Redizajn sajta

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Subota 15.09.2007, 21:20, Naslov:
Imam jos jedan predlog.

Cim neko napise post na nekoj temi, moralo bi se onemoguciti korigiranje ( "Izmeni" ), prijasnjeg posta (postova).

Na taj nacin bi onemogucili ispravljanje ili brisanje predhodnih postova, jer se je vec desilo da je odgovor na jedan post ispao smesan, jer je autor prijasnjeg posta svoj jednostavno brisao.


____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 27
Reg. datum: 12.09.2007
Datum unosa: Nedelja 16.09.2007, 06:12, Naslov:
Pozdrav svima ! Ako se mije misljenje vazi ja bih vam preporucila da se ugledate na najbolje uredjen do sad sajt roditelj.com.Obavezno proverite .Sto se boje tice , meni neobicno smeta ova shara u lila boji i uzasavam se crno uokvirenih avatara -koji mene asociraju na umrlice. MOLIM Vas ako moze bez ovih crnih okvira . Vec vidim da ce ovde biti zabelezeni veliki uspesi i radujem se sto sam vas otkrila .

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Nedelja 16.09.2007, 06:37, Naslov:
Ama ja se ne slazem sa Darkovim postom, ama nikako.Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Nedelja 16.09.2007, 07:04, Naslov:
moze se zabraniti izmena, cini mi se da je sada na 24 casa mogucnost da se izmeni post, sto se tice okvira sada ih neka ovako, nije sajt kompletno zavrsen bice doterivanja dosta vremenom. Sada je uradjena sustinska izmena koda zato je malo vremena potrajalo, ali sada su ostali fini radovi koje cu vremenom doterivati.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 27
Reg. datum: 12.09.2007
Datum unosa: Nedelja 16.09.2007, 18:35, Naslov:
Nesto neznije i prijatnije boje - da odmaraju ochi ...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Nedelja 16.09.2007, 18:50, Naslov:
Vjerujem da, kad bi imali mogucnost, svaki od nas izabrao bi svoju kombinaciju boja. Mozda na pocetku nove boje sajta djeluju agresivno ali kombinacija mi se sve vise svidja i ne bi je mijenjala. Mnogi od vas rekli su da ih je sajt privukao svojim neobicnim izgledom i nacinom kojim se obradjuju teme. Volim sto smo ekstravagantni i po izgledu i po misljenju. Zbog toga jos jednom pozdravljam sve sadasnje i buduce clanove naseg ljubicastog sajta Tralalalala HaHahahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Nedelja 16.09.2007, 19:01, Naslov:
Bas kao sto je Tara fino rekla, kada sam tek crtao sajt iz zezancije sam stavio ovako jake kontraste. Birao sam dosta nekih blagih varijanti i prvo mi se svideo logo kako izgleda kada se ovako oboji. Uradio sam neku prvu verziju i otisao malo da prosetam. Kada sam dosao, gledam i lomim se, pa lepo je, ali ovo, ali ono.... i tako ostane opet jos jedan dan. Sutra dan kaze bre pa ovo fino izgleda, pogledam stari sajt i deluje mi nekako siromasno i bledo. I tako ja odlucim da ovo uradim jer kako rece Tara svakim danom mi se sve vise svidjalo.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 17.09.2007, 00:22, Naslov:
Ma super je! Ljudima samo treba malo da se priviknu!
Primetila sam da kad posaljem neki post a onda hocu da ga proverim desi se da je "VOLITE LI DA KUVATE" i "KO JE ONLINE" preko slova postova koji su na vrhu strane.Slova se prostiru tada sve do ljubicaste bordure.Inace ,ako to ne uradim-sve je ok.Da li se to samo kod mene desava ili....?
Proveri, Emire!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 17.09.2007, 00:33, Naslov:
Prvi put cujem...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 17.09.2007, 00:53, Naslov:
Kad je prvi post veoma dug-slova mi se u onom slucaju ,kad proveravam moj post, razvuku sve do bordure(iz onog prvog ,tudjeg posta na vrhu ).Ali samo tada.Kad ulazim u teme sve je normalno.Mozda kod mene....Iako nisam nikad nista neobicno primetila da se desava kad nesto drugo radim!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Bg
Broj postova: 21
Reg. datum: 21.06.2007
Datum unosa: Utorak 18.09.2007, 18:20, Naslov:
Evo mene posle duzeg vremena, tek sad vidim novi izgled sajta i mogu vam reci da je ODLICAN!
____________________
Sto pozelis pažljivo biraj, to se može i dogoditi...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Beograd
Broj postova: 19
Reg. datum: 05.06.2007
Datum unosa: Utorak 18.09.2007, 21:33, Naslov:
Mnogo mi je crno..dajte neku veseliju bojuOsmeh Zasto crno
____________________
I nikad ne zamisljaj zivot kao uplasen oprostaj vec kao stalni docek i stalni pocetak budjenja:-)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Utorak 18.09.2007, 22:25, Naslov:
To je nov modni trend Pink-crno!Meni je sad simpa kad sam se navikla!
Sutra cu tako da se picnem za posao!Hihihi.....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Nedelja 23.09.2007, 15:45, Naslov:
Emire, imam jedan predlog. Odnosi se na temu "Pokloni se i pocni...".
Posto je to tema koja je namenjena svim novim clanicama koje prvi put dodju na forum ZenskiSvet.com, mislim da bi zasluzila da je uvek prisutna i na prvom mestu medju "Deset aktualnih tema" foruma.
Sama tema je posebna utoliko jer je neke vrste uvod u druzenje svakog novog clana sa ostalim clanovima.
Ovako sakrivena (kao sto je sada), tesko je pronalazljiva.
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Nedelja 23.09.2007, 17:34, Naslov:
Slažem se s Darkom! O tome sam i ja razmišljala!
Tema bi trebala da bude uvek na prvom mestu i lako uočljiva!Meni je trebalo dosta vremena dok je nisam uočila!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 13
Reg. datum: 02.09.2007
Datum unosa: Ponedeljak 24.09.2007, 04:11, Naslov:
iako mi se novidizajn jako dopada, mislim da je forum tehnicki vrlo lose organizovan, nepregledljiv i praznjikav....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 24.09.2007, 04:14, Naslov:
Sta je nepregledno? Moras reci konkretno sta ti smeta da bi Emir mogao to da sredi Osmeh
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 24.09.2007, 04:18, Naslov:
I mene zanima kako novi posjetioci dozivljavaju forum, jer mi smo se vec dobro adaptirali, pa neke nedostatke vise ni ne primjecujemo. Vjerujem da ce emiru svaka sugestija samo koristiti da napravi sajt po svacijoj mjeri Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 24.09.2007, 04:19, Naslov:
Ok, na tehnickoj strani foruma se jos uvek radi, ali zasto mislis da je praznjikav, na sta konkretno mislis? Naravno, svaka kritika je dobro dosla.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 24.09.2007, 05:55, Naslov:
Mislim da Diva misli na opciju "Pretraga". Nije dovoljno samo da mozemo pogledati sve postove pojedinog clana, vec bi morali imati vise varijanti za pretragu: po naslovu teme, po podforumu, po autoru teme... znaci pretraga po razlicitim kriterijima kao sto postoji na drugim forumima.
Slazem se da redovitim clanovima pojedini nedostaci vise ne predstavljaju problem, a za nove je to pravi podvig Osmeh Zbog toga mora biti forum cim jednostavniji i pregledniji, a koliko vidim Emir ce to polako sve doterati pod konac Osmeh
Ogromni deo je vec napravljen...
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 225
Koliko clanova ima idealna porodica?