Mrsave zene

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 04.12.2014, 14:15, Naslov:
Poenta je da se ljudi "upoznaju" sa hranom i sa time šta određena hrana radi našem organizmu i tada će moći sami da sastave plan ishrane koji im odgovara, jer nisu svi isti, ne vole svi istu hranu, neko ne voli piletinu, neko ribu, različiti smo... Baš iz tog razloga mislim da je potrebno naučiti makar osnove u ishrani. Pre 2,3 godine sam se javila na jedan fitness forum, htela sam da mi neko od iskusnijih sastavi plan ishrane i trening, kada sam videla da neće tako ići i da se to debelo plaća, krenula sam sama da čitam i učim i sada sam im zahvalna zbog toga, jer sam mnogo toga saznala i naučila, a da su mi oni napisali, verovatno ništa od ovog što danas znam ne bih znala, držala bih se i slepo vodila tim programom, a ko zna da li bi mi odgovarao...
Takođe smatram da nam nisu potrebni nikakvi dodaci ishrani kao što su čajevi, tablete za mršavljenje, kao ni herbalife, jer je sve to čist marketing, a uz to je i preskupo, a isti, čaki bolji rezultati se mogu postići ishranom bez ikakvih dodataka, tvrdim na osnovu ličnog iskustva.
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 275
Koliko clanova ima idealna porodica?