Redizajn sajta

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Petak 24.08.2007, 17:57, Naslov: Redizajn sajta
Polako krecem sa osmisljavanjem novog dizajna sajta zenskisvet.com

Pored redizajna planiram i drugu organizaciju sajta, tj sa manje kategorija glavnih.

Predlog bi bio:

Vesti, Forum, Recepti, Blog

Klikom na vesti bi se pojavile sve ove pod kategorije kao moda, nega, ishrana....


Jedino se malo kolebam oko imena Vesti jer mi je to nesto malo.... ne znam ni sam, ima li nekih predloga?


Takodje ako ima neki sajt koji vam je interesantan da se ugledam i tako to na tu temu i gotovo Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Petak 24.08.2007, 18:04, Naslov:
Uh, pa nisu to bas vesti Osmeh
Ali raduje me novi dizajn sajta.
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Petak 24.08.2007, 18:47, Naslov:
Pa osmislite kako bi se to moglo zvati, i jos da dodam da li bi volele da sajt bude centriran ili ovako na levu stranu?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Petak 24.08.2007, 18:48, Naslov:
Evo baladi predlaze da se umesto vesti stavi aktuelno sto se meni svidja

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Petak 24.08.2007, 18:57, Naslov:
E, Emire, nemoj da se ugledamo, hajde da pravimo svoje kako smo i počeli...Osmeh Baš smo nestrpljive da vidimo kako ćeš nas "doterati"... Žene, šta ćeš...Osmeh
A to za Vesti si u pravu. Nemam sad, ovako na brzinu, neki srećniji predlog, ali možda da tragamo negde oko:
Kutak za savremenu ženu,
Moderna žena zna...,
Živeti ženski,
Vesti & saveti
... ili nešto slično...
Ako mi nešto suvislije padne na pamet, javiću... Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Petak 24.08.2007, 19:04, Naslov:
A što se sajta tiče, ja bih ga povukla za nijansu u desno. Osmeh Tj, malo bih ga raširila.
Ovako je sve zgusnuto sa leve strane, i prilično velik prazan prostor ostaje neiskorišten na desnoj strani. Mogao bi ga raširiti bar do reklama, tih što su sa strane.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Petak 24.08.2007, 19:15, Naslov:
Ja predlazem da sajt bude malo vise centriran, a predlog "Ziveti zenski" mi se jako dopada Osmeh
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Petak 24.08.2007, 19:40, Naslov:
Sta mislite za boje, da li da uradimo malo tamniju verziju sajta ili da bude svetlo?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Petak 24.08.2007, 20:17, Naslov:
Meni su boje ok, čak ni to žuto mi ne smeta. Jedino mi se ne sviđaju primese naradžastog (tamo kod postanite članica), mislim da je to suviše. Možda bi se šatiranjem i raznim nijansama postojećih boja dobio isti efekat.
I da li možda postoji i neki drugi dezen za podlogu sajta, ovaj me malo potseća na tapete? Možda nešto kao što stoji uz natpis moderator, nešto nedefinisano...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Petak 24.08.2007, 22:37, Naslov:
Podrzavam Darstelerinino misljenje i usput Darkov predlog u kome predlaze da se poziv "Postanijte clanica" pomakne u desno, a na to mjesto stavi chat box. Za naziv aktuelnih tema predlazem naslov "Život zene" koji bi obuhvatio sve vidike zenskog razmisljanja.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Subota 25.08.2007, 01:31, Naslov:
Ako uvecam chatbox, onda ce morati da se nalazi samo na naslovnoj strani. Tj. Nece ga biti na ostalim stranama. Da li vam to odgovara?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 25.08.2007, 02:05, Naslov:
Aha, u pravu si Emir. Razmisljam ovako: chat box nije primarna stvar foruma. Po mom misljenju je dovoljno da je box vidljiv na prvoj strani (toliko da se pozdravimo i usput malo caskamo), a kad smo na citanju postova, tada su primarne teme i nasi odgovori. Chat box tamo samo zauzima mjesto.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Subota 25.08.2007, 02:11, Naslov:
Znaci ti se slazes da chatbox bude samo na naslovnoj strani?

Pripremam radikalne izmene na sajtu, strah me da vam pokazem

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 25.08.2007, 02:17, Naslov:
Da, slazem se, jedino ako ti imas kakvo bolje rjesenje.

Ti nam samo pripremi ta iznenadjenja, a mi te jos uvijek mozemo kritizirati kasnije Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Subota 25.08.2007, 03:03, Naslov:
Slazem se za chat box - nek ide na naslovnu!

A sto se tice tih radikalnih resenja od kojih te je strah... da nije neka golotinja? Vrlo srecna Mislim... ja ne bih imala nista protiv hehe!

Kao sto rece Darst ova pozadina je bas kao tapete. Treba nam nesto jace. I da imamo svoje profile u kojima mozemo da stavimo sliku, interesovanja, nase teme i postove i slicno.
A mogla bi i neka oznakica ispod nicka da stoji kao obelezje broja postova. Npr. zvezdica na svakih 100 postova. Ili 200.. Ili ako ne oznaka onda moze nesto tipa "baby", "napredan clan", "cutalica", "pricalica"... Osmeh
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Subota 25.08.2007, 04:33, Naslov:
Definitivno :chatbox samo na naslovnici! Dovoljno je da bude samo tamo!
Sto se tice naslova za aktuelne teme ,mozda ne bih da bude tako polno odvojeno,Zasto da prefiks bude "zenski"....Pa , dobro ,tako se zove i sajt ali mnoge teme nisu iskljucivo zenske ,u listi clanova ima i muskog sveta(iako su u manjini),vecina ne ucestvuje aktivno ,ne pise ,ali ih ove teme zanimaju pa ih citaju.To je sigurno...Onako ,tek da bace pogled na ono sta zene misle...Verovatno i neki nasi stavovi uticu da oni promene svoja gledista...
Pre bih se uhvatila za neki naslov u stilu "SVET OKO NAS" ili "Pogled na svet" ili slicno...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Subota 25.08.2007, 06:22, Naslov:
Takodje sam za to da chat box bude na naslovnoj strani, jer on nije primaran. Boje su mi ok.

Zatim, Vuni je predlozila:

Citat:
Ili ako ne oznaka onda moze nesto tipa "baby", "napredan clan", "cutalica", "pricalica"...


Zasto da ne. Prema broju postova moglo bi to biti (kao sto je na mnogim stranim sajtovima): pocetnik, napredan clan, forumski entuizijasta, forumsi zilot, forumski guru...naravno, ne zbog takmicenja, vec zbog po malo duhovite animacije clanova i gostiju...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Subota 25.08.2007, 06:22, Naslov:
Ok, znaci chatbox na naslovnu odlukom vecine Osmeh

Nema goltinje Osmeh Radikalno sto se tice totalne izmene dizajna sajta Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Subota 25.08.2007, 06:32, Naslov:
Sto se tice naziva, mozda je maculi u pravu, cemu obavezno ono "zenski". Mozda ipak "Svet oko nas", "Svet u kome zivimo" ili mozda jednostavno "Svakodnevica"...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 27.08.2007, 16:32, Naslov:
Sta mislite o ovome, bice tu jos dodataka, ali su boje ove http://www.zenskisvet.com/main9.jpg

Budite kriticni, ali konstruktivni. Sada su u trendu kontrasti, pa eto malo kontrasta Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 265
Koliko clanova ima idealna porodica?