Kako naci pravi posao

switzerland
Broj postova: 283
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Utorak 11.11.2008, 12:11, Naslov:
u danasnje vreme je jako tesko naci dobar posao i da sve odgovara Citaj
____________________
Zivi svaki dan kao da ti je poslednji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 11.11.2008, 12:12, Naslov:
Crveni karton za poslodavce koji danas postoje 99% njih,a 1% su korektni Cool
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

beograd
Broj postova: 74
Reg. datum: 28.01.2009
Datum unosa: Cetvrtak 26.02.2009, 13:45, Naslov:
Dok radis za drugog to ti je sto ti je, u retkim slucajevima dobro prodjes. Eventualno raditi za stranu firmu! Ali treba naci takav posao...mada ni stranci nisu naivni, dobro vas iscede za te pare..
Najbolje je raditi za sebe. Imati neki svoj posao. Znam da zvuci kao mastarija, ali treba se na to fokusirati! Biti sebi gazda i raditi za sebe - daje najbolje rezultate...Ali....Za sve postoji ali....Stvar je kako gledas na sve to.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Becej
Broj postova: 229
Reg. datum: 09.02.2009
Datum unosa: Cetvrtak 26.02.2009, 18:50, Naslov:
Mislim da u današnje vreme retko ko radi posao za koji je školovan, koji istovremeno voli, da je zadovoljan primanjima, zadovoljan gazdom/ili da je gazda sam sebi. Samo ću da kažem svaka čast onima koji se pronalaze u ovim gornjim redovima Mir

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Sreda 29.04.2009, 23:44, Naslov:
Ja vec tri godine pokusavam da nadjem adekvatan posao i ne biram mnogo ali se mora uskladiti sa mojim kucnim obavezama i klincima sto ce reci bez nocnih smena i bez 12h radnog vremena, jako tesko mi ide narocito sto nemam uticajnog ni tatu ni ujku, skroz bezveze
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 30.04.2009, 07:21, Naslov:
U danasnje vreme je bas tesko naci pravi posao....bas tesko ! Tuzna
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 32
Reg. datum: 16.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 30.04.2009, 10:41, Naslov:
Kako naci pravi posao? - iz mog iskustva mogu reci da je tesko! Nije nemoguce ali je jako tesko.
Ja sam imala hajde da kazemo srecu da nadjem pravi posao, jer sam uspjela da se zaposlim u svojoj struci i to u drzavnoj organizaciji, ali nazalost nisam uspjela da ga zadrzim! Dobila sam otkaz kao trudnica, pa sad vodim borbu za povratak, ali buduci da je ovdje kod mene sve korumpirano do zla Boga, cisto sumnjam da cu ista uspjeti da ucinim.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 32
Reg. datum: 16.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 30.04.2009, 10:43, Naslov:
I jos da se nadovezem - neko gore rece da su danas bitne samo veze, a da je nivo obrazovanja nebitan...mislim da je to zaista tako:-( Na moje radno mjesto sa VSS primljen je jedan KUVAR. Ne bih imala nista protiv da on zna da radi, ali cova je polupismeno stvorenje:-( E kako nepravda umije da zaboli.
Uh...ja bih mogla o ovoj temi do sutra, ali cu samo da smorim i sebe i vasOsmeh)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 22.04.2014
Datum unosa: Utorak 22.04.2014, 14:01, Naslov: Posao
Devojke, ako ste zainteresovane za posao Konobarice u multinacionalnoj kompaniji LINK group, javite nam se!

Za potrebe novootvorenog restorana u našoj kompaniji potrebna nam je osoba koja je ljubazna, pedantna, ozbiljna, spretna i brza u izvršavanju poslova, koja zna kulturu komunikacije sa gostima i kolegama.
Pružamo vam rad u prijatnom okruženju, dobre uslove rada i mogućnost stalnog zaposlenja.

Prijavite se putem mejla hr@link.co.rs

Čekamo vaše prijave!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 52
Reg. datum: 14.12.2014
Datum unosa: Sreda 21.01.2015, 12:51, Naslov:
Nije lako naci posao. Skoro svi traze neko iskustvo a niko bez iskustva nece da zaposli. Kao da nije dovoljno zavrsiti skolu nego ti jos traze iskustvo u radu.
Nije nemoguce naci posao ali treba bas dosta vremena provesti u trazenju.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Sreda 21.01.2015, 23:13, Naslov:
pa mozes od kuce da radis internet marketing, toga ima bar koliko hoces, ako radis, mozes lepo i da zaradis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 52
Reg. datum: 14.12.2014
Datum unosa: Utorak 08.12.2015, 16:35, Naslov:
Nisam nesto ni trazila mnogo posao, radila sam preko omladinske zadruge. Nervira me kad za poslove za studente traze neko iskustvo u poslu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1
Reg. datum: 25.02.2016
Datum unosa: Cetvrtak 25.02.2016, 12:44, Naslov:
Imam 19 godina i dobila sam posao promoterke preko studentske zadruge. Prilicno sam zadovoljna i svakom bih preporucila zadrugu. http://ozeuropaptz.rs/
Radim promocije . vikendom, dnevnica je ok, procedure se postuju. Zdravo

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 268
Koliko clanova ima idealna porodica?