Biti razvedena, prednost ili ne?

Broj postova: 839
Reg. datum: 26.07.2009
Datum unosa: Subota 08.08.2009, 08:36, Naslov:
Bolja varijanta je vesela raspustenica,od muchenice u braku.
Sta fali raspustenicama?Koliko devojaka zivi godinama u zajednici sa momkom,i niko je ne obelezi pogrdnim pridevom,kada pukne veza?
Po chemu se ona razlikuje od raspustenice koja se udala i razudala?Ah da,ona vise nije devojka,a ova druga "jeste".

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3217
Reg. datum: 07.05.2009
Datum unosa: Subota 08.08.2009, 11:20, Naslov:
Nema ovdje nikakve prednosti ili ne-prednosti. Napravljena je greška u izboru, pa šta onda, grešku treba ispraviti. Razvod kao posledica neslaganja i pogrešnog izbora je nešto sasvim normalno.
Pitanje razvoda je kod nas nešto što se tretira kao "sramota". A zašto? Zašto se razvedenim ženama prišivaju razni pridjevi....?

A šta je sa muškarcima koji su razvedeni, zašto se njima ne prišivaju pridjevi...i sve ostalo kao kod žena?

To je stav žena, nas samih koje pristajemo na takve stvari i ne ispravljamo ih kao pogrešne. Dakle, od nas samih zavisi kakav stav će imati i druga polovina ,(mada ja llično mislim da su ženske osobe te koje isprovociraju loša mišljenja o razvedenim ženama, kao da nemaju dovoljno smeća u sopstvenom dvorištu, neka prvo počiste svoje smeće a tek onda gledaju u tuđe dvorište)
Uostalom, nikad se ne zna šta vam se u životu može desiti.... možda se i sami nađemo u taboru raspuštenica... kakav ružan izraz....koja budala ga izmisli.

Reći naglas svoj stav za koji smatramo da je ispravan. Zašto prećutno se saglasiti sa onim što smatramo da je pogrešno.

Ja uvijek kažem ono što mislim naglas i uvijek reagujem na takve i slične stvari.

A vi?

____________________
pulsate et operietur vobis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 839
Reg. datum: 26.07.2009
Datum unosa: Subota 08.08.2009, 12:35, Naslov:
Ja uvek govorim ono sto mislim!
Te predrasude:raspustenica,baba-devojka.....to su sitne pakosti/zenskog sveta/,a zna se i koje su to kategorije-zloca,pakost,zluradost...
Mene uvek raduje ako je neko srecan:brak,posao,prijatelji...
Mnogo me rastuzuje ljudska nesreca,a ima je previse i svuda oko nas.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 839
Reg. datum: 26.07.2009
Datum unosa: Sreda 12.08.2009, 16:59, Naslov:
Ja ne volim da kritikujem,pogotovu ako je kritika bez osnova.Ne znam u cemu se sastoji prednost biti raspustenica.Nema tu nikakve prednosti,a i te kvalifikacije mislim da su prevazidjene.Pokusavati na taj nacin umanjiti neciji znachaj kao zene vredne postovanja,je cista zloca,pakost,malogradjanstina....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

hamburg
Broj postova: 3
Reg. datum: 08.09.2011
Datum unosa: Petak 09.09.2011, 02:27, Naslov:
ja sam u braku skoro 6 godina.Ovo cu samo kratko da napisem
Decu imam ali kompromis tolerancija i ljubav ne...i ono sto je nabitnije-KOMUNIKACIJA
jA gledam svoji posao moj muz je dosta otsutan i tako je vise 2 godine
Radi decu sam sedila ovde u ovu kucu ali znam da vise ne mogu
nekad samoca ubija i ne moze se izdrzati
Muz te ignorise nece stobom ni o cemu da prica i mislim da to je propast..Ja sam moju odluku donela i znam da zasluzavam da budem srecna.Svaki novi pocetak je tezak ali ne znaci i da nije bolji....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

hamburg
Broj postova: 3
Reg. datum: 08.09.2011
Datum unosa: Petak 09.09.2011, 02:30, Naslov:
j a sam moju odluku donela a u slicnoj sam situaciji sam bila
ne trebas se bojati misli pozitivno..kreni u novi pocetak.Sve sto je novo nama je nepoznato i bojimo se ali ne znaci da mora da bude i lose.imaces svoji dusevni mir i spokojstvo
pozzzzz

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 108
Koliko clanova ima idealna porodica?