Trazi broj pa nestane

  • 1
beograd
Broj postova: 1
Reg. datum: 17.01.2015
Datum unosa: Subota 17.01.2015, 19:03, Naslov: Trazi broj pa nestane
Pre svega pozdrav svima! Osmeh
Imala sam jedno cudno iskustvo pre par dana. Tacnije, pre 3-4 dana bila sam u kafani sa drugaricama. Jedan decko je u povratku iz WC zaustavio moju drugaricu, a njegov drug mene I mislila sam(I ako mi je bio interesantan)da mi je prisao iz sprdnje I sa namerno da me smv na vece. I otisla ja...posle sat vremena ako ne I vise on dosao do naseg stola I poceo opet razgovor sa mnom I pricali skoro pola sata. Ja imam 18 on 21visok skoro dva metra, dobro izgleda, nije bio pijan, sarmantan mnogoooo I zabavan lik I bas mi se svideo. Svideo mi se bas zbog toga sto nije pokusavao da me smuva na vece. Bio jako zaintresovano za mene I na kraju veceri mi trazio broj. I prvi put da mi se svidi neko ko mi je pisao dok sam u provodu. Sve je bilo sjajno I sad sam u cudu...evo nije se javio nekoliko dana. Od tolikog muvanja I razgovora odjednom je nestao?! Taktika ili nesto drugo? Zasto je izgubio toliko vremena to vece I prilazio mi je 3-4 puta da bi nastavio razgovor. Da li ga boli uvo za mene, da li se samo sprdao I da li jos ima nade?
____________________
Lady

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 17.01.2015, 21:02, Naslov:
mozda taktizira; sad se ti brines, sto on ne zove, a on mozda malo tvrdi pazar, pa kad bude nazvao, ti ces, otprilike da budes res pecena....a mozda covek ima nekih problema, pa mu nije sada do vidjanja...muskarci su cudna sorta :O

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 161
Koliko clanova ima idealna porodica?