Pusaci!

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 01:20, Naslov: Pusaci!
Da li spadate u strastvene pusace i koliko cigareta dnevno popusite. Da li pri tome razmisljate o zdravlju ili je za vas pusenje jednostavno porok koga se ne mozete osloboditi?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 01:34, Naslov:
U životu sam prilično strastvena, i sklona emotivnom vezivanju, pa je tako i sa cigaretama...Osmeh
Jednostavno volim da pušim, i to je porok koji sam (za sad) prihvatila kao činjenicu. Na zdravlje sam mislila utoliko što sam izabrala najslabije cigarete koje postoje na tržištu, a to je Kent 1. Imaju 1mg katrana, i o,1mg nikotina. I "brzogoreće" su, pa jedva traju toliko da povučeš dim 4-5 puta.
Pušim jednu kutiju dnevno, mada ode i više ako uveče zaginem u nekom društvu. Trudim se da smanjim ono mehaničko paljenje jednu za drugom, ali još nisam rešila da odustanem. Nisam pušila jedino u trudnoći i dok sam dojila...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 03:18, Naslov:
Ja sam antipušač,pravi...samo sam jedno probala da pušim (cigarete) :-D i nisam se ja našla u tome...nadam se da ako nisam do sada počela,da neću nikada... :-D znam da je tema za pušače...ali ja samo hoću da kažem kako mi je drago što ne pušim,hehe... ali kao pasivni pušač,mislim da su mi pluća u gorem stanju od vaših :-( ... duhanski dim mi je jedino što mi smeta kada kružim po klubovima ... ali...samo naprijed...ko uživa....neka uživa Osmeh
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 03:27, Naslov:
Znala sam da će se ovde infiltrirati nepušači, samo da kao slučajno natuknu po nešto...Osmeh
Samo da se zna da iz ovog sobička kulja dim, pa je dobrodošao svako kome ne smeta!Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 06:58, Naslov:
Osmeh ako je to cijena..da ćaskam sa vama...ma hajde...plućno krilo gore-dole :-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 06:58, Naslov:
Sunshine, da znas da sam potpuno na tvojoj strani :grin:
Toliko mrzim cigarete da svaki dan unistim barem kutiju, ponekad i vise Osmeh
U tom smislu sam labilan isto kao neke zene u zrelim godinama Wink
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 07:01, Naslov:
Dark...nije lijepo da se tako zezaš sa mnom... :-D :-D evo večeras sam stoički podnijela 15 pušača....trebali bi da respektujete to....hehe
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 07:04, Naslov:
Pa ne zezam se, Sunshine. Uvek sam verovao starijim zenama. Vidi kamo me je to dopeljalo. Ocito sam negde pogresio Posramljena
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 07:23, Naslov:
Sun, posto nisi pusac, znaci da imas lep i zdrav ten, na pink forumu mogla bi se prijaviti za miss-Osmeh -Osmeh -Osmeh.
Ja inace nisam pusac, ali dobro podnosim dim cigareta u ovoj sobi. Darst, samo napred-Osmeh!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 07:28, Naslov:
Baladi, stavi iza pusac cigarete u zagradu kao sto je Sun napravila. Razumljivije je :grin:
Nego, znate li da ce kroz nekoliko dana zabraniti pusenje (cigareta) :grin: u svim lokalima u Slo. Jos malo pa cemo biti gradjani 3. reda, pusaci.
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 07:50, Naslov:
Eto šanse za Srbiju, neki prodaju zdrav vazduh, a mi možemo zadimljene kafane staviti u turističku ponudu! Kad malo bolje razmislim, to zvuči vrlo profitabilno! Pušači svih zemalja ujedinite se- u Srbiji...
Ljudi, imam biznis-plan...Osmeh Osmeh Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 07:52, Naslov:
Da..(cigarete) molit' ću lijepo.... :-D a Baladi...zahvaljujući preeeedivnom tenu...umalo da poharam pink forum...to bi bio vrh za mene...to bi mi bilo dovoljno..ALI..negdje je procurilo da bi se miss Sunshine mogla pojaviti...i ostala sam bez titule i lente... :-( pomišljala sam i da utjehu nađem u cigaretama...u pušenju (istih) hehe...
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 08:06, Naslov:
Predlazem da mi otvorimo izbor za miss Kentsku Wink

Posto unistavam Boss, ja sam van konkurencije :grin: Svejedno mogu na kraju proglasiti najlepsu od pusacica (cigareta) :grin:
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 08:17, Naslov:
Kako pretpostavljam da na forumu prevovlađuju nepušači, čini mi se da ćeš morati birati između mene i Tare...Osmeh Nije ti neki izbor, ali možda će taj spektakl privući pažnju nepušača i nagnati ih da ovde svrate makar se okadili...Osmeh
Pušačice, javljajte se, izvucite Darka iz neprilike...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 08:27, Naslov:
Jao....deficit pušačica (cigareta)? :-D :-D jao jao...pa šta sada....ja volim da se kladim,da se natječem...miss ovoga,miss onoga...je li mi možete progledati kroz prste...? Samo ovaj put ...da uđem u izbor....prilažem rendgenski snimak na kome se jasno vidi sjena na plućima :-D ...što znači da sam konzument...zar je važno kako? hihi
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 08:29, Naslov:
Svoju kandidaturu za mis upotpunjavam svojom pušačkom biografijom...Osmeh
Moje prve cigarete bile su nekakav dugački Partner. Od svega mi je bilo najvažnije da cigareta u mojoj ruci izgleda "damski", otuda moj izbor...Osmeh Onda sam jedno vreme pušila Bond. To je zvučalo nekako "opasno"... Onda sam prešla na crveni (narandžasti) Kim i taj period je dugo potrajao. Posle sam eksperimentisala sa raznim cigaretama Cartier, Eve, beli Davidoff, sve dok se nisam zaustavila na Kentu 1, i mislim da će ovo biti trajan izbor. Nadam se da je ovo dovoljno, da ne moram i po pisti da šetam i pućkam...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 08:34, Naslov:
Moraš barem u kupaćem da se prošetaš....khm khm... da ocijenimo i ostale atribute...plućne već možemo da dočaramo ....hehe
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 08:48, Naslov:
Hehehehe, Darst mi svakako imamo puno zajednickog. Zanimljivo. Kent 1 ne poznajem, (ni ne pratim vise nove cigarete), znam samo za Kent. Kupovali smo strane cigarete izkljucivo zbog frajerisanja po Madzarski, Slovacki i Ceski. Kasnije smo se po tom pitanju malo uozbiljili pa polako presli na svoj tip cigarete. Mislim da cu ostati na Boss-u. Boss Clasic.
Da sam malo kontradiktoran, pre par dana sam primetio neke nove cigarete koje su bez papira. Papir je u stvari najstetniji jer ima 72 karcinogene substance.
Inace u Slo maloletne osobe ne mogu kupiti cigarete. Zabranjeno je cak slati maloletno dete po cigarete.

A koliko godina si imala kada si pocela?
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 08:56, Naslov:
Pa, sa 15 sam bila ubeđena da sam dovoljno stara za svašta...Osmeh No, pušila sam po koju cigaretu samo u posebnim prilikama, na žurkama uglavnom. Tamo do 17-te sam pušila uglavnom vikendom kad sam izlazila u grad, a onda bih dečku dala cigarete da ih ne bih unosila u kuću. On bi mi ih doneo ponovo u petak...Osmeh Ali mi moji stvarno nisu pravili frku kad su saznali da pušim. Kasnije sam skrivala cigarete u pisaćem stolu, a onda sam primetila da mi ponekad nestaju! Mislila sam da umišljam, dok mi jednog dana nije u fioci osvanula puna kutija! Tata, mi je samo rekao:"Izvini, mišić, ja sam se malo grebao, pa da ti vratim:" Osmeh
Kad si ti počeo, kako su tvoji reagovali?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 09:15, Naslov:
Kasnije, posle dvadesete. Rekao sam da sam se u teen godinama trenirao plivanje...
Mojih vise nije bilo tada.
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 322
Koliko clanova ima idealna porodica?