Sudbina

Broj postova: 86
Reg. datum: 11.08.2007
Datum unosa: Sreda 12.12.2007, 20:31, Naslov:
Ne verujem u sudbinu i mislim da je sve samo splet slucajnih dogadjanja koji nisu nicim uslovljeni. Astrologija je cista prevara jer kako mogu zvezde uticati na tok moga zivota? Nikako..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Petak 14.12.2007, 19:33, Naslov:
Evo jednog clanka u vezi s proricanjem, pa sami prosudite:

"Požar u Kremlju, smrt holivudske zvijezde od ugriza zmije, smrt milijuna ljudi u terorističkom napadu u Sjedinjenim Državama, ništa od toga nije se dogodilo iako su svi ti događaji bili predviđeni u proročanstvima vidovnjaka za 2007. godinu.

Njemačko "Društvo za znanstveno istraživanje paraznanosti" (GWUP) sa sjedištem u Rossdorfu kod Darmstadta svake godine pomno analizira najspektakularnija svjetska proročanstva.
Razni gatari i vidovnjaci najavili su da će 2007. Kremlj nestati u plamenu, da će u SAD-u milijuni ljudi poginuti u terorističkom napadu te da će jedna poznata holivudska zvijezda umrijeti od posljedica zmijskog ugriza.

Među proročanstvima nalazilo se i ono kanadskog vidovnjaka Nikkija Pezara da će pred Bijelu kuću u Washingtonu sletjeti NLO.
Matematičar Michael Kunkel iz Mainza, koji je sudjelovao u istraživanju GWUP-a, za sve to ima jednostavno objašnjenje: "Budućnost nije unaprijed određena pa se i ne da iščitati iz staklene kugle niti je vidljiva u zvijezdama"."
Izvor: Jutranji list

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Subota 15.12.2007, 17:24, Naslov:
Sad cu vam ja proricati blisku buducnost i sudbinu Osmeh
2008. godine, jula meseca u 00.00 sati na planetu Zemlju sletjet ce NLO iz kojeg ce izaci ne mali zeleni, vec mali plavi i plavooki Osmeh
Umesto sa ljudima za komunikaciju ce radije izabrati delfine Osmeh
Posle tog "radnog sastanka" mali plavi i plavooki unistit ce ljudsku rasu
Bljak i na planeti zvanoj Zemlja zavladat ce trajni mir.
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 16.12.2007, 11:54, Naslov:
A koji je tačno datum u pitanju? Da znamo, pa da se te noći izmešamo sa delfinima, ne bi li slučajno pretekli...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Nedelja 16.12.2007, 12:13, Naslov:
Ne vredi. Da bi unistenje bilo totalno doci ce do kataklizme. Na podrucju Yellovstonskog parka doci ce do erupcije megavulkana koji ce unistiti citavu zapadnu hemisferu, a oblaci prasine obici ce ceo svet. Bice 7 godina tame, izumret ce sve zivotinjske vrste na zemlji (osim u moru), a temperatura ce pasti ispod nule. Zivot ce se opet vratiti iz mora i sve ce poceti ispocetka...

____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 16.12.2007, 12:42, Naslov:
Aha, evo da doprinesem malo ovoj prognozi... Malo akcije...

A evo i najave iz Yelloustonskog parka...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Nedelja 16.12.2007, 13:25, Naslov:
DaRkDuDe:
Citat:
doci ce do erupcije megavulkana koji ce unistiti citavu zapadnu hemisferu

U kojoj meri mislis da ce biti unistena? Ako kazes "citavu", to bi znacilo da ce Zemlja da izgleda ko pola jabuke, a takvo nesto kako ce da egzistira dalje? Sve to bi uticalo i na mora i okeane, zar ne? Ili je samo povrsinski, unistavanje vegetacije?
Ovo proricanje, sto je najgore, moze da bude i moguce, ali cak iako se nesto ovako pretpostavlja, pa i sa sigurnoscu zna, o tome se realno nikad ne prica. I najpreciznije pretpostavke nose u sebi promile koji mogu da prevagnu, pa da se predvidjeno ne desi. Moze i obrnuto.
Ne znam kako ces ti, ali sam sto posto siguran da ce se Darst izvuci, ako vas optuze za zastrasivanje, hehehe...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Nedelja 16.12.2007, 16:26, Naslov:
Neka i izgleda kao polovica jabuke, nista zato. To mi djeluje utjesno, jer sve je i pocelo jabukom Osmeh

Lakse malo s tim proricanjem, gori ste od Nostradamusa i Hickoka u duetu Osmeh

Po vjerovatnju nasih predaka, promjene vremena dale su naslutiti dobre ili lose dogadjaje. Babilonci su se orjentirali po gromu i streli, Hindujci su bili strucnjaci za oblake, stari evropski narodi pratili su tok vjetrova. Slavna Sibila napisala je svoje prorocanstvo na listovima papira, koje je drzala na podu svoje spilje. Kad je neko od zainteresiranih za proricanje usao u njenu spilju, zracni tokovi pomjesali su te listove. Zbog toga niko nije mogao procitati njenog cjelovitog prorocanstva, vec samo djelove.

E sad, ako se zelite uvjeriti u tok sudbine, napisite na komadice papira moguce situacije. Slozite ih u obliku kriza na veliki stol ili drugu vecu povrsinu. Ukljucite ventilator, u prostoriji napravite propuh. Odgovori koji padnu na pod, biti ce vam savjeti za djelovanje. Pokupite ih i slozite u smislenu cjelinu. Listove koji ostanu na stolu uzmite kao upozorenje.

Evo jos jednog pokusaja Osmeh Uzmite male komadice papira jednake velicine. Jednoga oznacite crnom bojom, drugoga ostavite bijelog. Stisnite u dlan. Umirite se i skoncentrirajte na konkretno pitanje. U mislima ga tri puta ponovite, zatvorite oci i zguzvane papirice bacite sa tri metra visine. Ako prvo padne bijeli papir, odgovor je pozitivan.





Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 16.12.2007, 18:20, Naslov:
Ma ja u ovoj temi radim kao ilustrator amater Osmeh Evo, ovako izgleda pola jabuke.... Osmeh

Nego, sva ta sitna proricanja sudbine, ti papirići koje pominješ, Tara, odluke koje se donose bacanjem novčića, pa "glava" ili "pismo" presudi o nečemu umesto nas, kineski kolačići i slično, sve to su igre u kojima nam je "sudbina" na pameti. Šta je to što nas instiktivno tera da upućujemo svoje želje prvom snegu, svećama na torti, opaloj trepavici, pa čak i prvom sezonskom voću...? Ne mislim na religiozne molitve, to je nešto drugo, nego baš na te trivijalne poteze koje činimo iščekujući od sudbine ili života da nam te želje ispuni. To u nama još živi sujeverje, ili je u pitanju romantika, radoznalost, šta? Svi mi ipak dobro znamo i koji smo znak u horoskopu, i kakve su karakteristike tog znaka, i osvrćemo se na neke okolnosti koje nas mogu usmeravati da u životu možda nije sve slučajno.
Da, pa treba biti otvoren za svaku priču, ali znati zadržati distancu. To je savet jedne vage, naravno Osmeh
A, znate li šta je dobro u svim tim kataklizmičnim proročanstvima, pa i sa ovim Darkovim? To je možda odlično opravdanje da živimo svaki dan žestoko, i grabimo od njega maksimum, baš kao da je sutra smak sveta, ili tog nekog jula... Ako smaka ne bude, pa super Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Nedelja 16.12.2007, 18:52, Naslov:
Hehehehe, pa ja pricam o sudbini Zemlje.
Ovako je Dejane. Dugo nisu znali da je skoro citav Jelloustonski park jedan veliki vulkanski krater. A to da je tamo velika seizmicka aktivnost zna se isto tako vec dugo. Yelloustonski park je danas u fazi napuhivanja. Ako bi slucajno (a u proslosti se je to vec desilo, to je dokazano) doslo do mega erupcije bila bi kataklizmickih razmera, jer bi bilo doslovce sve u okruzenju 5000 km oko samog vulkana unisteno u par sati, a zbog direktnih posledica umrlo bi vise od 3 milijarde ljudi u prve dve godine posle erupcije. Izracunato je da bi takva megaerupcija podigla vulkansku prasinu sve do visine 50 km i da bi vetrovi sve to odneli oko citave zemaljske kugle. Doslo bi do totalnog pomracenja citavog sveta. Sunca ne bi videli godinama i unistena bi bila sva vegetacija citave planete. Sta to u nastavku znaci nije tesko pogoditi...
Isto tako se zna da do vulkanske erupcije u omjeru kao sto je bila u Pompejima dolazi u proseku na svakih hiljadu godina, (mada je bila erupcija vulkana Sv. Helena u SAD jaca, a to vazi i za vulkan Pinatuba), a do mega erupcije na otprilike sto hiljada godina. A ako pogledas u mapu vidis da je eruptivna citava Zapadna hemisfera, sve od dalekog istoka pa do SAD.
Vec dogadjaji pre nekoliko godina kada je bila izbrisana karta dalekog istoka zbog potresa (doduse pod morem, ali je zbog cunamija bilo mrtvih vise od 300.000 ljudi!!!), nagovestavaju nove vulkanske erupcije. Tada se je azijska podmorska ploca digla u par sekundi za oko 20 m na duzini vise od 1000 km i to ne moze biti "nekaznjeno".
Kakva ce biti kazna prirode naucnici su izracunali pomocu kompjuterske tehnologije, a ta porucuje smak nase civilizacije u buducnosti. (Pa ne samo zbog toga.)
Cak ako se nista od toga ne bi desilo, nasa planeta ima samo 250.000 godina buducnosti. Za to vreme Sunce ce se uveliko istrositi, sve do implozije, a to ne u smislu da bi bilo hladnije, vec suprotno. Sredozemno more, Jadransko more, Crno more ce nestati, slatkovodne reke i jezera ispariti i polako (za prirodu jako brzo), ce zajedno sa njima ispariti i okeani. Gubitkom vode planeta je osudjena na smrt, a time i citav zivot.
Dakle, kakva je sudbina Zemlje se zna vec dugo, dugo... Na kraju ce joj zaviti vrat i svemu sto ce jos ostati na njoj, Sunce. Temperatura Zemlje ce se podici na nekoliko hiljada stepeni, a to je dovoljno da unisti sve - i bakterije duboko u utrobi. Nece ostati ni najmanji trag da smo postojali.
Drugim recima, ako bi se sve odvijalo normalnim putem, sve je jos daleko. Ali, vec onaj orkan Katrina je paralizirao gotovo pola razvijenog sveta. (Unistene su bile skoro sve pomorske naftne ploce u Meksickom zaljevu, a u New Orleansu su ljudi cepali ko muve.) Nafta je poskupila u nebo, time i sve ostalo, a to da ce zbog globalnih poremecaja klime biti sve vise takvih orkana i sve jacih, isto tako je vec nasa (sadasnja) sudbina koju mozemo lepo pratiti.
Ne vredi oko svega ni pametovati previse. Ne mozemo nista promeniti jer nismo nauceni drugacije ziveti kao sto zivimo. Mi smo rak planete i na kraju cemo unistiti sami sebe u ime napretka od kojeg sve vise ovisimo. I to je to.
Izmedju cemo jos imati raznih ratova, prvo verskih, pa onda rasnih... da bi na kraju pobednik "uzivao" u izoliranim celijama zbog radioaktivne zagadjenosti...
To sto ja sada pricam, je pricao i Nostradamus, samo da je on to napisao malo misterioznije Wink Nostradamus: "Doci ce do toga da ce se ljudi zvati iz brda na brdo, da li je jos ko ziv..."
I sta nama danas preostaje. Nista. Prilagodjavajmo se. Prilagodjavajmo se ko zabe, prilagodit cemo se na toplu vodu, pa na jos malo topliju, pa jos maloooo... sve dok necemo ni znati da smo vec kuhani Zlocica
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Ponedeljak 17.12.2007, 00:48, Naslov:
Mogao bih se sloziti da je ova prognoza izvesna, cak najizvesnija od svih mogucih predskazanja o buducnosti planete. Nije tesko biti "vidovit" i reci da sve ovo sto se desava sigurno mora imati i svoje buduce posledice, a one ni malo nisu vedre, iako su itekako "osuncane".
Sad, treba imati na umu da sudbina planete jednim delom zavisi od nas, i to kazem zato sto stvarno svi mi mozemo makar naizgled sitnicama uciniti da zablju sudbinu odlozimo bar malo, mnogo nas je- mozemo. Ali nije sve ni do nas, brojne su zamke prirode, pa i kosmosa u koju nasa planeta moze upasti. Necu sad dodatno da vas plasim sa asteroidima, ali i o tome se prica i u naucnim, i kvazinaucnim krugovima...
Sto se tice proricanja tih dogadjaja, e tu jesam skeptik, pa cak i kad je u pitanju sadasnja zvanicna nauka. Naucnik koji je otkrio logaritme, uz pomoc njih je izracunao i smak sveta koji se naravno nije desio. Pa i Njutn je bio ubedjen da ce Isus 2000-te sici na zemlju. Sumnjam u zvanicne izjave savremenih naucnika jer je pitanje koliko su dirigovane, a pitanje je i na nivou koje i kolike preciznosti se neke stvari u dalekoj buducnosti mogu tvrditi ili opozvati.
Posebno mi smeta zastrasivanje naroda i zamlacivanje lakovernih. Sudnji dan kao posebno jeziva varijanta me posebno iritira, pazite, Jehovini svedoci su za recimo dva veka predvidjali 11 smakova sveta, ili Sudnjih dana, malo im je zeznuto sto se itekako radi o mnozini. Postoje primeri masovnih samoubistava jer je tamo neki prorok zamislio smak sveta, pa da ako oni stignu prvi na onaj svet, valjda to onda bude nesto ekstra.
Prirodne sile, tektonski poremecaji, pogotovo vulkani, vecita su opomena da je zivot na Zemlji relativna kategorija. Bice sta ce biti, i kad bude bilo. Zato je Darst u pravu da se s tim treba igrati kao s varijantom da optimizam dobije impuls, i kad je u pitanju ocigledna ljudska varka, pa cak i kad je zlo skoro ocigledno.
Darst, Darst, ilustratorko Osmeh Znao sam da bi se iskobeljala Osmeh Fotke, kineski kolaci, trepavice... Heheheh Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 17.12.2007, 01:23, Naslov:
Da sudbina planete zavisi od nas i naseg ponasanja je sigurno, ali nemoj zaboraviti da su svi zajedno koji imaju na umu ocuvanje planete samo kap u moru.
Cinjenica je da ni jedan avion danas ne moze leteti kroz prasinu bez da unisti masinu i srusi se. Dakle onemogucen bi bio vazdusni saobracaj, a time i citava vazdusna trgovina i pri tome ne mislim na turisticki vid...
Fino je da si skeptik, ali... hehehe, voleo bi i sam biti u tom slucaju, nazalost nije tako. Steta da si se oslonio na proslost, sadasnjost otkriva mnogo vise. Recimo samo globalna promena u poprecnoj temperaturi za 2 stepena sprecila bi pojavu monsuna u Indiji, a to znaci da bi zbog sitnih 2 stepena umrlo nekoliko stotina miliona ljudi od gladi...
Sumnjati u neke zvanicne izjave isto tako nije dobro jer su to ljudi koji imaju renome na svom podrucju. I bez brige, niko im to ne dirigira, mada ne sporim da bi lideri velesila radije videli da bi bili njihovi iskazi drugaciji.
Prvi ce propast upravo svi koji sumnjaju u preciznost njihovih izjava, jer se one iz dana u dan sve vise potvrdjuju.
A u religiozne variante unistenja sveta ne ulazim, to me ne zanima.

Hocu da kazem da je svet vec danas na granici, a kad se sruse oni minimalni uslovi u samoj klimi doci ce do krize. Uopste nismo toliko jaki kao sto mislimo. Ovisni smo od savremene tehnologije toliko da bez nje i njenih dostignuca uopce vise ne mozemo preziveti. Frizider-komp-generacija, sta ces Wink





____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Ponedeljak 17.12.2007, 01:56, Naslov:
Citat:
Prvi ce propast upravo svi koji sumnjaju u preciznost njihovih izjava, jer se one iz dana u dan sve vise potvrdjuju.

Hm, mislim da ako do toga dodje, propascemo svi zajedno, u cugu, pa bilo da smo skeptici, vernici, ili bezpogovorni sto se tice naucnih tvrdnji. Mislis da ce kakav vulkanolog imati bolju sudbinu samo zato sto je pre svih znao do cega ce doci, ili astronom koji mozda vec zna izvesnu sudbinu planete? Moj izbor je skepticnost, jer je bar proslost na mojoj strani, tj. velike kataklizme jos nema iako je vise puta samo za mog zivota prognozirana, narocito one vezane za 1999. i 2000. godinu.
Ne smemo sebi uskratiti licni optimizam, jer je tek bez njega zivot besmislen. Onda nema svrhe ici dalje. A to je korak u kolektivni optimizam, tj. svest da i oni posle nas treba da imaju priliku da zive, a da mi mozemo nesto uciniti tome u prilog.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 17.12.2007, 06:50, Naslov:
Dejane, aj da mi zakljucimo ovo repliciranje, mislim dialog, jer koliko vidim mislimo isto samo se hvatamo za reci i dodatno ih analiziramo.
Svakako cemo na kraju propast svi zajedno, ali ne u isti tren, to sam mislio. Isto je sa optimizmom. Ne jednom sam vec rekao da sebe svrstavam medju egoiste, ali moram i to obrazloziti. Pod time mislim, da zivim ovaj zivot za sebe i delim ga sa jednim jako malim brojem ljudi, mislim na real zivot. I mogu sa optimizmom gledati na svoju buducnost upravo zbog toga jer vucem prave poteze, opet za sebe. Posto sam ekoloski osvesten covek ni oni koji dolaze, a ni oni posle mene nece zbog mene imati manje od prirode. I ne fali mi licnog optimizma, jedino da ne verujem u kolektivni optimizam, a u to se mogu uveravati doslovce svaki dan kad sam na putu po tom svetu. Po drugoj strani opet, imam malu fobiju, a to je da moram biti informisan i pratim doslovce sve. Posto mi je svet i desavanja u njemu poznat globalno, mirno mogu reci cak previse poznat, odgovorno tvrdim da ljudski rod sa takvim tempom i nacinom zivota nema perspektive, pa cak ni ako ne dodje do nikakve prirodne i druge nepogode.
A kolektivni optimizam sam po sebi je utopija. Cak najveci optimist, pa i onaj ekoloski i sire osvesten, danas sa svojim nacinom zivota vise unisti nego ohrani. U historiji ove planete, gledano kroz vreme, se je covek pojavio nekoliko sekundi prije 12. Ipak dovoljno da ce je svojim, takozvanim savremenim nacinom zivota, unistiti.

____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 17.12.2007, 10:59, Naslov:
Ceo se zivotinjski i biljni svet, prilagodio prirodi i prirodnim zakonima. Jedino covek zivi za i od promena i krsenja tih zakona. Pokusavajuci da promeni (citaj unisti) prirodu i to za svoje potrebe, unistice samog sebe-kad tad.
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Petak 04.01.2008, 20:27, Naslov:
E sada se malo opustite od tih teskih tema uz horoskop u kome vam je mozda "zapisana" sudbina Osmeh

1. Koja od boja vam je najdraza: crvena, crna, plava, zelena ili zuta ?
2. Napisite pocetno slovo vaseg imena
3. U kojem mjesecu ste rodjeni ?
4. Koju boju vise volite: crnu ili bijelu ?
5. Napisite ime osobe koja je istog spola kao vi.
6. Sta vam je draze: Kalifornija ili Florida ?
7. Da li vise volite more ili jezero ?
8. Izrazite jednu zelju (takvu, koja ce vam se ispuniti).

Odgovore napisite, a rezultate cu kopirati naknadno, da ne virite Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Petak 04.01.2008, 20:50, Naslov:
Evo ja ću prva da se igram....

1. zelena
2. M
3. januaru-prvom mesecu
4. belu
5. Eleonora
6. Kalifornija
7. more
8. Da mi kćer položi ispit u januarskom roku...(mislim da je ostvariva)

Šta kaže prst sudbine???? Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Petak 04.01.2008, 20:53, Naslov:
1. crvena
2. V
3. 9.
4. crnu
5. Helena
6. Florida
7. more
8. vlastita kuca

Jos malo cemo pricekati da vidimo sta kazu "zvijezde". Ni ja nisam virila u odgovore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Petak 04.01.2008, 21:24, Naslov:
1. plava
2. G
3. oktobar
4. crnu
5. Lara
6. Florida
7. more
8. put u Rim

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 05.01.2008, 19:26, Naslov:
Evo i rezultata:

Ako ste izabrali:

CRVENU - Vrlo si aktivna osoba i tvoj zivot je pun ljubavi.

CRNU - Vrlo ste konzervativna i agresivna osoba.

ZELENU - Spontana si osoba, koja je luda za poljupcima i njeznoscu u svojim ljubavnim pricama.

PLAVU - Relaksirana si osoba, koja voli lude zabave.

ZUTU - Vesela ste osoba, koja uvijek ima savijet za bilokoga.

2. Ako vam ime pocinje:

A - K U vasem zivotu je mnogo ljubavi i prijateljstva. Vjerovatno imate u mislima kakav projekt na tom podrucju.

L - R Obicno se vrlo zabavljate i vas sentimentalni zivot cesto cvate.

S - Z Volite se zabavljati i imati cete mnogo uspjeha u vasim sljedecim projektima i na ljubavnom podrucju.


3. Ako ste rodjeni:

Januar - Mart: Ova godina ce za vas biti lijepa, otkriti cete da je neka osoba na koju nikada ne bi pomislili, zaljubljena u vas.

April - Juni: Dozivjeti cete ljubavnu pricu koja ce kratko trajati, mada ce vam neki trenuci ostati u trajnom sjecanju.

Juli - Septembar: Neocekivano cete se zaljubiti u osobu koja vam je vrlo blizu.

Oktobar - Decembar: U ljubavi necete imati srece ali ne ocajavajte, brzo cete naci svoju bolju polovicu.

4. Ako ste izabrali:

CRNU - Vas zivot ce se promjeniti. Iako cete biti zgrozeni, kasnije cete otkriti da je to bilo najbolje sto se vam je moglo dogoditi.

BIJELA - Imati cete prijatelja koji vam vjeruje i brine za vas.

5. Ovo je jedan vas najbolji prijatelj/ica

6. Ako ste izabrali:

Kaliforniju: Volite avanture. Izazovi vas motiviraju.

Florida: Spadate u osobe koje vole opustanje u miru.

7. Ako ste izabrali:

Jezero: Spadate u osobe koje zale za prijateljstvima i bivsim ljubavima. Vrlo ste konzervativni.

More: Vrlo ste spontana osoba.

8. Zelja ce vam se ispuniti jedino ako ovu poruku posaljete svojim prijateljima Osmeh

Nemojte se ljutiti, na pocetku Horoskopa i kod mene je pisalo da se ne smije viriti u odgovore Osmeh Neka ovo bude mali novogodisnji stos, a covijek bez zelja je ko sipak bez kostica Osmeh Osmeh





Profil

Posaljite privatnu poruku

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 247
Koliko clanova ima idealna porodica?