Ženska podrška

  • 1
Smederevska Palanka
Broj postova: 2
Reg. datum: 18.08.2018
Datum unosa: Subota 18.08.2018, 07:29, Naslov: Ženska podrška
Nadam se da ćete ceniti moju iskrenost. Ne želim da zloupotrebljavam ovaj deo foruma, niti da izmišljam neke daleko bilo bolesti i druge muke jer jako verujem u karmu. Nisam socujalnu slučaj, mada i ja i muž smo na minimalcu. Trenutno sam u nevolji a pozajmica ne dolazi u obzir jer ću se još više zaglibiti. Problem je u sledećem. Potrebna mi je manja suma bukvalno 10000-15000 da obrzbedim detetu šta treba za početak škole jer ne mogu da dignem platu jer sam napravila štetu u firmi (ne pitajte me ništa) Znam da većini ovo nije nikakva suma ali ja ne znam gde bijem. Po 500 - 1000 din pa ću skupiti. Ko želi neka me pita u poruci za broj računa ili za post net.
____________________
Verujem u ljude

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 27.08.2018, 22:38, Naslov:
Draga Trapa,


kažeš da te ništa ne pitamo, ali pare možemo da ti damo...eeee, Trapa, Trapa...To se tako ne radi. Ako ti treba pomoć za dete (sveske, torba, pribor za pisanje) - to mogu da ti obezbedim. Ali ništa više od toga.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Smederevska Palanka
Broj postova: 2
Reg. datum: 18.08.2018
Datum unosa: Sreda 29.08.2018, 14:55, Naslov:
Uspela sam da se snađem i pozajmim novac da vratim firmi. Ne mogu o detaljima do petnestog kad raskidam sa njima, pa kad opletem. Familija je uskočila sa priborom a ja ću nekako životariti do plate.
Hvala na ponudi za pribor, mislim da osnovno ima tako da ne bi nikog da opterećujem.
Nije problem i da uklonite ovu temu. Priznajem da je to bio trenutak malodušnosti i panike.
____________________
Verujem u ljude

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 117
Koliko clanova ima idealna porodica?