Ne mogu da uspem u zivotu zbog groznih osoba

  • 1
Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Cetvrtak 30.01.2014, 17:24, Naslov: Ne mogu da uspem u zivotu zbog groznih osoba
U mom zivotu ima dosta groznih osoba koji mi nikad ne bi ulepsali dan koji mi samo odmazu koga bas briga dal ce meni sutra nesto da se desi iznenada.....Mrzim kad je neko neodgovoran kad neko nece da se druzi samnom,kad me neko ogovara,kad mi neko radi iza ledja,kad neko radi sve i svasta samo da uspe i da me povredi svojim ponsanjem i delima groznim prema meni ucinjenim......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 30.01.2014, 20:30, Naslov:
moras u zivotu malo da se potrudis, nista nikome ne pada sa neba...stalno kukas kako te niko ne gleda i kako nece niko sa tobom da se druzi. Pa kako onda moze bilo ko da bude kriv, osim tebe, zbog tvog neuspeha? Uzmi malo da ucis, spremaj te ispite i da vidis kako ces imati uspeha.......malo zegrej stolicu.....y

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Cetvrtak 30.01.2014, 21:12, Naslov:
Neko nekog zadirkuje od detinstva nista se ne menja nema normalnih oko mene

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Cetvrtak 30.01.2014, 21:23, Naslov:
Stalno kukam jer znam st aje bilo svaki dan da nema niko ni cao da mi kaze nemam dobre prijateljice neki decko sa faksa me sutnuo iako nismo bili u vezi gledao me malo ali ga mnogo mrzim jer me je blokirao na fejsu poceo je da se druzi sa sektasima.....okrenuo mi ledja on je takva osoba da voli druge da gleda kako pati.....to ne mogu da podnesem ni nepravdu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 30.01.2014, 22:09, Naslov:
Soft rose, cim sam vidjela naziv teme znala sam da si je ti postavila. Nisam ni morala da je otvorim. Zaista mi je zao sto tako razmisljas. Sreca nije u tome da te drugi sazaljevaju, tjese i govore pozitivne stvari. Neces biti sretna dok ih ti sebi ne budeg govorila i na kraju zaista u njih i povjerovala. Vec hiljaditi put kazem da kako zracis tako privlacis...ti konstantno govoris o negativnim stvarima a ocekujes pozitivne...tako ne moze...
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Petak 31.01.2014, 05:52, Naslov:
Zbrka mnogo si me razocarala

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 33
Reg. datum: 20.11.2010
Datum unosa: Petak 31.01.2014, 16:22, Naslov:
Nema tebi pomoci dok se sama ne uzmes u pamet. Postovi su ti blago receno uzas. Sto kaze Bambi ne moram ni da gledam ko je postavio temu, znam odmah. Ne moj da se ljutis ali sama si kriva sto niko nece da se druzi sa tobom i to se iz aviona vidi, nazalost.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 152
Koliko clanova ima idealna porodica?