modni sajtovi...

  • 1
beograd
Broj postova: 59
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Petak 02.11.2007, 17:11, Naslov: modni sajtovi...
Drage moje!

Bojim se da ja sve vise vremena provodim uz ovo stupidno sokocalo (komp) i da mi ono postaje jedini izlog u svet.
S tim u vezi bih Vas zamolila da podelimo ideje za sajtove za on line kupovinu garederobe i slicnog sto zbog ponude sto zbog ideja.
Trebalo bi da liche na www.eluxury.com koji je kikica predlozila u vezi nekih tasnica.......

Pozzzzz
____________________
seli

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Petak 02.11.2007, 19:18, Naslov:
U tom periodu kad su izlasci reducirani zbog obaveza oko dece, ja nisam izlazila iz trenerki i patika, a sve sam to kupovala u jednoj jedinoj prodavnici bez prevelikog biranja i probanja. Tek kad su klinci malo porasli pocela sam da posecujem i butike, uz ceste nezgode, da mi bas klinac otvori vrata garderobe dok se presvlacimWink
danas jos uvek nemam vreme za veliki shoping, i najcesce kupujem u dve -tri prodavnice. Jave mi telefonom da su dobili nesto novo sto misle da bi mi se dopalo. Skoknem na kratko i odaberem nesto, koliko da promenim. Drzim se minimalizma i tako ne trosim previse vreme na doterivanje, osim za specijalne prilike.
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 12.01.2008, 22:41, Naslov:
Najveci grijeh je kad kazemo da nemamo za sebe vremena ili da je nesto preskupo za nas. Barem danas se iza svakog coska nalazi neki butik u kome se mozemo obuci skoro od glave do pete i to po vrlo pristupacnim cijenama.
Razmisljaj malo drugacije. Kada ti auto stane, najnormalnija stvar ti je posjeta automehanicara i popravak. Zasto ne pomislis da si upavo ti ta koja zaradjuje pare za popravak tog automobila i da i ti imas, na prvome mjestu pravo da se nagradis sto si vrijedna, a da zadovoljstvo bude vece i automehanicari vise vole uredjene vlasnice automobila Wink i vrlo cesto zaborave reci: dodjite sutra Osmeh
Divan, prvo moramo voljeti i postovati sebe, a tek onda ostale, mada na to cesto zaboravljamo.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Novi Sad
Broj postova: 7
Reg. datum: 24.04.2008
Datum unosa: Cetvrtak 24.04.2008, 13:40, Naslov:
Ja mogu da preporucim www.victoriassecret.com
Imam nesto od njihovog vesa i sportske Pink kolekcije i prezadovoljna sam!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3
Reg. datum: 12.06.2008
Datum unosa: Petak 13.06.2008, 05:21, Naslov:
www.nakit-majesty.blogspot.com

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 9
Reg. datum: 20.05.2008
Datum unosa: Utorak 17.06.2008, 02:30, Naslov:
Da bih se informisala sta je aktuelno i gde moze da se nabavi ja kupim casopis Best shop ili izadjem na njihov sajt.Svasta moze da se nadje. Noktici

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4
Reg. datum: 17.06.2008
Datum unosa: Utorak 17.06.2008, 11:24, Naslov:
a kako glasi njihov sajt (Best shop) Nekako nikad da mi izadje ono sto sam htela Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 8
Reg. datum: 19.04.2010
Datum unosa: Ponedeljak 19.04.2010, 23:28, Naslov:
Sto se tice obuce ja preporucujem www.novecento.rs
Mislim sa sve znamo koje su radnje u pitanju.... dobili su novu kolekciju sandala i extra su!!! Imaju i Fb grupu http://www.facebook.com/pages/NOVECENTO-BEOGRAD-CIPELE/111888938839129?ref=search&sid=773355052.2828605576..1 ja sam se uclanila pa mi salju obavestenja kada su rasprodaje, snizenja, nove kolekcije... ma super su Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 15
Reg. datum: 03.04.2011
Datum unosa: Sreda 06.04.2011, 19:47, Naslov:
Ja redovno posecujem http://www.novecento.rs/, http://www.patike.org/ i http://www.extremeintimo.com/. Jeste da uglavnom nisam pri parama da i pazarim nesto... Ali lepo je i gledati Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Ivanjica
Broj postova: 2
Reg. datum: 05.12.2011
Datum unosa: Ponedeljak 05.12.2011, 12:15, Naslov:
Mogu stvari i za male pare da se kupe u USA, preko e-bays ili amazona i sve to da stigle u Srbiju preko www.VIAddress.com. Ja sam probala i Ok je, a ko ima decu isplati se zbog raznih sniženja u Americi oko Božića.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Ivanjica
Broj postova: 2
Reg. datum: 05.12.2011
Datum unosa: Ponedeljak 05.12.2011, 12:15, Naslov:
Mogu stvari i za male pare da se kupe u USA, preko e-bays ili amazona i sve to da stigle u Srbiju preko www.VIAddress.com. Ja sam probala i Ok je, a ko ima decu isplati se zbog raznih sniženja u Americi oko Božića.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3
Reg. datum: 31.08.2012
Datum unosa: Cetvrtak 06.09.2012, 17:59, Naslov:
Da oživimo malo ovu temu... http://fashionbloger.rs/

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1
Reg. datum: 05.02.2014
Datum unosa: Sreda 05.02.2014, 11:43, Naslov:
Ja bila pre par nedelja u butiku za punije dame Gattolini u Beogradu i kupila sam predivnu haljinu. Inace, tesko nalazim sebi odgovarajucu garderobu. Rado bih vam preporucila da odete jer imaju bas veliku ponudu tunika,pantalona,suknji,haljina, sve za punije dame. Imaju i sajt

www.garderobazapunijedame.rs

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 16
Reg. datum: 02.01.2016
Datum unosa: Utorak 12.01.2016, 19:23, Naslov:
Ima raznih profila na fejsu ponekad naručim nešto,volim da pogledam na sajtovima pa ako ima blizu ta prodavnica odem da vidim.Kupujem često u second hand radnjama,jer su dobre cene. polovnagarderoba.rs

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 213
Koliko clanova ima idealna porodica?