Tantricka masaza za zene

  • 1
Novi Sad
Broj postova: 8
Reg. datum: 11.10.2015
Datum unosa: Sreda 04.11.2015, 10:52, Naslov: Tantricka masaza za zene
Evo jedno iskustvo ( doduse od moje kume, ali iz prve ruke Mir ). Naime suprug i ja smo se dogovorili da joj kupimo jedan vaucer za rodjendan , uplatimo novac i ona kada ode na masazu da sama odabere masazu. Zelela sam licno ja da to bude Tantricka masaza jer joj je bracni zivot postao prilicno monoton, puna je stresa na poslu i jos desetine stvarcica koje joj narusavaju harmoniju. Googla sam na internetu i nailazile na razno-razne zigolo gluposti i kada sam mislila da odustanem naidjem na sajt www.tantrickamasaza.com . Pozovem i kao pitam da je za mene , sagovornik mi detaljno, maksimalno ljubazno objasni kakva je to masaza i meni se jos vise dopadne i sto je masaza bolja nesto sam ocekivala i sto je to konacno neko profi ( ima evropski sertifikat Tantra terapeuta). Bila sam u dilemi da li da dogovorim da joj masazu uradi On ili Ona ( posto imaju i zenskog Tantra terapeta) ali je izbor pao da joj masazu ipak uradi muskarac. Nakon masaze kuma je odmah doletela kod mene , legla na krevet sa osmehom na licu od uva do uva koji nije skidala uz komentar " Pusti me samo pola sata da sredim utiske. Do malopre sam mislila da je ovo samo jedan predivan san iz kog ne zelim da se probudim " Sreca "Kada mi je terapeut rekao da je masaza gotova , bila sam najtuznija zena na svetu " . Jedino neponovljivo , nesvakidasnje fenomelano iskustvo. Jedina masaza koja aspolutno moze da opusti i mozak i misice uz ono orgazmicko lelujanje koja na kraju kulminira jednim snaznim orgazmom koji je drugaciji i po karakteru i po snazi od onog obicnog orgazma kakav smo navikle da dozivljvamo sa nasim muskarcima. Iskreno, kad sam citala prvi put u tome u novinama :Lepota i Zdravlje" , mislila sam da je to novinarsko naduvavanje, medjutim moja draga kumica me demtantovala . Ide Nova godina i mislim da cemo je opet iznenaditi Vrlo srecna Cak sam i procitala na na nekom forumu komentare devojke koja je bila kod njih na masazi a glasio je nesto u duhu :" Otisla sam na Tatnricku masazu, provela se fenomanleno , 5 orgazama samo masaza, i nisam prevarila muza . Ima li nesto bolje i pravicnije " Mir Muz mi je obecao da cim se porodim , dobijam vaucer Frendovi Mir Oriental P.S. Ima i neka devojka koja to radi u Beogradu , ali kad sam na njenom sajtu videla njen "sertifikat" bez datuma, meseca, godine kad je polagala, bez broja diplome/serftikata, sve mi je bilo jasno Citaj Osmeh Dakle Novosadjanke, konacno smo dobile masazu po nasoj meri Noktici

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 279
Koliko clanova ima idealna porodica?