muz me zapostavlja

  • 1
lazarevac
Broj postova: 1
Reg. datum: 01.02.2014
Datum unosa: Subota 01.02.2014, 21:52, Naslov: muz me zapostavlja
u zadnje vreme od kako sam se porodila muz me zapostavlja,ne zeli da imamo sex ,ne zeli da se mazimo ne zeli da idemo nigde sve ga mrzi po ceo dan sedi i igra igrice na telefonu ,sto je najgore ni sam ne ide nigde ,ne znam sta je u pitanju ali jako mi je tesko da shvati da smo stigli do toga da on lezi na dvosedu ja na fotelji a tek smo godinu dana u braku Place
____________________
marina stanojevic

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Nedelja 02.02.2014, 18:00, Naslov:
Pozdrav, barbi23 Osmeh jedino što bih ti ja savetovala je da se lepo urediš, doteraš, našminkaš i uživaš sama u sebi Osmeh i da uživaš u toj bebici koju imaš Osmeh jer bebe jako brzo odrastu...budi odjednom vesela, zadovoljna i raspoložena, možda čak i da pevušiš...e, onda će možda tvoj muž malo da obrati pažnju i da se zapita zašto si ti odjednom zadovoljna. On se prilično ružno ponaša, očigledno da ima previše vremena i da to vreme provodi u igricama...a mlade mame su obično neispavane i umorne i depresivne...ja nikada nisam razumela te mlade tate koji odjednom postanu nezainteresovani za žene. Da vidiš samo, kada bi ti nekog našla, za druženje, kako bi on onda pobesneo. Psiholozi to tumače kao ljubomoru muškaraca zbog deteta. Kako da ne. To je običan bezobrazluk. I nema pravdanja. Najlakše je da se čovek odvoji od svega i da bude "nezainteresovan". Probaj malo sa taktiziranjem, budi odjednom raspoložena, pa ćeš videti šta će se desiti. Čista psihologija. Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 16
Reg. datum: 02.01.2016
Datum unosa: Nedelja 03.01.2016, 22:55, Naslov:
Pitam se kako je uspelo.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Ponedeljak 11.01.2016, 23:31, Naslov:
heh i mene bas zanima Osmeh nisam bila bas optimisticna Osmeh
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 261
Koliko clanova ima idealna porodica?