Kreme iz apoteke

  • 1
Beograd
Broj postova: 17
Reg. datum: 17.10.2007
Datum unosa: Ponedeljak 22.10.2007, 21:36, Naslov: Kreme iz apoteke
Mamina ujna je kupovala samo kreme koje se prave i prodaju u apoteci, žena sa 75 godina izgleda, bez preterivanja, 20 godina mlađe. Ima tako divnu i zategnutu kožu lica. Imala je mogućnosti da kupuje kreme renomiranih proizvođača pa se ipak odlučila za "apotekarske". Ja sam nedavno kupila kremu koju proizvodi Institut za proučavanje lekovitog bilja "Dr Josif Pančić" i vrlo sam zadovoljna.
Kupujete li vi takve kreme i losione i koji biste mogli da preporučite?
____________________
carpe diem

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Utorak 23.10.2007, 06:01, Naslov:
Meni kremice pravi drugarica koja je farmaceut a spravlja ih od meda, pčelinjeg voska i lekovitih bilja.Potraži u apoteci losion za čišćenje lica na bazi voćnih kiselina(citrusa).

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3
Reg. datum: 22.10.2007
Datum unosa: Utorak 23.10.2007, 07:30, Naslov:
Ja ih redovno kupujem i uglavnom sam do sada uzimala one na bazi badema ili kombinacija kamilice i nevena. Nisam imala losa iskustva, provereno su bolje od firmiranih samim tim sto se labaratorijske kreme rade bez konzervansa i odredjenih kiselina i idealne su za ubotrebu pre spavanja.
____________________
ako si ti ti zato sto si ti ti, a ako sam ja ja zato sto sam ja ja, ako si ti ti zato sto sam ja ja a ako sam ja ja zato sto si ti ti, onda ti nisi ti zato sto si ti, niti sam ja ja zato sto sam ja..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 4
Reg. datum: 10.11.2007
Datum unosa: Nedelja 11.11.2007, 03:42, Naslov:
Meni su kreme iz apoteke super.
Imamjako osetljivu kozu oko ociju i jedino mi prija antirid iz apoteke. Kupujem ga u privatnoj apoteci u Milosa Pocerca u Beogradu. Tralalalala

edit :Wooneetza - za naziv apoteke obratiti se clanici na pp Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Virovitica
Broj postova: 4
Reg. datum: 09.11.2018
Datum unosa: Subota 10.11.2018, 13:28, Naslov:
Roba mi uvek stigla za 2-3 dana, i 20-30% u proseku je jeftinija nego u trgovini.
http://www.fredyshop.com

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 131
Koliko clanova ima idealna porodica?