Oslonac i podrska

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 19.06.2007, 01:09, Naslov: Oslonac i podrska
Koliko se mozete osloniti na decka/muza?

Da li Vam je bitno da vas muskarac bude vas zastitnik ili ste jedna od samostalnih zena koja sve moze sama?

Mozete li da mu prepustite donosenje nekih vrlo vaznih odluka ili ste vi te koje moraju da nadgledaju situaciju? :cool:
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Utorak 19.06.2007, 01:30, Naslov:
U nekim vrlo bitnim stvarima mogu da se u potpunosti oslonim na njega. Uvek mu je porodica na prvom mestu, brižan je i odgovoran. Nikad ne srlja u rizike, nikad nas nije kompromitovao...
E, jedino na šta mogu da se požalim to su rokovi, tj. sve može i sutra, a i kad ode u kupovinu, od 3 stvari, donese 4 pogrešne. Zato mu sad uvaljujem ceduljice, i crtam kako izgleda povrće...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Utorak 19.06.2007, 01:41, Naslov:
Pa mogu ja i sama-Osmeh ali ipak volim da mu prepustim donosenje nekih odluka, ili da se bar konsutujem sa njim, tim pre sto je vrlo odgovoran i principijelan...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Utorak 19.06.2007, 06:23, Naslov:
Smatram da se mogu u potpunosti osloniti na svog buduceg muza i on mi uvek bez oklevanja pruza podrsku u svemu sto meni puno, puno znaci.
Sto se tice vaznih odluka, to ne zelim da radim sama, niti bih volela da on donosi takve odluke sam, zelim da takve odluke donosimo zajedno - tako i treba da bude. Veoma je odgovoran i svidja mi se sto uvek ispunjava obecanja. Mislim da je to veoma bitno, jer uvek znam da mogu da racunam na njega, ako kaze da ce nesto da uradi, onda to i uradi.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 19.06.2007, 06:44, Naslov:
Eh moj uvek nesto odlaze... sta god moze on odlozi za sutra i to mrzim!
Ali pruza mi podrsku, to stoji. Nikad mi nije prigovorio niti me sputavao. Nije mu tesko da mi nesto ucini jedino sto moram da ga podsecam 10 puta Vrlo srecna
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Utorak 19.06.2007, 14:46, Naslov:
Odlazemo jer smo skloni selekciji i prioritetu. A sve sto radimo hocemo napraviti dobro i nismo spremni zaustaviti se na pola puta. Ne zovite nas na marendu kada vidite da lezimo ispod auta i nesto popravljamo - to mi mrzimo. Isto tako nemojte nas tada pitati da li da kupite pola kile hleba ili kilu. Podrazumeva se da to morate same znati.
A kada nas saljete u samoposlugu sigurno cemo zaboraviti na neko povrce koje je vama potrebno pa se necemo ljutiti ako nam ga nacrtate Wink
Morale bi gadno zgresiti da vam ne bi bili spremni dati podrsku, a da znamo biti i rame za plakanje sigurno ste se vec uverile.
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Utorak 19.06.2007, 15:20, Naslov:
Za kupovanje namirnica s pijace je na prvom mestu, ali to je veoma retko.
Taman kad isplaniram vreme u potpunosti i kad uklopim sve aktivnosti oko dece i podelim, njemu iskrsne nesto neodlozno (egzistencija je na prvom mestu), i uvek zaboravi da je trebalo da uskoci u kombinaciju.
Posvecenost porodici-deli prvo mesto sa poslom koji radi. Pod tim podrazumevam da nece potrositi novac na nesto licno, ako imamo potrebe da kupimo nesto za decu ili kucu.
Dobro je Osmeh iako delimo, na prvom smo mestu jos uvek Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sombor
Broj postova: 24
Reg. datum: 20.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 21.06.2007, 19:48, Naslov:
Eh, da je malo manje fudbala!He he!Nemam ništa protiv fudbala ali da ga minimalno gleda kad je samnom a ako i ima neka njemu važna utakmica, trudim se da ne zvockam već uradim nešto za sebe što nisam stigla. Dosta odluka volim sama da donesem, mada se trudim da bude na opštu radost,ne znam, sigurno nekad i pogrešno pretpostavim.Drago mi je kad imam njegovu podršku. Sve u svemu dobro se slažemo, a sitnice će tek isplivati kad počnemo živeti zajedno!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 2
Reg. datum: 25.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 25.06.2007, 15:04, Naslov:
Pa... sve zavisi kakve odluke su u pitanju. Znam da bih mogla da budem "i glava i vrat kuce", ali zasto bih to radila?! Naucila sam lekciju:ne trpaj se previse da dokazes da si savrsena i nezameljiva - koga nema bez njega se moze. Zbog toga se trudim da radim ono i onoliko koliko najbolje znam, ali nasam bas pristalica da treba biti "sef" u kuci, kao ni robinja. Neka sredina, valjda...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 02.07.2007, 04:20, Naslov:
Nikada ništa ne odlažemo.Ona je meni apsolutno glas razuma, a mislim i ja njoj.
Onaj momenta, kada prvo nju pozoves radi neke konsultacije bilo kog tipa.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 91
Reg. datum: 03.05.2007
Datum unosa: Cetvrtak 09.08.2007, 09:01, Naslov:
Za bitne stvari stvarno mogu da se oslonim na njega.Porodica mu je na prvom mestu i svih ovih ludih godina se borio za nas,imao snage uvek i kada bih ja posustala...Voli da kasni,ne kupi uvek sve sto je trebao u Tempu,ali to i nije tako bitno jer me uvek nasmeje i zasmeje.shvatila sam da je smeh,tj.duhovitost uzasno vazna za vezu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Beograd
Broj postova: 18
Reg. datum: 24.01.2008
Datum unosa: Utorak 29.01.2008, 10:00, Naslov:
Poznajem zene koje stalno kukaju kako ne mogu da se oslone na svoje jace polovine, kako su oni nesposobni i tako dalje. A iste te se stalno petljaju u '' muska posla''. One sve najbolje znaju, sve njih zanima, nista bez njihovog ucesca ne moze da prodje. E ja bih s takvom osobom pored sebe poludela Oklagija
Mene ne zanima preterano njegov posao, da li ce krevet stajati s ove ili s one strane, da li je ves masina indesit ili gorenje, i jos bezbroj za mene glupih sitnica.
Za sad je uvek tu za mene, postuje moje zelje...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Pazar
Broj postova: 3
Reg. datum: 08.05.2008
Datum unosa: Cetvrtak 08.05.2008, 21:49, Naslov:
Mislim da svka zena kraj sebe treba da ima muskarca koji ce je stititi u svakom smislu te reci ,bez obzira da li je ona samostalna ili ne,zena je nezniji i lepsi pol,i treba da ima nekog na koga moze da se osloni u svakoj situaciji,ali to neznaci da ona nije jaka i sposobna zena koja sve moze sama,ne,jednostavno takav je zakon prirode.
____________________
Jasna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Petak 09.05.2008, 14:57, Naslov:
Pre bih rekla da oni traze oslonac u nama..Ma koliko oni delovali jako ipak smo mi njihova potpora i oslonac.Mada bilo bi najbolje ako ti ovo bilo uzajamno,da jedno u drugom nalaze potporu i sigurnost.
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Petak 09.05.2008, 20:48, Naslov:
ja se slazem sa spavalicom u svemu trazi moj muz podrsku i razumevanje a ja sam ona sto mogu sve sama,mada bi stvarno to trebalo biti uzajamno.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Subota 10.05.2008, 14:31, Naslov:
Pogledajte koliko brakova i veza puca jer je zena stabilnija,ima veca novcana primanja,e oni to ne mogu da podnesu.Za njih je najgore to da znaju da je zena jaca i superiornija od njih.Jednostavno jako im je tesko da imaju jacu osobu od sebe pored sebe,a ta osoba pored slabog muskarca ne moze da napreduje jer jos i njega mora da "vuce" na svojim ledjima i samo stagnira u mestu.
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Wien
Broj postova: 7
Reg. datum: 10.05.2008
Datum unosa: Nedelja 11.05.2008, 08:15, Naslov:
Ja sam jedna od onih sto mogu otprilike sve sama , problem je samo sto dosta stvari radim na bum ( kad su sitnije stvari u pitanju ) ili kako ja to finije upakujem " ma samo spontano ....." i onda on tu ulece kao neko ko je razumniji i uglavnom hladnije glave , pa reshava i spashava ono sto " zabrljam "....... Pomaze me ne mogu da kazem bez daljnjeg , mada ima svoje bubice i drzim ga dalje od kupovine jer nema osecaj za to i ne pomazu nikakve cedulje , jednostavno u stanju je da nakupuje svakakve nebuloze i ima naravno momente kad se upljujem i zilion puta ponovim jedno te isto a on samo kratko odgovori - evo sad cu - ....... , ali generalno sam prezadovoljna i ne znam sta bih bez njegove podrshke . Ne bih ga menjala za brdo karamela !
____________________
...... Ne patim od ludila , naprotiv - uzivam u njemu ! .....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Cetvrtak 09.10.2008, 01:10, Naslov:
Moj dragi je tu uvijek.savjet,podrska,da me nasmije.U zivotu morate imati nekog takvog.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 09.10.2008, 01:21, Naslov:
Mojti je ko kalauz-univerzalan Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 09.10.2008, 09:36, Naslov:
U potpunosti se mogu osloniti na supruga i imam njegovu podrsku u svemu ali je on glava porodice i oko svega se dogovaramo i delimo obaveze
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 156
Koliko clanova ima idealna porodica?