Prilazak muškarcima?

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Subota 29.09.2007, 02:06, Naslov: Žene koje....
Šta mislite o ženama, devojkama koje prve prilaze muskarcu?
Da li ste nekada prišle tipu i rekle da vam se svidja, pozvale ga da izadjete ,...ili ste za ono da muškarac mora prići ženi prvi? Pitanje?
Zanima me i musko mišljenje o tome!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Subota 29.09.2007, 02:41, Naslov:
Nesto smo vec pricali o tome na temi Kako prici...

Pa ne mislim nista loshe. Onim momcima kojima je prici problem, je to bash dobrodoslo. I za nju, nadam se, barem odmah zna na cemu je Wink

U Sloveniji su devojke po tom pitanju direktne, ne okolisaju puno i ako im se neko svidja, pridju.
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Subota 29.09.2007, 03:01, Naslov:
U životu nisam nikom prišla. Niti mi je padalo na pamet. Nalazila sam neke malo rafiniranije načine da nekom stavim do znanja da mi se dopada. E, sad, ako to taj neko ne bi shvatio, to je samo moglo značiti da nije za mene. Pa šta će mi onaj koji ne razume moje igrice? Osmeh
Nemam ništa protiv što devojke prilaze ako se tako osećaju. Možda su u pravu. Nekada je čekanje da ti onaj drugi priđe zaista gubljenje vremena. Ali, šta znam, ja sam po tom pitanju možda staromodna, i nikakva akcija, ili moja preduzimljivost, ne može mi nadomestiti čari starog dobrog udvaranja i zavođenja. Sad da li je to nasušna potreba za romantikom, ili klasičan ženski egoizam, ne znam... Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Subota 29.09.2007, 03:11, Naslov:
Taj jedan jedini put sto sam ja prisla mladicu da bih ga upoznala, zavrsio se mrakom(brakom). Jadnicak jos uvek zali, sto nije dobro otvorio oci, vec se zagledao kako mi stoje bele pantalone. Ma nema veze ko prvi pridje, uvek se na kraju jedan zezne, ovako ili onako. Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Subota 29.09.2007, 06:17, Naslov:
Citat:
U životu nisam nikom prišla. Niti mi je padalo na pamet. Nalazila sam neke malo rafiniranije načine da nekom stavim do znanja da mi se dopada. E, sad, ako to taj neko ne bi shvatio, to je samo moglo značiti da nije za mene. Pa šta će mi onaj koji ne razume moje igrice?

I za mene važi isto! Tako sam valjda vaspitana ,to je onaj tradicionalan, patrijahalan stav da je muškarac onaj koji prilazi i osvaja.Ti uglavnom glumiš nezainteresovanu ,pogled u pod, pa onda značajan pogled ispod obrva , osmeh koji bi trebao da razume...A često se desi da ga i ne razume i da se nikad ni ne upoznamo! A mogli smo biti savršen par! Možda tip ne može odmah da shvati igru pogleda ili je stidljiv....Mislim da su današnje devojčice i dečaci mnogo liberalniji nego mi nekada.One koje su bile slobodne da same prve pridju, pre dvadesetak godina su smatrane lakim ženskama i od muškaraca i od žena.Dobro je da se stzvari menjaju!!! Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 82
Reg. datum: 26.09.2007
Datum unosa: Subota 29.09.2007, 06:37, Naslov:
da,stvari su se promjenile
cak su i uloge zamjenjene.do sada nisam nikada prva prisla muskarcu,ali se nikada ne bih zaklela da se to nece ni desiti,jer neznam sta se iza brda valja.niko nezna.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Subota 29.09.2007, 19:10, Naslov:
Vec smo o tome pricali. Ne vidim nista lose u tome da zena prva pridje muskarcu, konacno zasto gubiti vreme ako vec on ne prilazi...Da, desavalo se da prva probijem led, ali sam se trudila da to ne bude navalentno ili neukusno. U svakom slucaju nikad nisam glumila nezainteresovanost, niti gledala u pod...-Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Subota 29.09.2007, 19:40, Naslov:
Pa u sustini je takav prici tako jednostavan. Pronadjes priliku za razgovor ili nesto pitas pa nastavis razgovorom... Brzo se sve da primetiti. Pricas o jednostavnim stvarima, svakodnevnim dogadjajima, aktuelnostima... nesto ce vec upaliti Wink Pa nigde ne pise da moras sve direktno reci. Ih, zasto onda ne bi prilazile i zene, devojke... Sve skupa je jednostavnije od obicne kupovine na pijaci Osmeh Hehehe, bash sam pronasao usporedbu Osmeh
A po drugoj strani neki jednostavno moraju zakomplicirati Osmeh Ma razlicitosti u prilazenju su ipak dobrodosle... Bilo bi dosadno da ih nema Osmeh Tako i tako nikad ne mozemo znati sta sve smo propustili...

Hehehehe, eto:

Citat:
maculi: A često se desi da ga i ne razume i da se nikad ni ne upoznamo! A mogli smo biti savršen par! Možda tip ne može odmah da shvati igru pogleda ili je stidljiv....


Zasto ne bi malo zakomplicirali. Poslije imamo vise materijala za razmisljanje Wink

Da vam ispricam pricu iz vremena dok sam jos bio student glume. Profesor nam je dao zadacu da svaki dan upoznamo totalnog stranca. Zenu ili muskarca, svejedno. Ispalo je loshe, posle sedam dana morali bi opisati sedam novih znanstva... A onda nam je profesor rekao: A sada cete sve skupa ponoviti i ne trudite se toliko, trazite samo osmeh koji vam je vracen i tamo pokusajte Wink

Doduse nije svaki osmeh garancija za nesto vise, ali je svejedno dozvola za prici Osmeh
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Subota 29.09.2007, 19:53, Naslov:
Da, da, uvek se nadju teme za razgovor, naravno u zavisnosti od okolnosti. Ne mora to da bude samo razgovor, vazno je probiti led-Osmeh.. Vuni je dala par dobrih ideja na onoj temi...-Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Subota 29.09.2007, 20:13, Naslov:
Pa da, o tome bi mogli u nastavku. Ideju treba sprovesti u praksu i sve je ucinjeno Osmeh
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Subota 29.09.2007, 23:25, Naslov:
Tražiti osmeh koji ti se vraća-lepo rečeno! A tako jednostavno....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Nedelja 30.09.2007, 05:32, Naslov:
Citat:
maculi: Tražiti osmeh koji ti se vraća-lepo rečeno! A tako jednostavno....


... ipak nije, ili je?

Po mom misljenju je cak jednostavnije nego na netu Osmeh
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 30.09.2007, 07:30, Naslov:
Hm, pričamo uopšteno, a ja tu ništa ne razumem dok ne razjasnimo šta je šta. Da li se misli na prilazak potpuno nepoznatoj osobi iz čista mira? Ako je tako, važi moj prvi komentar, nisam i ne bih nikad. A ako se misli na razgovor koji već postoji, na komunikaciju koja je možda uslovljena nekim drugim stvarima, poslom, neminovnim susretima, pa onda dobro, nemam ništa protiv toga. Kroz razgovor neke stvari mogu poteći spontano i uzajamno, tako da se posle ne može precizno ni reći ko je tu koga prvi muvao. Tu onda rade i osmesi i sve drugo, pa do čega se stigne.
Ma dajte, to prilaženje uz neobavezan razgovor je toliko providno. Svi silni uvodi su zapravo uvod u upoznavanje, ispitivanje terena i "prolaznosti". Zato na to uglavnom pristaju obe strane, jer im treba odstupnica ili potvrda. Ali se u startu odmah zna i ko je kome prišao, i zašto je prišao.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Nedelja 30.09.2007, 16:13, Naslov:
Ok, bicu preciznija. Nisam nikada prilazila potpuno nepoznatoj osobi iz cista mira. Ali ako bi mi se neki muskarac svideo i ako bi medju nama postojala komunikacija pa makar i vrlo tanka, nije mi bio problem da mu predlozim zajednicku setnju, bioskop, pozoriste...Ne vidim bilo sta lose u tome a uvek mozemo izaci kao prijatelji, sto naravno podrazumeva da i nesto vise moze proizici iz toga...Ipak, na kraju se radi o tome da sam ja prva prisla...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Nedelja 30.09.2007, 17:59, Naslov:
Sve mi tema postaje cudnija i cudnija...
Nikad niste prisle muskoj nepoznatoj osobi ni da pitate koliko je sati ili gde je koja ulica ili sl?
Sta podrazumevatepod izrazom-prici iz cista mira, a sta ono drugo. Zar vam se nije desilo da uspostavite razgovor kontakt sa MUSKOM osobom, dok cekate na aerodromu, u vozu ili sl. Sasvim mi je neprihvatljivo da cutim zbog toga sto cekam da ON pocne razgovor. Nekad se razgovori zapocnu o nekim nevaznim temama, pa i nemoraju se zavrsiti u krevetu, vec kao lepo poznanstvo.
Drugo je da vam se neko dopada, pa zbogzelje za bliskim kontaktom prvi pridjete, mada i tu nevidim poteskocu, osim da nije neki sumnjiv tip...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Nedelja 30.09.2007, 21:26, Naslov:
Ma jos uvek tvrdim da bash kroz neobavezan razgovor i malo bla bla bla saznamo o drugoj osobi vise nego mnogi misle. I onda sami odlucujemo da li cemo dalje ili ne.
I za mene je jos uvek svaki prilazak zanimljiv, nevazno na pol. Tako i tako je sve ovisno od mene, u takvom slucaju.
Da svaki pokusaj priblizavanja odbijamo samo zato jer druga strana nije po nasem kalupu shvacanja medjusobnih odnosa... hmmm, onda bi bilo jako tuzno na tom svetu. A zene koje to znaju napraviti su za mene (po mom misljenju), bash super. Kapu dole Osmeh
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Nedelja 30.09.2007, 23:32, Naslov:
Citat:
Nikad niste prisle muskoj nepoznatoj osobi ni da pitate koliko je sati ili gde je koja ulica ili sl?
Sta podrazumevatepod izrazom-prici iz cista mira, a sta ono drugo. Zar vam se nije desilo da uspostavite razgovor kontakt sa MUSKOM osobom, dok cekate na aerodromu, u vozu ili sl


Naravno da je bilo toga Kalina, ali svrha takvih prilazenja nije (bila) ista, bar u mom slucaju...-Osmeh.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 01.10.2007, 00:48, Naslov:
Hehehehehe, smesne ste Osmeh
Pa kad nesto zelite i kopka vas, onda morate probati... a da probate morate si to dozvoliti...
Ako nesto niste probale to jos ne znaci da nije pravo Osmeh I ako nesto niste napravile, jer smatrate da nije na vasem nivou, to svejedno ipak ne znaci da ne bi bilo zanimljivo. Mozda bi se iznenadile, hehehe.
Kazu da probati nije gresno...

Mozda ste zgresile idealnog partnera, niste prisle Wink

____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 01.10.2007, 00:52, Naslov:
A ko kaze da nisam probala-Osmeh -Osmeh?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 01.10.2007, 01:09, Naslov:
Ne verujem dok to ne opises Osmeh Osmeh
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 295
Koliko clanova ima idealna porodica?