Muska i zenska depilacija Celog tela

  • 1
Beograd
Broj postova: 1
Reg. datum: 25.02.2014
Datum unosa: Utorak 25.02.2014, 17:29, Naslov: Muska i zenska depilacija Celog tela
Cao svima zanima me da li je neko od vas bio u novootvorenom salonu na Novom Beogradu u YUBC zove se Sesto Senso ja msm..Moja rodjaka i njen decko su bili na depilaciji kod njih.Kazu da je super,i da cak rade i musku depilaciju svih regija pa i intimnih,kaze Bojan njen decko da se to danas u Bgu basss tesko nalazi nzm sto.. :|
Nisu skupi,jako prijatan prosor,kaze to je neki specijalan,skroz ne uobicajan salon jer rade samo profi masaze i depilaciju(narazvno intimni deo,prepone i pazuh kao sa toplim)za jednu upotrebu,i imaju stalno akcije neke tipa za zenu cele noge,ruke i intimna za 1500,to je meni sve ovako na sluh lepo cini,al sam ja plasljiva malo,pa se psihicki prpremam za bol,samo sam par puta bila i nikad nisam bila zadovoljna,ovi moji ih nahvalise,pa ja reko da vidim. Vrlo srecna Osmeh Poz svimaaa

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1
Reg. datum: 25.02.2014
Datum unosa: Utorak 25.02.2014, 17:45, Naslov:
Danijela ja sam bila u tom salonu i na masazi i na depilaciji pre par dana.Sto se tice depilacije radila sam Cele noge i prepone za 750 din,i pola ruku za 200,jako sam zadovoljna,devojka koja me je radila je jako brza,spretna,samouverena,komunikativna i nezna...Mms da mi je te tri regije zavrsila za 40 min max.Mnogo me je manje bolelo nego inace,ne znam dal je to do njihovog voska ili do osobe koja radi,a za prepone sam se spremila da vristim,medjutim po prvi put u zivotu nije bilo strasnooo.Ja sam u cudu!!! Vrlo srecna Vrlo srecna Osmeh Naravno voskak im je za jednokratnu upotebu,a ne ko u drugim salonima da pretapaju i iskuvavaju,fujjjjjjjj!!!!Ne daj boze nikome! Vrlo srecna A sto se tice masaza,one se rade u drugoj zatvorenoj prostoriji,imaju tus kabinu,atmosvera je vrh(prigusena svetla,svece,esencijalni mirisi,i ambijentalna muzika)....Svakom ko je imao losa iskustva sa depil,a i oni koji ih nisu imali topla preporuka za ovaj salon!
P.S: cula sam da rade i muskarcima depilaciju pa prvom prilikom vodim decka da se sredi Vrlo srecna Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 01.03.2014, 21:42, Naslov:
mhm...što se depilacije tiče, ja možda ipak imam zastarela shvatanja...mislim na depilaciju muškaraca....meni se uopšte ne dopadaju depilirani kuškarci, ne znam jel bih smela i da ih pipnem..Vrlo srecna strašnooo! Pa muškarci moraju da imaju odlike muškog pola! čim vidim da je neko depiliran, ne gledam ga više ni pola sekunde Vrlo srecna sva sreća što smo svi različiti, pa ima žena koje vole ovakve muškarce.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 5
Reg. datum: 17.03.2014
Datum unosa: Utorak 18.03.2014, 11:22, Naslov:
Tako, je ukusi su različiti. A meni bi baš trebala jedna dobra masaža. Ovo gore baš dobro zvuči Osmeh
____________________
http://www.mojaskolajezika.rs/jezik/kurs-nemackog-jezika

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 8
Reg. datum: 10.04.2014
Datum unosa: Utorak 15.04.2014, 11:13, Naslov:
slazem se sa zvekom Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 145
Koliko clanova ima idealna porodica?