Da li licite na svoju majku...

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.09.2009, 13:18, Naslov:
Mislim da,sto sam starija,sve vise licim na nju...karakterno.A inace sam pljunuti tata....
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vršac
Broj postova: 436
Reg. datum: 07.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.09.2009, 14:46, Naslov:
Ličim na mamu psihički...luda blesava i bez dlake na jeziku....malo i likom...neki kažu ličim na mamu neki na tatu...pa normalno ja sam dete iz mešovitog braka...tata mi je muško mama žensko Wink
____________________
...moj je život igra bez granica....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Petak 16.10.2009, 19:36, Naslov:
Da,fizicki licim na mamu,ali imam i tatine crte lica...dok sva osecanja,sva dela,sva razmisljanja,ma svo unutrasnje moje i mamino je...Ponosim se time sto sam na nju,ali svo oprastanje drugima ( njeno,opet ) znam da nije pametno...Kako Andemona rece,moja mama ima lavlje srce...sta je sve prezivela,i jos prezivljava...sve vise razumem njen zivot kako odrastam...zasto je neke stvari radila sada znam njihovo zato...Uvek je govorila da radi i cuti,samo da bi nas dve (sestra i ja) bile srecne i zadovoljne...Nikad joj se necu moci oduziti...ni jednu njenu nadnicu kod drugih moci na pravi nacin uzvratiti,njen znoj i muku isplatiti...niti ona to zeli,trazi...I volim je,toliko puno,da svaki put suza krene kad pomislim na nju...Zelim samo dugo jos da pozivi,jer zelim da joj puno toga pruzim,pokazem svu ljubav,i bar sada,kada je bolesna,ostarela...da bar vise ne mora kod drugih da radi,to me jako pogadja...
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Petak 16.10.2009, 19:47, Naslov:
ja sam tatina cerka..........na mamu nemam bas nista Mislim

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Subota 17.10.2009, 01:02, Naslov:
Hm.. Meni neki ljudi kazu da jako licim na mamu, a neki da jako licim na tatu...Ne znam, po meni nekako kad uporedim slike kad sam bila mala bas sam jako licila na tatu, a i imam gradju na njega, i sestra i ja. Mada kad se nasmejem mnoge ljude podsecam na mamu, i tu rupicu sto imam u obrazu, imala je i moja mama i ona je volela puno da se smeje bas kao i ja Osmeh a psihicki licim jaaako na mamu, ona je bila tako jako emotivna i osecajna, dok je tata cvrstog karaktera.. Sve u svemu-imam i na jednog i na drugog ponesto Osmeh
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 411
Reg. datum: 03.10.2009
Datum unosa: Subota 17.10.2009, 07:40, Naslov:
mogu da se potpišem ispod izjave Sanjekis, potpuno ista situacija Osmeh
____________________
...ali je najbolje kadu životu imaš nekog s kim možeš ovako da æutiš...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 25.12.2009, 13:56, Naslov:
bila bih srecna i ponosna da lichim na svoju majku,ali ja sam nekako sva sama na sebe...I ne kazem da je to dobro...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 98
Koliko clanova ima idealna porodica?