Zlatna Maka

Broj postova: 35
Reg. datum: 02.03.2019
Datum unosa: Sreda 10.04.2019, 21:32, Naslov:
Ja sam konkeretno iz srca prirode koristila kada je zlatna maka u pitanju preparat koji je kombinacija zlatne make iz perua i biljke camu camu, MAKAMU. Sve nejasnoce i sve nedoumice, pitanja, bilo sta, sam tu da pojasnim. Mene je preporodila, zato i zelim da podelim svoje iskustvo sa svima vama koji traze nesto sto zaista pomaze kada su u pitanju menstrualne tegobe i jos dosta problema koji se koristenjem nje resavaju.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Subota 13.04.2019, 22:42, Naslov:
Po komentarima, vidim da su mnoge zene prezadovoljne srcem prirode. Posebno kada je vezano za prestanak i povratak ciklusa. Zlatna maka je biljka koja je zaista odlicna za balans polnih hormona i energije.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Subota 13.04.2019, 22:47, Naslov:
I da, da dodam, moje misljenje, da ako cudo postoji, onda je to njihov proizvod MAKAMU! Odusevljena sam istom, jer sam vec posle samo nekoliko dana koriscenja sam osetila efekte. I zato cu uvek o njoj da pricam jer imam debele razloge za to!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Subota 13.04.2019, 22:50, Naslov:
i briga me ako nekom to smeta, taj neka ne cita, jer ako je nekom to promenilo zivot, resio zdravstvene probleme ne vidim sto ne bih o tome pricala i pisala i pomogla jos nekom ? Ko ne zeli ne mora da proba.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Subota 13.04.2019, 22:54, Naslov:
Onaj ko ima probleme, taj sigurno nece reci da ga smaram sa ovim, nego ce istraziti, raspitati se, i mozda poceti da koristi isto i biti zadovoljan i srecan jer je uspeo. A ja znam da ko god bude uzeo MAKAMU ne moze da bude nezadovoljan.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Subota 13.04.2019, 22:57, Naslov:
Kao sto sam napisala po komentarima ljudi drago mi je da ima vise nas kojima ovo pomaze, nego ovih koji u nista ne veruju. Samo ti isti nemaju pravo da pljuju nas koji sa razlogom hvalimo to. ja nikad hvalila ne bih nesto sto mi nije pomoglo. Nema logike.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Subota 13.04.2019, 22:59, Naslov:
Zato svi slobodno mogu i sami trk u srce prirode pa da se uvere da je sve ovo sto pricam iskljucivo i samo istina. Godine rada, masa zadovoljnih korisnika, govori vise od hiljadu napisanih reci.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 26
Reg. datum: 03.03.2019
Datum unosa: Ponedeljak 22.04.2019, 22:17, Naslov:
Samo da se pohvalim da makamu pijem vec tri nedelje i da sam prezadovoljna! Vec osecam boljitak po pitanju mnogih stvari, a o energiji necu da pricam. Zaista se nisam pokajala sto sam odjurilla u srce prirode po vasem savetu i uzela makamu. Prezadovoljna vec, a sta ce biti tek posto ga budem pila onako kako mi je i receno. Srecna!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Cetvrtak 25.04.2019, 23:51, Naslov:
Ja ne znam osobu, da je pocela da pije makamu a da nije resila problem zbog kog je pocela da je uzima. Jednostvno ne znam. Dakle ko god je poceo da je pije, zadovoljan je. Nijedan negativan komentar ja jos nisam nasla. Sem klasicnih hejtera kojima je zanimanje da se kace na svaki post i da pisu negativno o svemu. Ali o njima ne zelim.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Ponedeljak 29.04.2019, 19:07, Naslov:
Ja sam shvatila forum kao izvor informacija gde ljudi dolaze da razmene iskustva kazu koga sta muci i prenesu svoja dobra ili losa iskustva. To i cinim. Ne vidim nijedan razlog da nesto sto mi jepomoglo ne hvalim. Jer zasluzuje. Ako je vec pomoglo meni moze i drugima.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Ponedeljak 29.04.2019, 19:11, Naslov:
Zato bih apelovala na sve da vode racuna sta i od koga uzimaju. Kao i koga slusaju. Niko vas ne moze naterati na nesto ako vi to sami ne zelite. Bitno je da sami istrazite i proverite ono sto zelite. A onda odlucite. A ne da napadate ljude po netu jer je njima nesto pomoglo. Mali savet. Dobronameran.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Sreda 08.05.2019, 23:22, Naslov:
I trece, vrlo bitno, ako ste vec culi od mene da mi je MAKAMU preparat pomogao onda mene i pitajte gde da uzmete, koji, kako, sta....dakle informacije od mene pokupite a ne po pijaci a posle mene napadate. Nije ok. Jer ja znam sta hvalim i samo iza tog preparata stojim!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Sreda 08.05.2019, 23:35, Naslov:
ja i dalje ne mogu da dodjem sebi da u danasnje vreme, neko kupuje nesto tako sto mu neko kaze da je to to, a ne procita sam i ne informise se, ne proveri, jel jeste ili nije. Evo nisam pametna. Ljudi ne igrajte se, pijem MAKAMU koji jedino mozete naci u srcu prirode!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 35
Reg. datum: 02.03.2019
Datum unosa: Sreda 26.06.2019, 22:48, Naslov:
Eh draga moja, internet koliko je dobro doneo, toliko i nije...bas zato sto danas na njemu moze da prodje sve. Ja se iskreno zgrazavam od toga sto ljudi ne vode racuna o zdravlju. Kapiram da se igraju sa nekim drugim stvarima ali da kupuju neproverene preparate e to mi nikad jasno nece biti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 35
Reg. datum: 02.03.2019
Datum unosa: Sreda 26.06.2019, 22:51, Naslov:
Kada sam se odlucila za makamu i srce prirode znala sam od koga i sta uzimam. I opet sam imala dozu rezerve dok nisam videla rezultate iskreno! Tek posto sam videla da mi pomaze, da nema nikakve kontraidikacije bila sam mirna Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 35
Reg. datum: 02.03.2019
Datum unosa: Subota 06.07.2019, 00:57, Naslov:
Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 227
Koliko clanova ima idealna porodica?