Etno-selo Bijeljina

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Nedelja 19.08.2007, 05:22, Naslov: Etno-selo Bijeljina
Eh dragi moji,ja sam mislila da ljudi lažu,ili u jednu ruku,govore neistinu o ovom divnom mjestu :-D ali sam se sinoć i sama uvjerila kako je mjesto bajkovito...spoj etna sa nekom morskom atmosferom...ma divotica :-D

Etno-selo se nalazi u Bijeljini,gradu u Republici Srpskoj...BiH...sve o njemu je fino i lijepo prezentovano na sajtu etno-sela...

www.etno-selo.com

Ja imam želju da sa vama podijelim lični dojam na sve to...dakle...dolazak oko 20h ...već po velikom broju auta moglo se zaključiti da je unutar sela prava seoska atmosfera:-D tablice iz svih dijelova ex yu i svih krajeva Evrope ...
Još uvijek je bio dana...možda već prve naznake sumraka...i taj prelaz dana na noć...davao je još jedan dodatni gušt cijeloj atmosferi...ugodna temperatura...mnoštvo ljudi...dva mala jezera i bašte oko njih daju dojam da si na nekoj rivi..ja sam se okušala i u veslanju....nije to moglo bez mene proći :-D

Postoji veliki broj konobica,od kojih svaka prezentuje neki zanat...u glavnom dijelu restorana je na gredama podignut veliki stroj za tkanje...hm,restoran kasnije,on me se najviše dojmio :-D

Etno-selo u jednom dijelu,ili možda u većem dijelu,odiše duhom pravoslavlja...manastir Svetog oca Nikole se nalazi u njegovom sklopu....i po pričama ljudi rade tu,svakodnevno se desi neko krštenje...ali ni vjenčanja nisu strana...

Patke i labudovi slobodno plivaju po jezercetu...ima jedno veće i jedno manje jezero...


E da,imaju dva mala čamca i slobodno se mogu koristiti...ukoliko se ne bojite blamiranja od prevrtanja što je moguće :-D ja sam ostala suha....hvala Bogu,dakle...


Profesionalne slike možete vidjeti u galeriji sajta...ja sam već jednu stavila kao desktop,naravno zimsku idilu:-D


Dalje još neke moje neprofesionalne Osmeh

Ovo je slika malo prije ponoći...prije nego se kočija u bundevu pretvorila :-D




A onda je nakon šetnje uslijedila "večerica"...kad sam ja morala zamotati ostatak hrane...onda se zna da su porcije preobilne :-D

Navodno porcija za dvoje..ja nisam vidjela upozorenje da su gorile u pitanju :-D


Malo poziranja...:-D


iiii...nakon par čaša crnog vina...ukusne hrane...ugodnog ćaskanja sa dva konobara...(koji su samo da spomenem,obučeni u nošnje...i onako u stilu "Lane moje" poslužuju goste....:-D) ,etno muzike...slijedio je povratak za Brčko...ali i prelijepi doživljaj za romantične duše (kao što sam ja:-D) i obećanje samoj sebi da ćemo se Etno-selo i ja ubrzo ponovo vidjeti...možda već ove zime...neki sokoli slete na njegove kućice:-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Nedelja 19.08.2007, 05:39, Naslov:
Sunshi, jesi ti dobra cica, svaka cast i fotogenicna si..., ali bre ove krmenadlice, belo meso, vesalice i male becke.... i sampinjoni.......

PA STO ME BRE NE ZVASTE.MAKAR NA CALABRCU.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Nedelja 19.08.2007, 06:12, Naslov:
Sad mi je žao... :-( hoćeš li mi ikada oprostiti? :-( :-D Jao...ti bi tamo zaveo red,već ja vidim...a možda bi porcije i veće bile??? ;-)
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Nedelja 19.08.2007, 06:14, Naslov:
Mmmmm...Divno! Uzivala sam gledajuci slike i citajuci!
Provod za 5 zvezdica! * * * * *

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Nedelja 19.08.2007, 06:16, Naslov:
Zaveo bi red bez anestezije.>Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 91
Reg. datum: 03.05.2007
Datum unosa: Nedelja 19.08.2007, 21:42, Naslov:
Ovo tako dobro izgleda! Bas bajkovito. Bukvalno da odmah pozelis da odes tamo.

Profil

Posaljite privatnu poruku

sin city
Broj postova: 18
Reg. datum: 23.09.2007
Datum unosa: Nedelja 23.09.2007, 20:04, Naslov:
Prosle godine sam bila tamo nekoliko puta i odusevila sam se.Jedva cekam da opet budem na tim prostorima i da ponovo svratim.
____________________
Sudbina nije stvar slucajnosti, vec je stvar izbora; to nije nesto sto treba cekati vec nesto sto treba postici.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Bijeljina
Broj postova: 1
Reg. datum: 15.04.2008
Datum unosa: Utorak 15.04.2008, 22:30, Naslov:
Od ovog poslednjeg unosa Etno selo Stanišići dobio je i hotel Pirg(savršenu reprodukciju hilandarske kule) ,a unutra je spa centar, bazen i ostalo, što naravno možete vidjeti kada dođete, i to nije sve......i daljese gradi!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Sreda 16.04.2008, 09:37, Naslov:
koliko taj provod otprilike kosta,mislim da znam koga sve da povedem....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Angela - Zenski forum
Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Subota 27.12.2008, 16:59, Naslov:
Ja sam bila pre godinu dana sa porodicom i ostali smo oko 3 sata...za malo da se prevrnem,posto je camac bio nestabilan Neugodno mi je a preelepo je Osmeh moracu jos jednom da odem...
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Subota 27.12.2008, 22:45, Naslov:
Sta reci,predivno...fascinantno....
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

beograd
Broj postova: 160
Reg. datum: 23.12.2008
Datum unosa: Nedelja 28.12.2008, 01:35, Naslov:
Slicice i ako nisu profesionalne, prelepe su!!!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

skopje
Broj postova: 135
Reg. datum: 18.11.2008
Datum unosa: Nedelja 28.12.2008, 22:46, Naslov:
ne mogu se nagledati ove lepote ,prelepo je.
____________________
emilija

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

örebro
Broj postova: 150
Reg. datum: 11.11.2008
Datum unosa: Nedelja 28.12.2008, 23:28, Naslov:
prelepo je stvarno, gledala sam na tv a i donela mi je prijateljica par slika posto je ona rodom iz Bijeljine.
____________________
Zivi dobrim i casnim zivotom. Kad ostaris moci ces se osvrnuti i jos jednom uzivati u zivotu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 29.12.2008, 00:29, Naslov:
Divno kao i tvoj avatar,samo reci da ne volis "mopede", Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

örebro
Broj postova: 150
Reg. datum: 11.11.2008
Datum unosa: Ponedeljak 29.12.2008, 00:31, Naslov:
nisam ni mislila na moped al eto ispade da gu voljim Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
Zivi dobrim i casnim zivotom. Kad ostaris moci ces se osvrnuti i jos jednom uzivati u zivotu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 32
Reg. datum: 16.04.2009
Datum unosa: Nedelja 19.04.2009, 23:41, Naslov:
http://www.etno-selo.com/

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 99
Reg. datum: 08.03.2009
Datum unosa: Ponedeljak 20.04.2009, 00:12, Naslov:
E , PA DRAGE MOJE , JA SAM IZ BIJELJINE I IMAM TU CAST DA SAM BLIZU ETNO SELA . MOGU VAM SAMO RECI DA DODJETE I UVJERITE SE U LJEPOTU PRIRODE A OBAVEZNO MI JAVITE BICE TE MOJI GOSTI

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3217
Reg. datum: 07.05.2009
Datum unosa: Cetvrtak 14.05.2009, 22:24, Naslov:
Možete se prošetati i do banje Dvorovi. Obavezno ponesite i kupaći kostim. Jedan divan kompleks bazena sa termomineralnom vodom. Tuševi sa toplom vodom - ne moraš se ni kupati u bazenu a već si na tretmanu od reume... Mir

____________________
pulsate et operietur vobis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3217
Reg. datum: 07.05.2009
Datum unosa: Petak 15.05.2009, 14:31, Naslov:
Evo koja slika sa bazena u Dvorovima



____________________
pulsate et operietur vobis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 152
Koliko clanova ima idealna porodica?