opadanje kose

  • 1
Broj postova: 49
Reg. datum: 01.10.1973
Datum unosa: Ponedeljak 27.08.2007, 00:45, Naslov: opadanje kose
Devojke da li neko od vas neki zna prirodan recept protiv opadanje kose, to jeste za jacanje korena, probala sam sve moguce sampona bez veceg uspeha, pomagajte da ne budem celava.

unapred hvala Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 27.08.2007, 01:14, Naslov:
Probaj da koristis samo ultra blage bebi sampone.
Nikada ne stavljaj regenerator na koren kose vec samo deset cm od temena prema krajevima.
Dobro je utrljati u teme rastvor PANTENOL KAPI, Ad uljanih kapi (one koje piju bebe) i maslinovog ulja.
Taj rastvor utrljaj u teme pre spavanja a onda ujutru operi kosu blagim samponom za bebe.Trebalo bi da pomogne!
Pozdrav!
Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 27.08.2007, 01:48, Naslov:
Nawel, jesi li bila kod lekara? Mozda je problem u organizmu pa se ispoljava preko kose.
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 49
Reg. datum: 01.10.1973
Datum unosa: Ponedeljak 27.08.2007, 02:53, Naslov:
wooeetza, nisam bila kod lekara, mozda mi kosa opada zato sto je do pola ledja, prvi put mi je tako dugacka.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 27.08.2007, 06:08, Naslov:
Mozda bi bilo bolje da je malo skratis?
Ona se sigurno jako mrsi i u toku rascesljavanja ti je kidas u korenu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 49
Reg. datum: 01.10.1973
Datum unosa: Ponedeljak 27.08.2007, 07:14, Naslov:
maculi, hvala ti na savetu mislim da si upravu, skraticu je malo

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Petak 12.10.2007, 00:43, Naslov:
Napravi analizu krvi, obicno nedostatak fe ivitamina A,D ,E,B, uticu na opadanje kose. Kosa primetnije opada i zbog stresa, trudnoce, i u jesen i prolece. Probaj sa ampulama za kosu-Klorane ili Vichy-jeve Declore
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Subota 01.12.2007, 02:47, Naslov:
Protiv opadanja kose je dobro i cickovo ulje. Treba ga umasirati u koren a onda i na celu kosu.
Ja sam juce uzela to ulje i danas celo popodne sedim sa njim u kosi Osmeh Sad cu da je operem pa cu videti efekat. Koristim i orahovo a kosa bude stvarno mekana nakon upotrebe. Bas se oseti promena.
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

France
Broj postova: 25
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Ponedeljak 15.09.2008, 12:49, Naslov:
Moj suprug je imao problem sa opadanjem kose, tacnije proredila mu se na temenu. Problem je uspeo da resi sa 2-3 bocice Marbo sampona. Zaista pomaze i jako je efikasan. Inace ima ga u apotekama.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 59
Reg. datum: 04.10.2008
Datum unosa: Nedelja 05.10.2008, 00:17, Naslov:
Stvarno taj Marbo sampon sam videla da mnogi hvale. Imam i ja problem sa opadanjem,prvo sam mislila da je od farbanja,pa se ne farbam skoro 2 god a onda sam ukapirala da je od lose ishrane-od dijeta Durilica ......
Trenutno korisitm Ampicilin sampon (oko 460din je) a i pijem Natural Welth vitamine za kosu, a ujedno sam ponovo pocela da mazem ricinus+kapi od koprive (ranije kad sam to mazala pocela je neka kosica da mi raste ko beba...)
Pa videcemo...ili cu da pocnem da jedem normalno ili ima svakave gluposti da stavljam na kosu Heheheh
____________________
Daj mi snage da prihvatim ono sto ne mogu da promenim!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Nedelja 05.10.2008, 12:38, Naslov:
Mislim da kupovni proizvodi stvarno ne pomazu.Kakvi samponi,masti,kreme,pilule?Dodje period kada kosa mora da opada.Protiv opadanja kose i za jacanje korena kose su najbolje kapi od koprive, ima ih u prodavnicama zdrave hrane i u apotekama. Utrljavaju se sat-dva pre pranja kose, masiranjem koze glave, a moze i duze da se drze ako zelis.Zaista misim da pomaze.Srecno! Vrlo srecna
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1
Reg. datum: 11.02.2010
Datum unosa: Cetvrtak 11.02.2010, 14:00, Naslov:
Ja sam imala problem opadanja kose. Izlecila sam ga upotrebom Allin sampona u kombinaciji sa losionom. Uradila sam pregled kose mikrokamerom i doktori su mi preporucili Allin sampon i losion. Vec posle 2 nedelje sam na mikrokameri primetila da mi je koren dlake mnogo deblji i zdraviji. I dan danas perem kosu samo Allinom i nemam nikakvih problema, a kosa mi je nikad meksa i sjajnija! Sada imam 23 godine i perem Allinom vec 5 god...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Mladenovac
Broj postova: 1
Reg. datum: 15.11.2010
Datum unosa: Ponedeljak 15.11.2010, 15:08, Naslov:
Ja cu vam preneti iskustva nase porodice. Moj bratanac,dete od 7 godina, imao je alopeciu areatu, to je bilo opadanje kose u vidu krugova nepravilnih oblika. Brat i snaja su ga 3 godine, vodili od jednog do drugog profesora, VMA ali bez uspeha. Imam utisak da su ne znajuci kako da pomognu bukvalno pravili zamorce od deteta. Na kraju su od jedne medicinske sestre koja je radila sa veoma poznatim dermatologom, culi za Mladmil, preparat koji se pravi u Gornjem Milanovcu. Brat i snaja su bili toliko ocajni da nisu znali da li vise uopste da pokusavaju nesto ili ne. Srecom pozvali su Gornji Milanovac i dobili broj telefona gospodje koja to radi u Beogradu. Moj bratanc sada ima 15 godina i mislim da je potpuno zaboravio taj period svog zivota. Lecenje Mladmilom je trajalo oko 1.5 godinu ali on vise nema nikakvih problema, hvala Bogu. Telefon Mladmila je 2771-758.
____________________
BFF

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 04.04.2011
Datum unosa: Ponedeljak 04.04.2011, 18:37, Naslov:
Mene isto muci opadanje kose. Jedna moja drugarica je uzimala neki losion Vilina kosa i bas se vidi da joj je pomogao, ali ja sam neodlucna. To je neki biljni preparat i iygleda da je dobar. Da li je neko koristio taj losion Vilina kosa ili da ja budem prva sa ovog foruma pa da vam prenesem iskustvo. Nesto moram da radim inace ocelavih!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 04.04.2011, 22:55, Naslov:
Draga Pistaljka, proveri prvo kod zubara da li imas neki pokvaren zub, obavezno...zato, jer cesto zbog kvarnog zuba opada kosa, a onda ne pomaze nijedan losion Osmeh probaj i da pijes gvozdje, jer kosa zna da opada i kod nedostatka gvozdja, Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 471
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Sreda 06.04.2011, 13:23, Naslov:
Dobar je Alpecin sampon u kombinaciji sa losionom,nisam ga koristila ali znam ljude kojima je bas pomogao.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 135
Koliko clanova ima idealna porodica?