Kako protiv gripa -IMUna de Gato

• 1
Broj postova: 9
Reg. datum: 03.03.2019
Datum unosa: Nedelja 03.03.2019, 14:19, Naslov: Kako protiv gripa -IMUna de Gato
Verujem da svi, kao i moja porodica i ja, imate problema sa virusima. Posebno oni koji imaju skolsku decu. Pitanje je kako ih zastiti, da u kolektivu ne zakace virus. Ja sam pronasla resenje i zelim da podelim sa vama. Vec neko vreme koristim ovaj preparat, dajeem ga i deci, sto vam govori da je potpuno bezbedan i bez kontraidikacija. Imuna de gata je najjaci imunostimulant medju biljkama, antiviremik je (potiv virusa i gripa) U mnogim zemljama Evrope Extract IMUna de Gato se koristi kao dodatak ishrani pri hemiotreapiji i zracenju,sto govori o njegovoj efikasnosti pri podizanju imuniteta, bez pada krvne slike.Zaista je nesto sto nas spasava u ovom periodu ada virusi vrebaju na sve strane. Jednostavno to vam je prirodni antibiotik. Ako vas zanima jos nesto tu sam Mir

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 9
Reg. datum: 03.03.2019
Datum unosa: Ponedeljak 11.03.2019, 21:25, Naslov:
Da dodam, jer se nisam dobro izrazila u prethodnom postu, pa da ispravim: KADA KAZEM DECA mislim na srednjoskolce od 18god Osmeh i na to skolstvo, kako mi ne bi postavljali pitanje za manju decu. Rekla sam decu u smislu moju decu a ne kao malu decu Osmeh Kao i svaki dijetetski suplementi ne preoprucuju deci,trudnicama i doiljama I to pise na svakom pakovanju takvih preparata. Kod njih uvek ostaje opcija kontraidikacija jer nisu vrsena ispitivanja na toj populaciji. Moje deca imaju 17 i 18 godina te stoga im dajem Osmeh Inace moj suprug i ja, godinama koristimo to i nemamo nikakvih problema, ali svakako najbolje cete se informisati ako ukucate UNA DE GATO i odete na njihov sajt imate sav info. Srecno Osmeh

Blog

Broj postova: 13
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Utorak 12.03.2019, 23:13, Naslov:
Mačja kandža, IMUNA DE GATO, je odlican imunostimulant, zaista. Moj suprug ga pije, zadovoljan je. Ja iskreno ne jer sam inace sama po sebi dovoljno jaka, dosta mladja od njega Osmeh salu na stranu, pocecu i ja uskoro jer smatram da je zaista nesto sto ljudima nasih godina pomaze i te kako. Slozila bih se da nije za decu, bar ne manju. Ali zas odrasle svakako da. Moze dosta toga da se iscita na internetu o tome, njihovom sajtu ima i kontakt, kako bi se svako edukovao na pravi nacin, direktno od ljudi koji se time i bave i daleko bolje mogu da informisu ljude od nas.

Blog

Broj postova: 4
Reg. datum: 02.03.2019
Datum unosa: Sreda 20.03.2019, 22:26, Naslov:
Koristim IMUNA DE GATO i bas se cudim da ovde jos ranije nije otvorena ta tema jer to zasluzuje. Koristim ga dugo. Virususne infekcije ne znam sta su od kada sam se susrela sa tim preparatom. Preporucujem ImUna de Gato svima koje poznajem jer od zdravlja nema nista vaznije. A on i te kako cuva vase zdravlje. Sve preporuke za ovaj preparat iz srca prirode.

Blog

• 1

Pravilnik ponasanja na forumu