kafana kod seli

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Cetvrtak 01.11.2007, 19:46, Naslov:
Ehe Dark, hvala na osmjehu, pomislit cu da se mi udvaras Osmeh Nadam se da ti je pivo teknulo, a prazna casa stvarno ne bi isla uz tvoj lik. Sada mi ostaje samo da trazim dvije nove slicice, jednu za Dejana, a drugu za tebe. Predlazem djevojke da mi pomognete u izboru, momci su nam se vec na neki nacin opisali, kakvima ih zamisljate ?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 01.11.2007, 19:50, Naslov:
Mali, ruzni, zeleni i tuzni, sve u svemu otkaceni,malo na tufne, malo na strafte, uz pepito carape. A da i Darku dodaj stap za trecking....
Vrlo srecna
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Cetvrtak 01.11.2007, 19:51, Naslov:
E pa postavila sam pitanje avatora na pravom mestu, u temi Clanovi pitaju...pa izvolite na glasanje HaHahahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Cetvrtak 01.11.2007, 19:54, Naslov:
E da i to cudo vidim... Hehehe, stvarno ste super! Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Sreda 07.11.2007, 09:00, Naslov:
Šta je ovo? Cele nedelje kafana nije radila!!! Strašno!
Da se ne bi previše uozbiljili i unormalili noćas opet otvaram kafanu pa izvolite na pićence, dobru žurku i provod!
Otvaram konkurs za pevačicu (pevača) naše kafane!!!
Napravite vaš CV - preterujte u opširnom izlaganju nebitnih informacija. Važno je da poslovna biografija bude pregledna i da osnovni sadržaj ima sve bitne i nebitne informacije o vama, vašem obrazovanju i radnom iskustvu i neiskustvu .
Poželjno je poslati detaljan opis kako izgledate, šta biste pevali i popis dodatnih veštna koje znate kako bi u pauzi zabavljali goste. Bakšiš zagarantovan!!! Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Sreda 07.11.2007, 16:05, Naslov:
'Bar dan, tetka! Jel ovde ona audiciencija za estradnu pevaljku?
Meni rekose da se trazi neko sa mojim glasovnim karakterom. Pa ja dosla da se prijavim. Oc biti zvezda. Znam da pevam sve. Pevala sam ja i pre, na skolskim priredbama, na slavi kod ujka Dzoleta i ujne Perse, za rodjendan mojoj bratanici i za ispracaj mog komsije Pavla. A pevala sam i na sahranama, s kraja bilo ne ponovilo se.
E jos nisam na televiziji pevala, ali kazu da imam kapacitet.
Kako izgledam?
Sta te briga kako izgledam? Neces valjda da me gledas, vec da me slusas, jer kad ti ja odapnem, onaj visoki C, ni ona KavaljerMonsinjor mi nece biti ravna.
Pa imame svuda po malo, darovala majka sta ces. Ali kad ja zavrnem zadnjicom, to mu ti dodje kao zemljotres, popadaju svi i iskolace oci. Jedared su me apsili, jer je pozlilo jednom cikici dok me slusao zinutim ustima, ali izadoh ja i resih da pocnem posteno da pevam.
E a garderoba mi je prvoklasna, s buvlje pijace, takvu ni Ceca nema. Umem ja da odaberem imam ti ja ukusa.
A da rucak neznam da kuvam, nisam ti ja za domace radinosti, a ja sam ovde za pe'vanje, ne za kuvanje. Uzmi si skaradziju za to, necu da okrecem ceo zivot pleskavice, ja sam ti rodjena zvezda.
A kosa, pa bila je crna, ali to nije moderno, vidis ovde ovaj koren, prava sam crnka, ovo mi je samo da zakufliram intelektigenciju.
Znam, znam sve ti ja znam, imam ja cak treci osnovne, za cetvri nisam imala vreme, pa pe'vala sam.
Evo ti, tetka broj od mobilnog, ali pre dvanes sati prepodne nemoj ni da zvonis, nece imati ko da podigne slusaljku. Pa spavam, ja ti pre jedan ne otvaram oci. Pa prvo moram jednu da drmnem, da otvorim oci, a jos dve najmanje da se rasanim, e posle trece, cetvrte moz da razgovaramo o biznisu. A kolika mi je plata? Sta, ti pevaj za ovu sicu, bez tri cetiri iljadarke neotvaram usta, a za pet mozes i glas da cujes.
Ajd sads uzdravlje, imam ja i druge ponude. Nudio mi Spira da me uzme za zenu, pa sam ga otkacila za vise para, pa ne sad tebe.
Bljak
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Sreda 07.11.2007, 17:12, Naslov:
Odmah ste ušli u najuži izbor!!! Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Sreda 07.11.2007, 20:32, Naslov:
Ja necu puno pricati o sebi. Dovoljno je da kazem da sam tu zbog pjevanja, druge stvari me ne zanimaju, osim mozda place Osmeh Pjevam iz dubine svoje, inace njezne duse. Zbog toga predlazem da me preslusate, jer nekad pjesma govori vise od rijeci, a uz dobar zvuk ide i dobra kapljica, sto je opet dobro za reputaciju nase kuce Osmeh
Eto, to je ukratko o meni Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Petak 09.11.2007, 22:00, Naslov:
Posao u kafani nisam dobila zbog velike konkurencijencije, Vrlo srecna
Ma nema veze, dobila sam drugi deo plate koji mi je malo kasnio, ali sam srecna, castim vas sve i domace i goste, evo idem i kolace da pravim, i pecenje da narucim (bice i ribe za one sa krvnom grupom A), tako mi je laknulo. Eto sta ti je sreca, cisti racuni i nikom da ne dugujem....
Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Petak 09.11.2007, 23:59, Naslov:
ijuuuuu...zanimanje mojih snova...sto zbog pjevanja to i zbog besplatne rakije :-D:-D
Pjevam sve...od ortodoxnih dzigara...do milozvucnih arija :-D zavisno od klijentele...ne ujedam kada me se prvi puta dzapa za dupe...mozda tek 5. ili 6. put :-D pricam sa svime i svakime...nije bitno koliko ko ima zuba u glavi :-D mikrofon drzim iskljucivo u lijevoj ruci,desna ne dolazi u obzir...i mora da ima gajtan...da ga motam oko prstica :-D
Za pare se lako dogovoriti...svoj baksis ne dijelim sa gazdom!!!
Napustam kafanu zadnja...da vidim je li kakve hrane ostalo iza :-D
Po dogovoru djipam i po svadbama...ne pristajem na "jedan na jedan" pozive za pjevanje...
Moja sifra je "Kafana je moja sudbina" :-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Subota 10.11.2007, 01:05, Naslov:
gazdarice, ova oce da mi otme mikrifon iz ruku, gura se preko reda, pitaj je, okle je dosla, gde je zevala ranije Wink
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Subota 10.11.2007, 01:10, Naslov:
Izgleda da ćemo pevati na smenu! Svi se otimaju oko mikrofona......Ko će ostati da toči piće?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 59
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Subota 10.11.2007, 23:38, Naslov:
maculi to toci pice
a divan ti pevaj navecer a ostali nek se dogovore....
____________________
seli

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Subota 10.11.2007, 23:43, Naslov:
Hahaha....znači ja točim! Imate poverenje u mene jer znate da sam alergična na alkohol....Pa dobro. Ionako su mi Darst i Tara nasle finu kecelju! Al kad podelim dve tri ture i ja ću malo u neki duet uz mikrofon! To mi leži....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Nedelja 11.11.2007, 03:15, Naslov:
Nadam se da se Eva nece ljutiti ali kad sam vidjela kako njoj ta kecelja dobro stoji, narucila sam i nama takve.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Nedelja 11.11.2007, 06:06, Naslov:
Izgleda da niko neće gledati u pevaljke ako konobarice budu ovako izgledale! Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Nedelja 11.11.2007, 16:13, Naslov:
Pa maculi, neka uzivaju i oci i usi, a mi cemo ih posluziti vinom. Vino danas slavi svoj praznik uz sve Martine zenskog i muskog spola.

Vino, lijepo ime vino ti nam snagu dajes, volimo te mi. A vino ne ide bez pjesme ...

In vino, vino veritas. Na zdravlje svim culima !

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Nedelja 11.11.2007, 22:36, Naslov:
Ko ne voli obično vino -tu je Sangrija s voćem!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Ponedeljak 12.11.2007, 00:52, Naslov:
Moze vino, moze...Osmeh
Moze li i pesma? "Izadji iz moje case..."
To je pesma za komad plute koji mi plivucka u casi! Osmeh Pa, kako to otvarate vino? Sluzite cepove ko knedlice? Dajte ja cu biti dezurni otvarac! Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 12.11.2007, 00:56, Naslov:
Zubima uz zanosan osmeh! Vrlo srecna Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 263
Koliko clanova ima idealna porodica?