Hidro Colon Terapija - da li je neko od vas imao to iskustvo ?

  • 1
Broj postova: 27
Reg. datum: 12.09.2007
Datum unosa: Utorak 18.09.2007, 04:59, Naslov: Hidro Colon Terapija - da li je neko od vas
Pretpostavljam da ste culi za ovo iz nekih casopisa , ali da li znate nekoga ko je uradio tretmane i kako izgleda tj. ima li istine u onome sto pisu ?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 27
Reg. datum: 12.09.2007
Datum unosa: Utorak 18.09.2007, 17:04, Naslov:
Jel ovaj forum pust ili stvaarno nema nikoga ko je bio na colon tretmanu ?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Utorak 18.09.2007, 22:41, Naslov:
Ja sam bila samo na detoksu kroz pore stopala.Voda nakon tretmana je bila poput zabokrecine.Grozno!Tako se toksini izbacuju iz tela (pijes 2 litre tecnosti a oko zgloba ruke je vezan aparat koji provodi struju slabog inteziteta koja vrsi detoksikaciju organizma- kroz stopala koja su zagnjurena u vodi gde je i katoda).Posle par tretmana koza je zategnuta, lepsa,osecas se bolje i eliminise i celulit.Po boji vode moze se odrediti da li postoji neko oboljenje.Najsivlju vodu imaju pusaci!
Za hidrokolon tretman sam cula da je super ali ga nisam licno probala.Kazu da eliminise i do 3 kg naslaga sa kolona koji mogu biti i patogeni i prouzrokovati oboljenja pa i rak debelog creva.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 18.09.2007, 23:43, Naslov:
Cula sam to i ja, da je korisno uraditi ga zbog creva i skidanja viska kilograma, ali ja licno nisam imala takvo iskustvo...
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 27
Reg. datum: 12.09.2007
Datum unosa: Sreda 19.09.2007, 06:22, Naslov:
Ja licno sam skepticna i ne verujem reklami- naravno opravdano . Samo licno iskustvo nekoga mi znaci ili ako neki DR. to preporucuje. A za detoks sa stopalima u vodi znam da je laz. Naime drugarica moje sestre radila u jednom kozmetickom salonu i kaze da je u pitanju cista prevara i da koriste nekakvu boju !
Za Hidro - colon tretman znam da je svuda u svetu zastupljen i jako moderan i cest nacin za resavanje mnogih problema.To spada u alternativnu medicinu o kojoj mi nismo uchili .
Probacu i to kad se nakanim samo me zanima da li je neko vec negde isao na te terapije ?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Sreda 19.09.2007, 07:10, Naslov:
Ne znam da li je laz za detoks preko stopala ali tamo gde sam ja bila sve je radjeno vrlo profesionalno, voda je pred mojim ocima od bezbojne menjala boju i penusala se.Mojoj drugarici je bila potpuno druga boja a njenoj kumi treca na istom aparatu.Najzanimljivije je da se meni odjednom smanjio nivo triglicerida u krvi i da sam oslabila bez vezbi i dijete.Iako se to posle izvesnog vremena neutralisalo.Nije mi ni bio cilj da oslabim jer sam zadovoljna linijom vec da izvrsim ciscenje organizma, ali su me ove stvari iznenadile.Iako sebi ne mogu da priustim to ponovo jer prilicno je skup tretman u mom gradu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 27
Reg. datum: 12.09.2007
Datum unosa: Petak 21.09.2007, 20:30, Naslov:
Ja bih ipak isla na hidro colon , zbog podizanja imuniteta sad pred zimu i imam nekih problema sa hormonima , sto ima veze sa stresom i toksinima.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Petak 21.09.2007, 20:35, Naslov:
Toksina i suvišnih kilograma ćeš se sigurno rešiti!
Zlatna, nakon tretmana, javi nam kako je bilo i kako se osećaš, kao i da li je neprijatna intervencija!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 91
Reg. datum: 03.05.2007
Datum unosa: Utorak 16.10.2007, 02:00, Naslov:
Mozda sam ljakse,ali ne hvala!Verujem da je zdravo oprati creva,jer iz njih sve ide u krv...ali ne daj Boze da moram da se nadjem na kolono terapiji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 115
Koliko clanova ima idealna porodica?