Problem u vezi

  • 1
Broj postova: 2
Reg. datum: 08.11.2018
Datum unosa: Cetvrtak 08.11.2018, 13:38, Naslov: Problem u vezi
Znaci ovako..u vezi sam oko godinu dana sa momkom. Na početku veze nije bia bas bajan momak i meni je to islo strasno na zivce..mislim njegovo ponasanje (omalovazavanje,ignoriranje,ponizavanje...) i naravno kad je meni puka film ja san u tom zaletu nervoze i zivaca njega privarila u 5 misec ove godine.On je meni to oprostia i tad je svatia da je strasno zaljubljen u mene i da zeli imat suzivot s menom sta je meni pasalo...međutim tad su poceli problemi s menom. Ja sam sve vise pocela komunicirat s drugim muskarcima sta jednostavno nije bilo normalno, prevare su mi usle u naviku...bilo ih je jos sigurno 3 i on je to sve sazna od mene i oprostia...ali moja komunikacija sa drugim muskarcima ni tu ne prestaje..on ima sve manje povjerenja u mene skoro pa nimalo i sve mi vise prebaciva te prevare. Sve bi to bilo uredu i da on mene ne zeli i da prekinemo da on meni ne pokusava napravit dite..sta mi jednostavno nije jasno...ja njega volim i ja to isto zelim al mi nije on jasan...kaze mi da me njegov mozak ne voli a srce da me voli...jedan dan me oce zenit a drugi dan mu se gadim. Ali da se vratin na temu price a to je da ja imam osjecaj koda san ovisna o komunikaciji s drugim muskarcima...prijateljcu nemam ni jednu jer u zenskom drustvu imam osjecaj koda nikad nisam shvacena dok u muskom drustvu je to totalno drugacije...imam osjecaj koda me taj tu neki momak razumi ili jednostavno glumi da razumi al meni to pase...bit u centru paznje...jer do svoje 17 godine(sad imam 19) nikad nisam bila u centru paznje...uvik san bila crna ovca u drustvu,kod kuce,u skoli...i onda kad je pubertet ucinija svoje ja sam postala sve vise primjecenija sta je meni pocelo pasat...ali to je pocelo stvarat probleme u vezi s momkom..jer mi on na pocetku nije dava nikakvu paznju a sad daje previse paznje sta mene jednostavno umara i ponekad nervira jer nemam prostora za disat...takoder moja komunikacija s njim je cista nula...on 30 minuta prica prakticki sam sa sobom..jednu stvar izvrti na 10000 nacina a ja samo sutim...nemam nista za rec i on misli da je to radim iz inata al ja stvarno nemam nista za rec ni za komentirat bila to svada ili najobicniji razgovor...dok sa drugim muskarcima za koje nisam vezana na takav nacin imam i vise nego odlicnu komunikaciju i ponekad se baci i koja sala i sve a s njim nikad nista s moje strane koda izgubim dar govora...i ja sad ne znam jel problem u meni u nasoj komunikaciji ili u njemu...i jos da naglasim vec misec ipo dana zivimo skupa...zbog njega sam se preselila u njemacku i ostavila i roditelje i karijeru i posao.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 192
Koliko clanova ima idealna porodica?