Problemi sa poslom i karijera

  • 1
Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Cetvrtak 30.01.2014, 13:12, Naslov: Problemi sa poslom i karijera
Ima mnogo osoba kojima se ne svidja sto cu ja sebi da izradim buducnost,sto idem na fakultet,sto uopste postojim,zivim,sto ucim da bi imala svoje parce hleba.nabijumi ukor u knjigu,neki rade sve da popadam ispite.......Vazno je da sutra radim usavrsavam se veoma je bitno....Ne mogu da ostvarim svohj san ako me mnogo toga sputava,ima osoba koje mi prave prepreku,kako se izboriti sa tim,kao da zele moj hleb,moju viljusku,kasiku...ima svasta po ovom svetu....Da li se vama desilo da neko staje na put? Sta radite da biste izbegli te osobe,koliko ste istrajni da uspete,da li je u vasem zivotu bilo uspona i padova sto se tice karijere...?Kako je bilo vama dok ste studirali?


Sta biste vi radili da ne mozete da zavrsite fakultet,da nekom treba tvoje ucenje,da hoce da ti stanu na put.....Sta biste vi radili da neko ima debele veze sutra na poslu,da te neko ,,gadja' ko nema fakultet a ti zelis da ga zavrsis,isto me nervira kad neko mi staje na put,ima debele veze na fakultetu, sutra na poslu,ponizava me i smeje mi se,profesori mu daju vecu ocenu,a osoba je mnogo gora od mene,i zeli da me unisti i sluzi se na sve nacine svakavim lukavstvima.Ima osoba koje zele d ame vide na samom dnu,da me roditelji isteraju iz kuce,da nemam srece ni za jedan ispit,da nemam srece sutra na poslu.....Pa cekaj,ja sam posla na fakultet da studiram i da sutra imam posao...a to sto mi neko staje na put.....nije lepo....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 30.01.2014, 20:42, Naslov:
eeeeeeee, Soft rose, nije tebi lako u zivotu....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 33
Reg. datum: 20.11.2010
Datum unosa: Petak 31.01.2014, 16:17, Naslov:
Znas sta soft rose mislim da si sada definitvno preterala sa kukumakanjem i prenemaganjem i verujem da bi se svi koji prate ovaj forum sa mnom slozili. Citaj Aman devojko JESI LI TI PRI CISTOJ SVESTI I ZDRAVOJ PAMETI?? Milion puta su ti cure na tvojim nebuloznim temama sugerisale sta da cinis i ti i dalje teras svoj fazon. Pa ko je ovde lud?? Znam da zvucim surovo i brutalno ali to je ziva ISTINA. Davis, covece, u kakvim bajkama ti zivis. Sad me vise i ne cudi stav ljudi oko tebe prema tebi. Sve sto ti se desava sama si zasluzila.
I ili se osvesti ili prestani da davis i ovde devojko! Ne Ljuta

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 182
Koliko clanova ima idealna porodica?