a to nije ni bitno....na sportu nema ni reci o politici, poslovima, bilo kavim brigama ....jel mozda volite da idete u bioskop? pa, obavezno idite....sve ono sto vam prija i sto vas cini zadovoljnim - cini vas zdravim i produzava vam zivot....Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 17.11.2012, 22:04, Naslov:
...a ako vas bas muci to pitanje ljubavi...pa, bar budite iskrene same prema sebi i zapitajte se prvo da li vi samu sebe volite?...i nikada nije kasno...mene je sad nesto uhvatilo da pretresam staru garderobu i da vidim sta mogu da napravim od starih majica i dzempera...i, lepo odem na internet, nadjem gomile klipova kako se prave predivne torbe, a lako i bez po muke...pa cu da probam...sta me kosta.....mozda cu da napravim nesto za sebe, pa za cerku , za majku...ima da se obraduju...narocito cerkaOsmeh a ja cu da budem zadovoljna, jer cu da shvatim da umem da radim i to....pa cu sebe jos vise da volim...jer se prosto upustam u svakakve poduhvate u kojima uzivam i u kojima ce jos neko da uziva Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 18.11.2012, 15:23, Naslov:
Jako lepo receno Zveko i zaista jeste tako. Od kada sam to shvatila postala sam drugacija, svoja Vrlo srecna I srecna.
Neki mi se dive, neki me ne vole bas zbog tog mog neunistivog optimizma, i ne hajem ni najmanje sta ce bilo ko misliti. Istinska sreca je u nama samima.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 19.11.2012, 22:18, Naslov:
...i kad mi trener ocita na treningu i znam da sam pogresila...pa sta...Vrlo srecna bolje da se on iznervira, nego ja Lud nije mu lako sa mnom...lepo leti lopta u aut, a ja za njom, znam da ne valja i da gresim...neke stvari, znaci, sporije usvajam...jednog dana cu mozda biti i savrsena odbojkasica, ali zasada samo uzivam u igri Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Utorak 27.11.2012, 18:14, Naslov:
Svaka čast Zveko na ovom tekstu Osmeh
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Utorak 04.12.2012, 18:19, Naslov:
hvala Osmeh malo mi je vec bilo tuzno kad vidim kako zene bezveze pate zbog muskaraca.... bas danas je jedan primerak suprotnog pola probao da me iznervira...ali mi nije jasno kako nekome uopste moze da padne na pamet da proba da bude grub....i tako, on se prilicno iznervirao, mislim da mu je skocio i pritisak, a ja sam lepo i opusteno provela popodne...sad mu jedino preostaje da mi se debelo izvini, ako hoce da uopste pocnem da razgovaram sa njim, a ostalim aktivnostima da i ne govorim....pa moramo svi da se postujemo, bez toga ne ide Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 165
Koliko clanova ima idealna porodica?