NE JAVLJA SE VEC 7 DANA

  • 1
Broj postova: 7
Reg. datum: 26.09.2018
Datum unosa: Sreda 26.09.2018, 22:28, Naslov: NE JAVLJA SE VEC 7 DANA
Ne znam zasto mi se ne javlja. Za vreme leta dok sam bila sa sestrom na zurci ona je upoznala jednog lika i smuvala se sa njim. A od tog decka najbolji drug me je sutradan posle zurke zapratio na instagramu. Sve je bilo kull na pocetku smo se super dopisivali. Ali ja ga bas i nisam primetila na zurci. Dopisivali smo se po ceo dan. On mi je govorio kako sam mu se nasmesila na zurci i da imam predivan osmeh. Iskreno ja se bas i ne secam toga posto sam bila pod malom dozom alkohola, tacnije secam se kroz maglu. Mi smo se tako dopisivali mesec dana. Ali on je posle te zurke poceo da se dopisuje i sa mojom sestrom, iako je ona bila sa njegovim najboljim drugom. Cak smo nas cetvoro imali zajedno grupu gde smo se zezali. Sestrin decko je stalno ljubomorisao posto bi moja sestra pricala sa tim drugim deckom. Oni su se dopisivali ''duso'', ''bebo'', ''volim te'' i na toduzela decka.u foru. Ok meni to nije smetalo posto mi sestra nikad ne bi oduzela decka. Ali za njega nisam bila sigurna. On je jednom mojoj sestri napisao ''Sto puta kazem, blago Di******* sto te ima!'' Ja kad sam procitala tu poruku nije mi bilo sve jedno. Iako nisam nikad pricala sa deckom uzivo, posto je on udaljen 6h od mene i nismo imali prilike da se vidimo. On se sa mojom sestrom stalno sprdao. Dopisivao se cesce nego ja. I da se vratimo na glavnu temu. On mine javlja vec 7 dana, iako se dopisuje sa mojom sestrom. A cudno mi je sto dok prica sa mojom sestrom na telefon zapitkuje ''A gde mi je ljubav'', ''Gde je S****'' i na tu foru. Ja stvarno ne znam. Ko mu se dja sestra ili ja? I zasto mi se ne javlja vec sedam dana? A pritom je danas napisao mojoj sestri ''Ja i Sa*** se nismo culi vec 7 dana.'' MOLIM VAS pomozite mi! Place Place Place

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 197
Koliko clanova ima idealna porodica?