Nesigurna i zbunjena

  • 1
Broj postova: 1
Reg. datum: 28.04.2018
Datum unosa: Subota 28.04.2018, 08:45, Naslov: Nesigurna i zbunjena
Pa evo sta je. Mm ima >55, njegova radnica 30. Mislim da mu se intenzivno nabacuje. Kada je trebao ja je zaposli, podrzala sam je svim srcem, samo malo je starija od moje cerke. Sada ne mogu da se nakajem. Pre par godina onako usput kaze mi on da su ga pitali da li mu je ljubavnica ??!?!?!?!?! Pa ce zbog svog ugleda izbegavati da ide s njom okolo sluzbeno (inace idu u druge firme). Nije proslo par dana stize na njegov telefon poruka od nje - jesi li ljut na mene. To je bila moja prva eksplozija. Obracanje na ti, slanje poruka uvece. Kazao je da joj se navikao na poslu i da mu je zato pisala. Svadja nekoliko dana, pa sam se smirila i od tada izbegavam da je spomenem. Poverovala da je sve ok. Negde izmedju mi mm poklanja auto - beli kabriolet. Cujem ubrzo (indirektno, od druge radnice iz kolektiva s kojom se privatno druzimo), da je doticna izjavila da trazi muza koji ce joj pokloniti - pogadjate - kabriolet. Pre dva meseca odjednom mi saopstava da njih dvoje za par nedelja idu na neki vazan seminar dva dana. Prvi put od kada ga znam (10 godina) ide na dvodnevni seminar. Inace se retko, skoro nikad ne odbajamo, ja sam ta koja ide na edukacije na par dana i UVEK do sada me je pratio na MOJU zelju, jer nam je to i prilika da se malo odvojimo od svakodnevice (bas mnogo radimo). Nekako sam ocekivala da ako on ide, bar me pita hocu li i ja s njim. A uz to ide u drustvu. Bez vike i rasprave mirno kazem da me bas cudi da tako naprecac ide, da me malo grebucka put sa koleginicom i on otkazuje za sebe. Ona ide sama. Pre par dana sam htela da napravim u njegovom telefonu da kada ga ja zovem ima poseban ton. Pogledam, ja vec imam poseban ton. Djavo mi ne da mira, pogledam kod koleginice - bam - i ona i jedino ona ima "svoj" ton. E onda procesljam malo, nadjem fotografije. Nista kompromitujuce, jedna sa cvetom koju mu je navodno poslala druga koleginica, a cvet dobila od drugog kolege za 8. mart ?!?!?!? Druga sveza, on fotografisao. Oni rade konstrukcije koje moraju da fotografisu za dokumentaciju, ona fotografise taj aparat, a mm nju ?!?!?!?!? I najiritantnija, u kompjuteru. Ona sa drugaricom poslala sliku 2. januara da mu cestita Novu godinu. Ama bre zene, od kada saljete svom direktoru svoju fotografiju sa doceka Nove godine kao cestitku????? Ja cestitam NG, ali formalnim srecna nova ili nekom prigodnom slicicom, a ne SVOJOM napucanom slikom. I tako. Rekla sta sam sve nasla i pitala sta je to. Ton u telefonu se sam namastio od sebe. Slike su najnormalnije, ja nisam normalna. I on je ljut na mene Tuzna. A ja ne znam sta da radim. Mi imamo i te kako godina. Volim ga beskrajno. Mislim da i on mene voli. Cinio je i cini sve za mene. JA bih zivot dala za njega. Mislim da je devojka vrtirepka koja flertuje gde stigne, bas da njega cilja nisam sigurna. Zelim samo da shvati da me povredjuje. Zelim da shvati da je njeno ponasanje neprilicno i da ne sme da joj daje povoda. Tesko mi je sve ovo. Ja sam apsolutno verna, ocekujem isto to. Imate li neki savet za mene Place

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Sreda 09.05.2018, 08:31, Naslov:
Draga "sakriveno",


stvar je vrlo očigledna; ta nova devojčica- devojka se vrlo trudi oko tvog supruga. kao umiljato mače. samo prede. Da je tvoj suprug i od kamena, sigurno bi u jednom momentu popustio. ako ste dobrog imovinskog stanja, tek onda on nju zanima. Ali, šteta što on ne vidi iz kojih razloga se ona mota oko njega. A ti si se prema njemu postavilatako, da ga nabedjuješ, propitkuješ i on mora da se brani. Vidi, ko nije kriv nizašta, taj se ni ne pravda nizašta.Telefon -aparat, nije toliko pametan da sam namešta posebne melodije, jel. Po onome što si napisala, tvoj suprug je shvatio da ti znaš možda neke činjenice koje je on PREĆUTAO, ili hteo da sakrije. Znaš šta, muškarci obično glume sirotane koje neko spopada, pa oni jadni ne znaju šta će. Sad zamisli sebe na njegovom mestu. Na poslu je neka mlada devojka, koja mu ugadja, daje komplimente, verovatno ga i hvali i osmehuje mu se, akod kuće je nezadovoljna žena, koja sad samo vreba i napada. Šta bi ti odabrala? Osmeh E, moj savet bi ti bio - da počneš i ti da se ponašaš kao da imaš nekog "na vidiku". Počni da se jače šminkaš, pevuši, poljubi muža tu i tamo, procvrkući kako je život lep i uopšte, pravi se kao da te on ne zanima. Veruj mi, uočiće on to. Ovako, ako patiš i mučiš se i razmišljaš sve vreme da li je on tu, njega će to odbijati. Ovo ti je sada nepravedna borba, tako je kako je. Ti možeš da se boriš za svoj brak i za svog supruga, ali na način koji on ne očekuje. Tvoj suprug sigurno zna sve tvoje vrednosti i zna, onako, a kraja pameti, da je ova nova u firmi samo nešto što ga zabavlja. Ali, muškarcima uvek prija pažnja, vole da se oko njih neko trudi. a ona to, očigledno radi. Vidi, ja sam u braku oko 30 godina i mog muža najviše nervira jedna činjenica - što ja nisam ljubomorna uopšte. Ja se uvek bavim u svojoj glavi sa sobom, sa onim što meni prija i gledam da uvek prvo sebi ugodim. Ja sam sebi uvek na prvom mestu. Naravno, volim i obožavam svog muža, svoju decu i unuke. Ali, ja sam na prvom mestu sama sebi. Zato ti ja od srca savetujem, da se boriš za njega, ali tako što ćeš sebi ugoditi, što ćeš sebe ulepšati, što ćeš sebi pustiti muziku koju voliš i to glasno, kad je on tu Vrlo srecna idi i na neki kraći iznenadni put i saopšti mu to. Čisto sumnjam da će ga obradovati ta vest. Veruj mi, razmišljaće on gde si ti odjednom, tako vesela i lepršava Osmeh nadam se da ćeš uspeti da rešiš svoje dileme Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 245
Koliko clanova ima idealna porodica?