Pakovanje za put

subotica
Broj postova: 247
Reg. datum: 01.03.2009
Datum unosa: Utorak 31.03.2009, 11:48, Naslov:
Uffff,prole godine isla sam prvi put u Bugarsku,i nisam imala pojma kako je tamo,kada sam dosla do hotela,sa recepcije sam mogla doskociti na plazu,tamo stvari preko dana nisu ni bile potrebne,jer svi,al bas svi od hotela do plaze idu u kupcem,mozda zamotani u peskir ali i to retko....a za vece,uff ako samo malo izgoris vec pola ponesenih stvari ne mozes obuci.....e tako je to za letovanja....ali put u kisoviu Cesku bio je najgori za pakovanje bas zbog obuce,tamo je uvek nesto izmedju,nit toplo,nit hladno,a to je najgore....dok je za Tursku, A POGOTOVO KIPAR ODECA NEPOTREBNA!!!!!!!!samo sam ja to kasno shvatila......nadam se da ove god. kad isla u Bugarsku necu opet napraviti istu greskuWink
____________________
najbolji osecaj na planeti jeste kada pomognemo nekome....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Utorak 31.03.2009, 13:44, Naslov:
Jedne godine kada smo isli na more lepo sam oprala sve,ispeglala,spakovala u kofer,a kada je doslo vreme da krenemo shvatila sam da u stvari nemamo sta da obucemo Lud
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Utorak 31.03.2009, 14:39, Naslov:
vec nekoliko godina se uopste ne pakujem za put duze od pola sata(bez obzira na duzinu putovanja..);ponesem samo par stvari svakome, malo kozmetike i knjige, a muz me je naucio jedno - sto manje ponesem stvari na put, vise cu moci da kupujem tamo gde odemo...za ovo otkrice sam mu stvarno zahvalna, Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 150
Reg. datum: 28.02.2009
Datum unosa: Utorak 31.03.2009, 16:27, Naslov:
mrzim pakovanje.muka mi je kad treba da se pakujem

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Utorak 31.03.2009, 17:13, Naslov:
Ah, kako su mi samo koferi i torbe dosadili. Kad podjemo za Srbiju auto je uvijek prepuno, kad iz Srbije podjemo za Holandiju - isto.
Svaki put kazem da necu stvari nositi ovamo - tamo vec da cu ostaviti nesto dolje da imam, ali svaki put: "Ovo ce mi trebat, ovo ne mogu da ostavim, ovo cu nosit..."
Pakujem se u poslednjem minutu i zato nosim sve: i sto treba i sto mi uopste nije potrebno. Kozmetike nosim 2 nesesera, i ako se jako rijetko sminkam Osmeh A cesto se desi da bas zaboravim ono sto mi je jako potrebno.
Jednostavno, ne umijem da odvojim sta mi je preko neophodno.
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 31.03.2009, 17:22, Naslov:
Obozavam putovanja,al ne volim pakovanja Vrlo srecna
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Utorak 19.01.2010, 20:57, Naslov:
Moja teorija.
Ako sam slucajno nesto i zaboravila poneti na put, novcanik je uz mene i nema problema. Vrlo srecna
Nekada sam imala naviku da se opteretim, ponesem i ono sto nijednom ne obucem, ali to vise ne radim. Dobro iskombinujem garderobu, smislim sta cu sa cim nositi i ponesem ono sto mi stvarno treba.
Ispraksovala sam se pre 2 god kad sam zbog decka svakog petka iz Bg putovala za Krk.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 16.02.2010, 11:25, Naslov:
Ja sam nekada nosila po dva kofera...da slucajno nesto ne bude potrebno a ja to nisam ponela....a sada....par stvarcica i gotovo!E sad da cujem Jekalinu.... Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 16.02.2010, 11:36, Naslov:
Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
Koji si ti ludak,ne verujem! Vrlo srecna

Evo ovako,nisam nigde ishla dve godine,ali pre dve godine kada smo ishli na more,ovaj moj je odlepio!Ishli smo kolima koja imaju jako mali gepek,pa smo stavljali stvari i pozadi,na zadnje sediste...Nosila sam mini frizider sa hranom i picem jer moram usput da jedem,a i za tamo malo suhomesnatog i to... Vrlo srecna
Onda u torbi,milion maica i shorceva,haljinica,kupacih...Chak je bilo i debljih stvari u sluchaju da iznenada zahladni Vrlo srecna Pa josh neke kese sa papuchama i patikama,pa fen,pegla za kosu,pegla za stvari jer dok stignesh sve se izguzva...Pa posebna kesa za kozmetiku!Shampon,balzam,pakovanje,pasta za zube,mleko za telo,za sunchanje,kreme dnevne ,nocne,bla,bla... Lud Chak sam i mali omekshivach i prashak za vesh ponela!
A onda sam shvatila,da mi skoro nishta od toga nije ni trebalo!Sledeci put nosim samo jednu torbu Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 28
Reg. datum: 11.02.2010
Datum unosa: Utorak 16.02.2010, 13:41, Naslov:
Obozavam putovanja,a sta se pakovanja tice tu sam ispraksana.Studirala sam daleko od kuce pa se moze reci da sam to apsolvirala.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 295
Reg. datum: 13.08.2009
Datum unosa: Utorak 16.02.2010, 14:18, Naslov:
Veoma se brzo pakujem a uglavnom ponesem vise nego sto treba , narocito deci, nakraju se ispostavi da mi pola netreba da nije ni izvadjeno iz kofera.....sad kad idem na jedan dan, posto nosim veliku torbu uvek stavim u rezervi bluzu i pantalone i carape, i to neupotrebim ali za svaki slucaj......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 16.02.2010, 14:23, Naslov:
najbitnije je da se ne zaborave gace Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 187
Koliko clanova ima idealna porodica?