Problem..

  • 1
Broj postova: 3
Reg. datum: 07.10.2013
Datum unosa: Ponedeljak 04.11.2013, 14:35, Naslov: Problem..
Prije 10- ak dana sam pocela vezu sa bivsim, pomirili smo se ponovo nakon 8 mjeseci. I stvarno ne znam u cemu je problem, smeta mi sto ne cujemo cesto msm barem da posalje poruku u danu ili nesto, onda ne iddemo cesto vani, idemo u istu skolu i nikad ne stojimo zajedno, on je sa svojim drustvom ja sa drugaricom. Jos ima jedna cura iz skole njegova "drugarica" od nedavno sa kojom sam ja prije bila dobra a sad ona mene tako ruzno pogleda i mislim da se oni dopisuju sto mi stvarno smeta, a ne mogu mu reci nemoj se dop sa njom. Stvarno ne znam je li to tako ide ili sam ja ljuboorna :S ali u svemu ovome ponasa ne neozbiljno po mom misljenju..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Utorak 05.11.2013, 20:43, Naslov:
I jeste sad u vezi ili niste? I kako vas dvoje provodite vreme zajedno? Nije valjda da se uopšte ne viđate? :O

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3
Reg. datum: 07.10.2013
Datum unosa: Sreda 06.11.2013, 14:54, Naslov:
Da u vezi smo. Pa izadjemo na kafu nekad mozda 2x u sedmici ali smeta mi taj fb i kad vidim da lajka slike ili one statuse poput "status veze:jos uvijek cekam" :S

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 06.11.2013, 16:12, Naslov:
Draga Floriana, popricaj s njim o svemu sto ti smeta, polako smireno, nemoj drzati lekciju jer na taj nacin neces nista postici. Ako mu se tvoji zahtjevi ucine pretjeranim onda se razidjite, ako mu je stalo do tebe potrudit ce se a ako nije bolje da na vrijeme saznas...
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 100
Koliko clanova ima idealna porodica?