Ples, kolo, djuskanje....)?

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Petak 03.08.2007, 19:04, Naslov: Volite li igrati (ples, kolo, djuskanje....)?
Meni u nedostatku vremena za ozbiljnije vezbanje, dobro dodje plesanje. Koji mi je vrag ne znam, ali se palim kao Hepo kockica i na orijentalnu muziku i na latino-americku i na flamenko i bogami lepo se oznojim. A mogu i cacak, moravac, da igram, ali mi treba vise prostora, a i drustvoWink
Obozavam da plesem, cim cujem neku muziku koja ima izrazajniji ritam ja se ne mogu uzdrzati a da ne zaigram.
U nedostatku mesta i prilika za ples, jos uvek znam da otkacim muziku do daske i da igram sama. Deci sam interesantna, ali mi se pridruze. E onda je to "skakanje sa koreografijom"

A vi volite li ples?
Ili uopste volite li da igrate?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Petak 03.08.2007, 19:13, Naslov:
Kako lepa tema Kalina-Osmeh, samo gde je ples tu je i opustanje, pa si temu mogla da metnes, sto bi rekao Nerv, u opustenciju-Osmeh.

Da izuzetno volim ples i djuskanje...-Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Petak 03.08.2007, 19:17, Naslov:
Kako stojis sa trbusnjacima, meni ovo salce uvek dobro dodje kad pokusam trbusni ples ala Shakira, sve se trese, ali nikako da ga skinem. Kazu da tako trebaWink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Petak 03.08.2007, 19:32, Naslov:
"A ona igra,vrti se kao čigra...." Bljak Bljak ijao,kako ja volim da plešem...da se bacam na sve strane...hehe,samo kada sam dobrog raspoloženja...

A ponekad i kolo zaigram,ako je dobra prilika,ne ustručavam se :-D mada se sa vama Makedoncima ne bi smjela uhvatiti u kolo....vi ste klasa iznad nas....hehe
Evo i sada mi pada na um ono što mi mama trubi već godinama "Kroz Bosnu ne pjevaj,kroz Srbiju ne igraj,a kroz Makedoniju niti igraj niti pjevaj" Bljak Bljak zna svako svoje,hehe

Volim klubove u kojima se pušta dobra muzika.....još kad se popije neki koktelčić...ihh....imam dobru ekipu cura,napravimo lom.... ;-) neki kažu da znamo malo i "egzotičnije" da zaplešemo...ali meni je sve to ok...i što je najbolje,čini se da pomaže i u pozdravljanju kilograma Bljak

Ne volim samo onaj neki hard rock,metal....ali uz neku chill out muziku,uz house,hip-hop,dance...mogu da plešem do besvijesti... i mrzim kada neko dođe bilo na koncerte bilo da izađe van samo...drži piće i stoji kao kip... Zloca

A da,igramo i uz orijentalnu muziku dosta....moja prijateljica se bavi trbušnim plesom...i kada je kod njih dernek...onda samo velovi lete na sve strane..."dukati" zveče...nešto kao harem dođe....hehe
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Petak 03.08.2007, 21:13, Naslov:
Koristan savet, igrati sa osmehom, slazem se Osmeh
------------------------------------------------------
Nego otkud meni geni arapski ili latino? Otkad znam za sebe i svoje nemam, neku posebno atraktivnu mesavinu krvi, a opet igram kao Shakira -Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Petak 03.08.2007, 21:51, Naslov:
Pa Kalina ipak su juznjakinja, vrele krvi HaHahahaha, pa gde se igrao cocek nego u tim krajevima :grin:

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Petak 03.08.2007, 22:26, Naslov:
Najbolje je da Kalina povede oro. Taman da malo razmrdamo bokove i predjemo na trbusnjake.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 04.08.2007, 04:49, Naslov:
Nisam ja za soliranje, volim kad me muskarac vodi, a ja volim ples, dobru muziku i veselo drustvo. Volim i pjevati i proplesati do zore, skoro ko ona djevojka sa cardas nogama u Balasevicevim notama :-P

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Subota 04.08.2007, 06:15, Naslov:
Auu... Očepi me! Ko se to hita ovuda misleći da ima čardaš noge? Osmeh

Volim!
Mislim da ne znam tačne korake ni jednog plesa, niti valcera, ali volim da improvizujem. I volim kad mi je partner sklon tome, jer mi je dosadno ponavljati uvek isto. Osmeh
Jako volim tango, ih, kako to podiže adrenalin. Tango je u stvari poseban fenomen, to je mnogo više i od muzike, i od plesa. U toj igri može biti prepričana cela jedna ljubavna priča, od odmeravanja, zavođenja, naizmeničnog prihvatanja i odbijanja, uzimanja, oduzimanja Osmeh, izazivanja... To su nagli impulsi, koji kulminiraju na posebnim akcentima... Melodija je istovremeno i drska i harmonična... Super je ako igrate sa partnerom koji tačno razume poruku vašeg gesta u igri, i koji na to ume adekvatno odgovoriti. Dešava se da tu muški malo pobrkaju lončiće, pa shvataju tango kao špansku koridu. Po takvom tumačenju oni su u toj igri bikovi koji se samo zaleću, a žene toreadori, izazivači. To je, naravno, pogrešno. Tango je uzajamnost ispunjena međusobnim izazovima...
Kola znam da igram samo ona koja smo učili u školi, na nastavi fizičkog. Užičko i sitno banatsko. Ne volim baš ona dosadna vrtenja u krug, masovna kola u smislu dva napred jedan nazad, gde svi, po čuvenoj krilatici, izgledaju kao masa ljudi koja pokušava okačiti veš da se suši.
Hehehe, volim i čardaš, sve je tako sitno, vrcavo, a naročito je super kad dva muškarca i dve žene naprave malo kolo, pa se muški toliko zavrte da okreću žene kojima noge lete po vazduhu... Mučila sam se kako ovo da drugačije napišem, ali mi nije išlo...Osmeh
Jedna sasvim dobra igra je i stiskavac... I dobro je što je to jedna od retkih igara koje svi znaju da igraju, makar imali i dve leve noge...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Subota 04.08.2007, 21:37, Naslov:
Sad slušam neke pjesme,neke ciganske....i odmah me asociralo na august prošle godine.... after party Sarajevo film festivala...kada je u Centru za omladinu gostovao Boban Marković sa svojim orkestrom...auuu ja se ne sjećam kako je počelo...znam da smo igrali,skakali,smijali se nekoliko sati bez prestanka....prohladna je bila ta noć,a mi smi izašli mokri do gole kože...iskreno,nisam ni znala da se u meni krije tolika ljubav za limenom muzikom,tada sam saznala :-D činjenica da sam bolovala par dana kasnije :-D ne umanjuje lijepo sjećanje na tu prohladnu augustovsku noć,a Boga mi i jutro ;-)

Drago mi je da sam okružena ljudima koji vole da se vesele...u septembru imamo svadbu u Osijeku,drug nam se ženi....ja nisam nikada išla na neku slavonsku svadbu,jedva čekam.... još ako bude tamburica...auuu...možda me u Vojvodini budu čuli...ravnica je to :-D nismo nikakve uslove postavljali :-D samo jednu moblicu smo imali...da ponesemo neko kolo snimljeno na cd-u,hehehe....
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Nedelja 05.08.2007, 01:28, Naslov:
Od malena sam učen kako džentlemn mora da igra, tako da sam savladao sve ozbiljne plesove, od valcera do tanga.
Kolo sam ekspertovao do te mere da skačem kao kao divljak, a da mi se stomak nimalo ne pomera.
A sa s obzirom da sam dvanest godina vežbao glas i da pevam one arhaične narodnjake, pristajem na sve iz prve.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Nedelja 05.08.2007, 17:27, Naslov:
Uuuu obozavam da igram! Za razliku od Nerva nisam se bazirala na klasici, ne umem da igram ni valcer ni tango, ne umem da pletem nogicama u kolu, ali mi ovi moderni plesovi idu od ruke. Ili bolje reci od NOGE Osmeh I guze... i kukova... Bljak

U srednjoj skoli sam imala momente penjanja na stolice, sank nisam overila a po svemu sudeci ni necu... Umela sam celu noc do ujutru da skacem po podijumu diskoteke... bas mi nedostaje to vreme.
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Sreda 08.08.2007, 02:53, Naslov:
HAJDE NA PLES, sad mi ovog momenta pevaju Shakira i Bijonce, pa sta cu nego igrati.....Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 25
Reg. datum: 21.08.2007
Datum unosa: Sreda 29.08.2007, 20:02, Naslov:
Na temu plesa - moja ćerka je zainteresovana da se upiše na džez balet. Može li mi neko pomoći gde da je uputim. Gde da se upiše, gde valja, a gde ne valja? Pretraživala sam ponudu na Internetu, sve ok, ali mi nije bistro u glavi - opet ne znam gde da je upišem. Imate li neke informacije, da me posavetujete?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Sreda 29.08.2007, 20:24, Naslov:
Anadja,koji grad je u pitanju?
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Cetvrtak 30.08.2007, 01:05, Naslov:
Svojevremeno smo suprug i ja isli na casove plesa. Mislila sam da cu sa svojim urodjenim ritmom i temperamentom biti super ali haos je nastao kad sam shvatila da tamo nema improvizacije i da tacno moras slediti zadate korake. Ipak vise volim improvizaciju iako mi je samba bas legla! Shou je bio kad sam shvatila da sve vreme ja pokusavam da vodim!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Zrenjanin
Broj postova: 23
Reg. datum: 04.03.2008
Datum unosa: Utorak 04.03.2008, 20:21, Naslov:
Dugo godina sam igrala folklor,sada retko skoro nikada ne igram kola a nesto ni ne plesem cesto

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Utorak 04.03.2008, 22:34, Naslov:
Treba ponekad zaigrati, onako, za sebe makar Osmeh ume da popravi raspolozenje i da podigne duh Osmeh
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 689
Reg. datum: 10.01.2009
Datum unosa: Sreda 22.07.2009, 23:50, Naslov:
ja cesto odvrnem muziku i zaigram sama,pridruze mi se i deca pa je to igranje sa mnogo smeha.a tatica nas samo gleda i smeje se,a nekad nam se i pridruzi Osmeh
____________________
ne,nemoj mi prici...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Cetvrtak 23.07.2009, 10:39, Naslov:
Bas volim da igram i uzivam kada sa drugaricama idem u provod. Ali, mogu ja to i kad niko ne gleda... za svoju dusu. Ipak, vise volim da pevam. Osmeh
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 241
Koliko clanova ima idealna porodica?