Usvajanje

Broj postova: 19
Reg. datum: 28.05.2009
Datum unosa: Utorak 02.06.2009, 11:53, Naslov:
moja komsinica je svojoj usvojenoj ćerki rekla da je ona nije rodila i ona to zna da joj nije prava mama
i ja sam pre za to da dete u startu zna ,a ne da se šokira u nekim tinejdžerskim godinama Durilica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Utorak 22.09.2009, 20:12, Naslov:
Moja kuma, koja se davno otisnula u Ameriku, pre par nedelja usvojila je jednu slatku devojcicu iz Rusije, Osmeh...Jako mi je drago sto je ona presrecna i sto je fotografija koju mi je poslala , na kojoj grli svoju devojcicu - cista sreca, Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Utorak 22.09.2009, 22:14, Naslov:
to je bas lepo Zveka
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 108
Reg. datum: 10.12.2008
Datum unosa: Utorak 22.09.2009, 22:23, Naslov:
Volela bih da, pored svoje buduce dece, usvojim i jedno ostavljeno dete... Bez obzira na rizike koji se odnose na naslednu osnovu i veliku mogucnost da je jos u samoj trudnoci (verovatno nezeljenoj), to dete bilo izlagano raznim stetnim faktorima. Mnoge od tih majki su uzivaoci droga i alkohola, pozitivne na razne viruse i mentalno poremecene osobe.

Ipak... kada oslusnem sebe negde duboko, smatrala bih to najvecom stvari koju sam uradila u zivotu.

Iskreno bih volela da mi buducnost omoguci ostvarenje ove zelje.
____________________
Brod je najsigurniji u luci, ali nije zato napravljen!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 28
Reg. datum: 27.08.2009
Datum unosa: Nedelja 27.09.2009, 00:20, Naslov:
Na ovu temu reci cu samo hvala mami koja se udala za jednog divnog coveka koji me je odgajio kao da sam mu rodjena cerka i koga zovem tata . Obozavam ga i pravo da vam kazem nikada sa bioloskim ocem nisam imala takav odnos kao sa njim . eto ja sam imala srece zahvaljujuci prvenstveno tome sto je mama imala srece ali zivot je surov pa ne prodju bas svi tako .

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 22:43, Naslov:
Ja od malena mastam kako cu nekada da usvojim dete . Po meni je to najlepsa stvar koju covek moze da uradi !
Dati ljubav , toplinu , razumevanje , prihvatanje detetu koga je neko napustio ... Nadam se da ce mi se ta zelja nekada i ostvariti !
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 22:45, Naslov:
Za mene je to jedan veom human gest,i pohvala svakom ko to ucini...
Divno je nekome biti nesto...
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 10.06.2010, 09:11, Naslov:
Slazem se sa Minom.....veoma humano....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.06.2010, 11:05, Naslov:
Volela bih da usvojim dete,ali samo u sluchaju da,ne daj Boze,ne mogu da rodim svoje... Ili,naravno,ako bih imala uslova da pored svoje dece gajim josh,zashto da ne? Moze i petoro ako treba Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Cetvrtak 10.06.2010, 11:07, Naslov:
Ja sam uvek za petoro , ma i vise Osmeh Obozavam velike porodice , imam razvedene roditelje i kod svakog jos po troje dece Osmeh
Nadam se da ce mi dati Bog da imam bas puno dece , nema lepse srece !
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.06.2010, 11:09, Naslov:
I uslova da odgajash toliko dece Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.06.2010, 11:11, Naslov:
Jeste da nema veze sa temom,ali najvishe mrzim da vidim siromashne porodice koje imaju po 10-oro dece,a nemaju uslova da ih odgajaju i da im pruze neke neophodne stvari u zivotu..Pa zar nisu chuli za kontracepciju? Heheheh
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.06.2010, 11:11, Naslov:
Ja bi volela da budem "hraniteljska porodica"....to je valjda ono da gajis decu do 18....ja bi bas uzivala u tome.Htela sam da se prijavim za to u Bg-u ali su kriterijumi jaaaako visoki....ali nikada nije kasno.Boze zdravlja mozda bude nesto od toga....meni je to naporan i odgovoran posao,ali u isto vreme predivna odluka.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Cetvrtak 10.06.2010, 11:13, Naslov:
Ma osnovnih uslova cu da imam sigurno , sad bas ako ne mogu svakom da kupim ko zna sta nije smak sveta ! Napustenoj deci je mnogo bolje da budu usvojena od strane nekoga ko iz obozava nego da budu ne daj Boze u nekom odvratnom domu ... Vazno je da imaju da jedu , da se obuku da uce skolu , krov nad glavom i MNOOOOOOOOOOOOOOGO MNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOGO LJUBAVI !!!
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.06.2010, 11:16, Naslov:
Naravno,ljubavi na prvom mestu Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 710
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Nedelja 13.06.2010, 13:00, Naslov:
Strasno..ne znam kako ljudi mogu da ostave svoju decu , oni nemaju dusu..stvarno Tuzna
Kad vidim koliko je napustene dece..dodje mi da placem..nikad takvim "roditeljima" ne treba oprostiti..kad ucine tako nesto..prosto ne znam kako mogu Tuzna
Mislim da svako ko ne moze da ima decu..treba da usvoji dete..jer dete cini coveka srecnim..a pogotov.ovako..koz na sta bi bilo sa tim detetom da ga vi niste uzeli..tako treba razmisljati...a i svako ko ima uslova za vise dece..a i nije mu as do poradjanja..i pravljenja..dece..moze da usvoji dete... Ja bih to ucinila da imam uslova..ali puno radim..a Maca malo manje..pa nas dvoje jedva stizemo i sa Mimi da budemo..ali svaki slobodan trenutak se trudimo da posvetimo njoj Wub Moja prijateljica je usvojila dete prosle godine..nije mogla da ima dece..i odlucila se na taj korak..i sad je presrecna...a mali je sldak kao secer Zurka
____________________
Bog je svim andjelima da krila samo tebi nije ,jer nije zeleo da mu nalepsi andjeo odleti! <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 158
Koliko clanova ima idealna porodica?