Maskara za brzi rast i za gustinu trepavica

• 1
Broj postova: 1
Reg. datum: 02.11.2016
Datum unosa: Sreda 02.11.2016, 09:44, Naslov: Maskara za brzi rast i za gustinu trepavica
Postovane dame, dugo sam imala problem sa trepavicama i odlucila sam sama da probam nesto. Takodje, nikad mi nije padalo na pamet da idem da nadogradjujem trepavice. Jeste da je super to, ali takodje znam da je i koliko toliko stetno, a iskreno ne bi mogla sebi da priustim da non stop stavljam ( Mislim novcano) a takodje nisam od onih devojka koje se svaki dan sminkaju... Lepsi mi je nekako prirodan look.
Jedan dan mi je nesto palo na pamet pa sam probala da napravim nesto za sebe i uspela Vrlo srecna

Napravila sam prirodan serum za rast trepavica, koji takodje stavljam na obrve, koji ima super rezultate.
Trenutno testiram na sebi i na stranic i https://www.facebook.com/OiLtrepuske/ - OiL trepuske mozete videti rezultate.

Prvih 5 devojka koje mi se jave, mogu da dobiju maskaru ispod cene, koje ce koristiti svako dnevno ali uslov je da mi na svakih 7 dana dostavljaju sliku sa svojim trepavicama radi rezultata.

Ukoliko ste zainteresovane, javite se :make-up:

Posaljite privatnu poruku

Blog

• 1

Pravilnik ponasanja na forumu