hteo je vezu-sad nece, a voli me !?

  • 1
Broj postova: 4
Reg. datum: 30.01.2014
Datum unosa: Cetvrtak 30.01.2014, 15:19, Naslov: hteo je vezu-sad nece, a voli me !?
Devojke, poprilicno duga prica, vise od 6meseci.. Bila sam u dugoj vezi, koju sam dosta dugo pokusavala i da zavrsim, ali neka navika ili boga pitaj sta mi nije dalo. letos sam upoznala jednog momka, koji je morao dobrano da se pomuci da bi dobio moj br, posle 5puta sto je dobio odgovor "ne", jos vise da se pomuci da bismo otisli na pice.. i mi smo se tako vidjali, bukvalno smo se posle nekog vremena ponasali kao da smo u vezi, upoznala sam njegove, on moje, jedino nismo spavali posto sam ja, jel imala decka.. cekala sam da se md vrati u grad i da raskinem, sto sam i uradila... i sad, doticni od letos, ne zeli da bude sa mnom... kaze voli me i oseca nesto prema meni ali ne mozemo da budemo zajedno... i mi smo se tako jos neko kratko vreme vidjali, nismo zajedno, ali idemo u bioskop, ljubimo se, itd... i onda sam ja resila da to prekinem, posto mi ta varijanta ne odgovara, zaljubljena sam u njega i volim ga, i zelim da budem sa njim. nemojte me osudjivati, znam da se te stvari rade malo drugacije, da nisam trebala da se vidjam sa njim ako sam imala decka itd, ali sta sad, to se vec desilo. Zanima me sta da radim po tom pitanju, kako da pokusam da budem sa njim? Sokirana

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 30.01.2014, 20:39, Naslov:
jurio on tebe, sad juris ti njega Osmeh tako ti to ide...pa kad opet ti malo njega budes ignorisala, on ce da potrci za tobom...koliko ja shvatam, ti si vec sa njim, druzite se i provodite vreme zajedno..ja bih ti prosto preporucila da uzivas sa njim, ako ti godi, a ako ne, onda preseci i zavrsi...moguce je da gospodin momak malo tvrdi i pazar...sto bi se on ljubio sa tobom,a da ga nista drugo ne zanima...nemoj da lupas glavu ni slucajno u vezi sa tim-sta bi on hteo, to je gubljenje vremena...samo opusteno...ljubi ga najbolje ste mozes, pa da vidimo hoce ostati hladan Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4
Reg. datum: 30.01.2014
Datum unosa: Petak 31.01.2014, 11:02, Naslov:
Hvala na odgovoru Cvijece Pa, jedini problem je u tome sto se to vidjanje dosta smanjilo... mislim da pocinjem da shvatam i zasto..non-stop sam ga davila kako se ne ponasa ok, blah blah...tipicno zensko kad se zablesavi.. sad se nismo culi vec 5-6 dana, posto smo dosli do dogovora da je najbolje da pustimo par dana da se sve slegne...e sad da li da cekam da se on javi, ili da se ja javim, ipak je to bilo na moju inicijativu? i naravno da se za tih par dana nismo ni videli, ja uspesno izbegavam svaku situaciju gde bih mogla da ga sretnem...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 13
Reg. datum: 21.01.2014
Datum unosa: Petak 31.01.2014, 11:35, Naslov:
E ovako Majo ovo ti je moje misljenje.
Ti se njemu sigurno svidjala,tj cak te i volio sigurno ali to je vremenom prestalo.On da te voli i sada htjeo bi sa tobom vezu a ne da se vidjate tako bzv.To je kao neka kombinacija,koliko sam mogla da shvatim.Muskarci obicno zele kombinaciju sa djevojkom koja im se dovoljno ne svidja.Tako da on je prije htjeo da bude u vezi sa tobom dok te je volio,sada posto je to prestalo oce tako bzv da se vidjate da bi mogao jos nesto sa strane da ima.Mislim da ne treba da mu se javis,nego da mu kazes da ti ne zelis da se gledas sa njim tako neobavezno. Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4
Reg. datum: 30.01.2014
Datum unosa: Petak 31.01.2014, 15:57, Naslov:
Aliii eto njega, on se javio... Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 33
Reg. datum: 20.11.2010
Datum unosa: Petak 31.01.2014, 16:38, Naslov:
Devojke, moje iskusan savet vam je hej drzite do sebe, do svog dostojanstva. Muskarac je taj koji je lovac, to mu je zapisano u genima. Lak plen mu nije "sladak" i vrlo bzo ga odbacuje, ide dalje. Pustite ga da se bori za vas. Pustite ga da bude vodja, ili da bar to izgleda tako u njegovim ocima. Ne bacajte se ko tele pred rudu... znam sta pricam. Onaj kog ti moras konstanto da podstices i juris, nije pravi muskarac, ni sada ni nikada nece to moci da bude prava stvar, a vreme ce bas pokazati koliko je to tacno. Sve servirano na tacni nije zanimljivo nikome. Mozda sam ja malo staromodna, ali danas sa ovom pameti ja ni za zivu glavu ne bih prva pruzila korak. Iskustvo me je naucilo.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4
Reg. datum: 30.01.2014
Datum unosa: Subota 01.02.2014, 21:29, Naslov:
Ann de mona, slazem se u potpunosti sa tobom, on je morao mnogo mnogo da se pomuci oko mene, mozda sam cak i preterala sa tom nedodirljivoscu, zato sto postoji granica do koje je to ok, a kada se veza ili prijateljstvo, ili sta god podigne na neki visi nivo, onda tome u tolikoj kolicini, tu vise nije mesto... svejedno, pa i sada, pet dana mu se nisam javljala, razmisljala sam o tome..ali nisam se javljala.. i eto njega.. sa najglupljim mogucim razlogom da zapocne razgovor, ali javio se.. Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 112
Koliko clanova ima idealna porodica?