Razveden muskarac

Novi Pazar
Broj postova: 3
Reg. datum: 08.05.2008
Datum unosa: Subota 10.05.2008, 12:51, Naslov:
mislim da je nekada bolje biti sa rezvedenim muskarcem nego sa onim koji nije bio zenjen,iz razloga tog sto on ima jedno veliko iskustvo koje se nemoze porediti ni sa jednom vezom,i zna sta je nedostajalo toj fezi i sta nije stimalo,tako da on u sledecij vezi ,bude jako oprezan i daje se mnogo vise,vise je posvecen tadasnjoj curi i naravno da je drugaciji nego kad je bio u braku,to je jedna mala tajna ,koju znaju samo razvedene cure ,i razvedeni muskarci ali nebih je otkrivala,jer onaj koji je to prosao svatice kako se zaista oseca razveden muskarac ili razvedena zena,,,,
____________________
Jasna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 213
Reg. datum: 03.05.2008
Datum unosa: Subota 10.05.2008, 21:54, Naslov:
Smatram da razvedeni muškarac ima veći prag tolerancije samim tim što je proživio neke uobičajne svađe u vezi pa zna kako se treba a kako ne treba ponašati ali opet stoji pitanje : Zašto je on razveden?, i možda je i rizik upuštati se u vezu sa takvima...ali šta je život ako ne rizikuješ..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 7
Reg. datum: 08.11.2008
Datum unosa: Utorak 18.11.2008, 20:32, Naslov:
HaHahahaha znas sta!slusaj ti sebe i svoje srce! ono ce ti najboje reci sta trebas dalje ciniti!Ja sam razvedena zena,bila,a sad sam u srecnom braku!Znam da i nije lako,ziveo si jedan zivot,odjednom za 360 stepeni drugi inije nimalo lako.ali budi jak,glavu gore....ucini zivot lep jer mozes...ucini ljude oko sbe srecnim jer mozes!!!Naaaaajveci pozzz i drzim fige Mir
____________________
draganica :)))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Utorak 21.04.2009, 08:21, Naslov:
Na razvedene?
Gledam isto kao i na ove koji su slobodni.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Ub
Broj postova: 84
Reg. datum: 23.03.2009
Datum unosa: Utorak 21.04.2009, 10:38, Naslov:
Moj muž je razvedeni muškarac.Nije promenio ništa od onoga zbog čega se u prvom braku razveo. Jedino što je dosta stariji, pa sad teško može opet da se razvede, a ja ga volim(da ne kažem trpim) onakvog kakav jeste

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

niš
Broj postova: 130
Reg. datum: 13.02.2009
Datum unosa: Utorak 21.04.2009, 15:31, Naslov:
moj muz ja razvedeni muskarac , brak nam ima i uspone i padove ali smo pre svega prijatelji i super nam je imamo dva sina on ima devojcicu iz prvog braka i sve dobro funkcionise za sada
____________________
ana

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Utorak 21.04.2009, 17:05, Naslov:
I mm je imao brak pre mene samo sto je sa tom zenom bio u braku 2 godine, nema dece i to je vise sa svih strana shvaceno kao deca se igrala nego pravi brak a njega da pitate on bi rekao da mu je tek sa mnom prvi i pravi brak sa svim svojim lepim ni ruznim danima.
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Ub
Broj postova: 84
Reg. datum: 23.03.2009
Datum unosa: Utorak 21.04.2009, 18:56, Naslov:
Kažu da se druga žena voli najviše na svetu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 74
Koliko clanova ima idealna porodica?