MENOPAUZA

  • 1
Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Cetvrtak 25.04.2019, 21:13, Naslov: MENOPAUZA
Menopauza je doba kada dolazi do prestanka ovulacije zbog pada nivoa estrogena i progesterona u telu. Ona predstavlja i skup simptoma i promena kroz koje žena prolazi neposredno pre nego što zauvek prestane da ima menstruacije, ili neposredno nakon toga. Prvi znak menopauze obično je promena u redovnosti menstruacija. Tada može doći do pojačanog krvarenja za vreme menstruacije, koja je neobično obilna. Ili se može dogoditi suprotno, menstruacija može postati oskudnija i neredovna. Može javiti na svake dve–tri sedmice, ili može da izostane mesecima. Sve je to normalno.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Cetvrtak 25.04.2019, 21:22, Naslov:
Makamu je prirodni preparat koji svojom specifičnom kombinacijom smanjuje i otklanja sve neprijatne simptome menopauze. Makamu za menopauzu predstavlja najefikasnije, zdravo i prirodno rešenje.
Makamu veoma brzo i efikasno otklanja valunge, nervozu, nesanicu, nadutost, neraspoloženje i čitav niz neprijatnosti koje svakodnevno doživljavaju žene u menopauzi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Cetvrtak 25.04.2019, 21:24, Naslov:
Makamu za menopauzu predstavlja najefikasnije, zdravo i prirodno rešenje.
Jedinstvena kombinacija Zlatne make (tri vrste peruanske make: 60% žuta, 30% crvena i 10% crna) i Camu Camu, biljke sa najvećom koncentracijom prirodnog C vitamina i po 60 različitih nutrijenata koje imaju u svom sastavu, efikasno i uspešno stavlja u ravnotežu kompletan endokrini sistem žene i oslobađa je svih neprijatnih stanja koja se javljaju u menopauzi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Cetvrtak 25.04.2019, 21:25, Naslov:
Makamu ima specifična jedinjenja koja sprečavaju starenje ćelija. Alkaloidi iz zlatne make (makaidi i makaeni, prisutni samo u ovoj biljci) neurotransmiterskim putem sprečavaju da dođe do smanjenog rada endokrinih organa. Zahvaljujući dobroj sinergiji obe biljke koje jedna drugoj pojačavaju dejstvo Makamu veoma brzo i efikasno otklanja valunge, nervozu, nesanicu, nadutost, neraspoloženje i čitav niz neprijatnosti koje svakodnevno doživljavaju žene u menopauzi.

Makamu za menopauzu je najbolje rešenje i to potvrđuje veliki broj žena koje ga koriste! Sprečava razvoj i pojavu osteoporoze, promena u radu tireoidne žlezde, a naročito je važno istaći da sprečava starenje krvnih sudova i čitavog kardiovaskularnog sistema.

Makamu je prirodna lekovita formula koja svakoj ženi pomaže da prođe lako kroz menopauzu i sačuva zdravlje, vitalnost, imunitet i mladost.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Ponedeljak 29.04.2019, 19:17, Naslov:
MAKAMU je u pakovanju od 150gr čistog, 100% prirodnog, organik praha Peruanske make i Camu camu. Nema nikakvih konzervanasa kao ni dodatnih aditiva.
Dnevna doza: Jedna kafena kašičica (3 - 5gr) praha MAKAMU, razmućena u vodi, soku, čaju u toku dana.

Preporučuje se, svakodnevna upotreba (minimum 3 meseca). Napraviti pauzu 7 do 10 dana i nastaviti upotrebu. Povoljno je što duže korišćenje MAKAMU® kao dodatka svakodnevnoj ishrani.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 26
Reg. datum: 03.03.2019
Datum unosa: Sreda 05.06.2019, 23:20, Naslov:
Ono sto ide uz menopauzu je i nesanica. Zene neminovno prolaze kroz ovaj period zivota i dobro znaju sta znace besane noci, nagli talas preznojavanja u vidu valunga kao i iznenadni napad nervoze i neraspolozenja.Sve je to ono sto ovo stanje izmedju ostalog nosi

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 26
Reg. datum: 03.03.2019
Datum unosa: Sreda 05.06.2019, 23:23, Naslov:
MAKAMU resava i taj problem, pomaze oko nesanice sa kojima se vecina zena u toku menopauze muce. Biljni je preparat, 100% prirodni, i najbolje je resenje za sva stanja u menopauzi. Ima jedinstven sastav dve superfood biljke koje se vekovima koriste upravo za stanja kao sto je menopauza.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 35
Reg. datum: 02.03.2019
Datum unosa: Sreda 26.06.2019, 22:19, Naslov:
Ja volim da kazem, i uvek govorim, da ga nema trebalo bi ga izmisliti Osmeh kada za jedan preparat ne mozes da pronadjes jedan los komentar, a pronalazis na netu samo i iskljucivo pozitivna iskustva, to sve govori. Zaista preparat za sve i svaku pohvalu. Sreca Sreca Sreca

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Nedelja 14.07.2019, 22:54, Naslov:
Jao sto mi je je drago kada cujem ovako nesto Oriental Oriental mislim kada ja nekom preporucim nesto i to pomogne isto kao sto je i meni...to je samo dokaz da ne lazem, niti imam razlog za tim. Stvarno sam presrecna sto si uspela u svojoj misiji, a na neki nacin i u mojoj, da ti pomognem kao sto sam i sebi ovim preparatom.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Cetvrtak 25.07.2019, 22:17, Naslov:
Da napomenem, mnogim zenama, koje zanima, a dosta vas je, makamu nije samo za menopauzu. Posto sam dobila masu pitanja kako pricam o menopauzi, a posle i o ostalim boljkama koje mi je resio, pa da objasnim i razjasnim dilemu.Pomaze za svasta nesto Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Petak 30.08.2019, 10:48, Naslov:
I da, ne uzimajte neproverene stvari, pre nego sto probate bilo sta, informisite se dobro, Zdravlje na prvom mestu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 248
Koliko clanova ima idealna porodica?