Leto i proširene vene

  • 1
Broj postova: 3
Reg. datum: 18.08.2013
Datum unosa: Nedelja 18.08.2013, 12:03, Naslov: Leto i proširene vene
Leto i vrućine nepovoljno utiču na krvne sudove,http://porodicnilekar.net/index.php?option=com_content&view=article&id=64:leto-i-proirene-vene&catid=51:zdravlje-ena&Itemid=55

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Zrenjanin
Broj postova: 9
Reg. datum: 26.02.2014
Datum unosa: Sreda 26.02.2014, 16:13, Naslov:
Znam,zato su meni bili odložili operaciju letos u centru kod doktora Dragića jer oni leti ne rade.Kasnije mi je odradio (krajem septembra) i odlično se osećam,a plašila sam se kao niko.Ni traga onim naborima od vena.
Više je agonija samo čekanje,a kada dođete kod njih na sto sav bol je ubod igle za lokalnu anesteziju.Za neverovati je da tako kratko sve to traje.
Za svaki respect dala sam im lajk
https://www.facebook.com/pages/Centar-za-savremenu-vensku-terapiju-laserom-Dr-Dragic-/444201985666184

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 01.03.2014, 06:41, Naslov:
...zanimljivo, ali postoji i nacin ishrane koji u potpunosti leci ovakve upale...a ja sama pravim i balzam koji je savrsen za upale vena...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Zrenjanin
Broj postova: 9
Reg. datum: 26.02.2014
Datum unosa: Sreda 05.03.2014, 10:20, Naslov:
Verujte da sam promenila način ishrane pre više od godinu dana,ali mi nije pomoglo.
Konsultovala sam se sa nekim lekarima i homeopatama,ali nije bilo rezultata.
Kad već treba da se uradi operacija s laserom je ipak najefikasnija.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 06.03.2014, 00:03, Naslov:
aha, a kako si promenila ishranu? šta si sve jela, da bi rešila problem sa venama?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Zrenjanin
Broj postova: 9
Reg. datum: 26.02.2014
Datum unosa: Cetvrtak 06.03.2014, 12:34, Naslov:
Znate već za kreme od kestena,pa mnogo citrusnog voća,zatim sam dobila koren lincure od muževljevog rođaka iz Crne Gore koji se sitno isecka i ostavi u alkoholu da odstoji nedelju dana pa se pije pre jela.Neizbežno jabukovo sirće,pa utrljavanje istim na mesta otečenih vena.Pila sam čaj od preslice koji je prilično bljutav.Šipak,kleku i na kraju "šipak" koristi od svega. Tuzna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 06.03.2014, 20:20, Naslov:
Kod takvih stanja treba u potpunosti, ali skroz, da se izbaci šećer iz ishrane, kao i belo brašno, to je pod obavezno. Osim toga, da bi se upale smirile, treba svaki dan jesti isključivo sirovo voće i povrće. Isprobano i deluje Vrlo srecna Ako se to sve gore ne ispoštuje, ništa ne vrede povećane količine citrusnog voća i lincura u alkoholu. I džabe je utrljavanje jabukovog sirćeta, ako se nastavi sa šećerom u ishrani. To je kao da niste radili ništa .

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Zrenjanin
Broj postova: 9
Reg. datum: 26.02.2014
Datum unosa: Subota 08.03.2014, 12:59, Naslov:
Vi ustvari kažete da moram da postanem vegeterijanka ili veganka ? TuznaMalo je teško s obzirom da sam rođena Vojvođanka naviknuta na domaću kuhinju.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Zrenjanin
Broj postova: 9
Reg. datum: 26.02.2014
Datum unosa: Subota 08.03.2014, 13:04, Naslov:
Vi ustvari kažete da moram da postanem vegeterijanka ili veganka ? TuznaMalo je teško s obzirom da sam rođena Vojvođanka naviknuta na domaću kuhinju.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 08.03.2014, 19:36, Naslov:
Ne kažem da treba da postanete vegetarijanka. Šećer i belo brašno nisu životinjskog porekla. Šećer je ono što najviše šteti zdravlju. Meni je rekla jedna prijateljica - treba svakog ostaviti da jede ono što hoće. Ljudima je očigedno bitno da nešto promene tek kada se jako razbole. Onda bi dali sve pare ovog sveta, da mogu, da bi im se zdravlje vratilo. Ja sam preporučila da voće i povrće jedete isključivo u sirovom obliku, znači, da ga ni slučajno termički ne obradjujete. To bi Vam stvarno puuuno pomoglo. Ne znam da li Vam je bitnije da jedete domaću Vojvođansku kuhinju, ili da Vas ne bole noge i da Vam vene budu zdrave. Na Vama je da odlučite. U pitanju je Vaše zdravlje. Ja sam prosto htela da Vam savetom pomognem. I ja živim u Vojvodini i veliki sam gurman. Verujte mi, da se nikada bolje nisam osećala, nego sada, kada sam prešla na sirovu hranu; prvo što mi se desilo je da su mi se hormoni perfektno podesili, kao da sam devojka, oslabila sam 10 kg, pritisak mi je savršen, krvna slika savršena, dioptrija mi se popravila (iako nije bila nešto velika, ali sada mnogo redje koristim naočari), o super kondiciji da i ne pričam....Možete slobodno da jedete meso, sir i jaja, ali je ogromna greška kada se voće i povrće kuvaju, jer se tada uništavaju enzimi, a oni su Vam najvažniji. Kada čovek stari, količina enzima opada u ćelijama, a jedino može da se nadoknadi unosom iz svežeg voća i povrća, svakodnevno. Enzimi su nešto što ne može da se stvori veštačkim putem. A ti enzimi Vas podmladjuju i onda se mnoooogo bolje osećate. Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Zrenjanin
Broj postova: 9
Reg. datum: 26.02.2014
Datum unosa: Utorak 11.03.2014, 13:09, Naslov:
Verujem vam bez daljnjeg,ali kada bih uspela da se nateram na sve promene koje navodite.
Znate da sam već veliki uspeh napravila ostavivši pušenje.
Prva stvar na koju su mi ukazali u ordinaciji dr Dragića je bila baš u vezi pušenja.
Na prvom pregledu još pre operacije su mi ukazali na to.
Postala bih vegeterijanka zbog dosta razloga ako ni zbog čega drugog ono zbog vida jer mi je sve slabiji s godinama.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1
Reg. datum: 27.11.2014
Datum unosa: Cetvrtak 27.11.2014, 20:25, Naslov:
Mogu li vas pitati kako se osećate kada je prošlo neko vreme od operacije ?
Možda bih otišla kod njih na pregled zato tražim mišljenje nkkoga ko je sve to prošao.
Svesna sam da je to bolest koja se ne može izlečiti već samo ublažiti zato hoću da uradim na najefikasniji mogući način.
Nipošto me ne interesuju čupanja vena već baš ovakav način koji ne boli.
Možete li mi odgovoriti ?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 52
Reg. datum: 14.12.2014
Datum unosa: Utorak 04.08.2015, 18:09, Naslov:
I ako sam mlada (21) imam manjih problema sa venama. Vide mi se mreze vena na butinama. Svaki dan pijem po 2 caja od korena koprive, cula sam da je dobar i da pomaze. Kupila sam neke gelove za vene pa njih mazem. Znaci sirova hrana deluje na vene? Razmisljam se mozda i to da probam.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Zrenjanin
Broj postova: 9
Reg. datum: 26.02.2014
Datum unosa: Subota 23.06.2018, 23:29, Naslov:
Evo da se javim devojke da sam ziva i zdrava a proslo je 3,5 godine od kako sam bila na operaciji vena u u centru kod doktora Dragića. Nema vena sto je najbitnije ni starih ni novih.Trece leto u suknji. Isla sam na naknadno doterivnje kapilara u medjuvremenu kod njega a tek sam s tim zadovoljna. Mala Majice da li si ti bila kod doktora Dragica na pregledu ? Oprosti ja nisam videla tvoje pitanje. Sigurno si to resila ?Ako nisi, ne cekaj nista ne dobijas.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Zrenjanin
Broj postova: 9
Reg. datum: 26.02.2014
Datum unosa: Subota 23.06.2018, 23:31, Naslov:

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Utorak 05.03.2019, 16:50, Naslov:
Ja sam imala problem sa perifernom cirkulacijom, bas dugo, Onda sam pocela da koristim MAKAMU i ona mi dosta pomaze, 6 meseci je koristim i mogu reci da su rezultati pozitivni. Sto je najvaznije ne postoji kontraidikacija bas nikakva, sto i jeste razlog sto sam se usudila da to probam. Koga zanimaju detalji javite se.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 2
Reg. datum: 27.04.2019
Datum unosa: Subota 27.04.2019, 20:52, Naslov:
jeste bas sam videla da je doktor veoma uspesan i u lecenju kapilara na nogama.imala sam cak na obrazima ali se nazalost ne bave njima.

https://estetic.rs/dr-petar-dragic-sve-o-laserskoj-metodi-lecenja-kapilara/?fbclid=IwAR2dZzVWvz1cztZVlEBTVWyuOiTsgxJaAkYQg13hAjd-x8P0Q6Ux3ZplzhA

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 247
Koliko clanova ima idealna porodica?