Mama-hvala ti....

örebro
Broj postova: 150
Reg. datum: 11.11.2008
Datum unosa: Utorak 18.11.2008, 09:12, Naslov:
..........Imam na dusi mojoj oziljak, koji samo u snu boli, danju se smejem i ne osecam ga, a u noci on nejasno tisti hladnocom, uspomenom na neku smrt, i ne znam od kog bola je on ostao, i da li je bilo jutro ili suton kada se urezao u moju dusu, i cesto se bojim mozda on nije trag proslosti mozda je to nesto bolno sto dusu ocekuje.........
Uzivajte sa svojim majkama, ocevima dok su zivi, verujte mi kada vas napuste tek onda shvatite koliko su vam potrebni, jer kad izgubite roditelje tek tada istinski shvatite da nemate prijatelje.
____________________
Zivi dobrim i casnim zivotom. Kad ostaris moci ces se osvrnuti i jos jednom uzivati u zivotu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Utorak 18.11.2008, 09:32, Naslov:
Ana 75,bas si me rastuzila ovim postom Place Place Place

Mama,hvala ti za sve sto si prosla sa mnom,sto si mi rodila Dadu i Bebu,isto ces uvek biti tu(znam da hoces) Cvijece
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Utorak 18.11.2008, 09:43, Naslov:
divno si ovo napisala Anna...

Mama hvala ti za zivot sto si mi dala i sto si se trudila da me vodis pravim stazama..hvala ti puno jedina moja majcice,ja sam uvek tu za tebe...
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Utorak 18.11.2008, 12:43, Naslov:
Mama,volela bih da sam te imala i upoznala i da nikad me nikad nije zena sa dugom kosom podsecala na tebe....volela bi znati odgovor bar zasto si me ostavila kao bebu i otisla daleko,volela bih znati zasto sam odrastala bez tebe sa bakom,zasto nisam imala kome posvetiti pesmu za 8.mart,zasto sam te sanjala i budila se u suzama.....mama zasto te jos uvek volim i dusa me boli......ali ipak hvala ti jer si mi podarila zivot.....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Utorak 18.11.2008, 12:51, Naslov:
Anna_75 zao mi je ali izgleda da smo slicno prosli u zivotu tako da te potpuno razumem.....ne daj se i bori se glavu gore i samo napred
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 18.11.2008, 12:52, Naslov:
Tini,rasplakale ste me ti i ana_75,zao mi je,Place.
Hvala svim mamama za sve dobro i lose,jer smo postale jake da bi izdrzale svaku srecu i bol koje zivot donosi.Hvala vam jer ste nas donijele na svet !
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Utorak 18.11.2008, 12:53, Naslov:
Hvala druze
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Utorak 18.11.2008, 13:22, Naslov:
Mama hvala ti za sve sto si mi u zivotu priustila......pored teba sam odrasla i uz tvoju ljubav ....sad kad vidim koliko ljudi nisu imali tu sansu ...znam da te volim jos vise i da si sve od sebe dala da bi od mene napravila dobru zenu i dobru mamu.......hvala, hvala ti na tome draga mama Cvijece

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Krusevac
Broj postova: 805
Reg. datum: 26.10.2008
Datum unosa: Utorak 18.11.2008, 13:39, Naslov:
Drage moje,jako ste me rastuzile svojim pricama...Tini,Ana,stvarno mi je jako zao sto ste to morale preziveti!

Kada citam ovako tuzne price jos vise shvatam koliko mi u zivotu znaci ljubav,podrska,postovanje i nezne reci moje majke!
Hvala ti,mama,za sve divne dane koje si mi pruzila i za svu tvoju nesebicnu ljubav...Oprosti za sve moje ludorije,koje sam ti umela prirediti...Hvala ti sto si mi ulila samopouzdanje i sto si me nacinila zenom kakva danas jesam...Hvala ti za svaki osmeh ponaosob i za svaki nezan i brizan pogled...Hvala ti za sve! Volim te najvise na svetu celom...i sto krugova oko meseca...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 373
Reg. datum: 05.07.2007
Datum unosa: Utorak 18.11.2008, 13:48, Naslov:
Moja mama je jedna od najboljih mama na svetu, ako ne i najbolja!!! Dobro, mozda je moja baba bila samo malo bolja od nje, ali s godinama ce to postici iskreno verujem!!! Mislim da se ti odnosi nasledjuju, ne mozes biti losa osoba ako ti pruze svu neznost, ljubav, paznju i razumevanje i ako se ne desi nista dramaticno sto ce ti okrenuti zivot, mozes tako uzvratiti ljubav sto ces divno brinuti o svojoj deci...
Tata mi je umro, pre skoro 13 godina, a bio je predivan!!!
Imala sam srecu sa roditeljima!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Utorak 18.11.2008, 14:19, Naslov:
Place trudim se zaista da uzivam sa svojim roditeljima...ni ne zelim da mislim sta ce se desiti kada me napuste Place Place
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 18.11.2008, 14:23, Naslov:
Mnogo je tesko kad izgubis roditelja.Ma kakvi oni bili,ipak su tvoji roditelji koji su ti podarili zivot !
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Utorak 18.11.2008, 14:26, Naslov:
Slazem se sa Dankom.Iako sam imala puuno problema u porodici,iako je moj otac bio takak kakav jeste ja ipak volim svoje roditelje najvise Osmeh
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 184
Reg. datum: 06.11.2008
Datum unosa: Utorak 18.11.2008, 14:31, Naslov:
Mnogo mi je zao kada neko nema roditelja,a najvise majku.
I ja mislim da je moja majka najbolja,najdivnije stvorenje na cijelom svijetu...kroz sta je sve prosla da bi mene i mog brata izvela na pravi put, jer sam rano ostala bez oca... Duge su i tuzne price koje bi imale mnoge od nas ispricati,ali se treba truditi da nam sadasnjost i buducnost bude lijepa.
____________________
Kad si u nevolji, zakucaj na vrata prijatelja i - otvorice ti se oci!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 18.11.2008, 14:34, Naslov:
Ludo_lane, to je toliko iskreno,lepo i istinito napisano,svaka cast !
Roditelje ne mozemo menjati,ali ih ne smemo ni mrzeti,moramo ih voleti !
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 373
Reg. datum: 05.07.2007
Datum unosa: Utorak 18.11.2008, 15:01, Naslov:
Samo je jedna majka!

Profil

Posaljite privatnu poruku

svugdje pomalo
Broj postova: 1414
Reg. datum: 23.10.2008
Datum unosa: Utorak 18.11.2008, 19:49, Naslov:
mama hvala ti sto si sve ove godine bila najbolja mama na svijetu,sto si oprostila
sve moje musice,sto si bila tu uz mene uvijek!kritikovala kad je trebalo,a mazila kad me bolilo!moram ti priznat da sam obozavala bit bolesna,jer sam znala da ces se brinut o meni ko da sam tvoja mala beba...
iako sad nismo blizu,nema dana da ne pomislim na tebe,i nedostajes mi svaki dan sve vise i vise...
volim te mama
____________________
MOJ MALI LEON JE STIGO 19.9.2009 U 10.25

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 550
Reg. datum: 10.08.2008
Datum unosa: Utorak 18.11.2008, 21:36, Naslov:
____________________
Dovoljna je bar jedna svetla tacka da covek nastavi put.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Backo Petrovo Selo
Broj postova: 85
Reg. datum: 23.04.2008
Datum unosa: Utorak 18.11.2008, 21:46, Naslov:
Ana 75 me je pogodila svojim tekstom.Tu sam se pronasla.Svoj majci sam zadala dosta bola udavsi se onako kako od mene to niko nije ocekivao-iz inata.Zena se povukla u sebe ,nije je moglo prepoznati.Kada su dosli unuci malo je zivnula i zivela je za njih.Jednog dana je osetila bol u srcu i jednostavno je umrla na mojim rukama u mojim kolima.Davala sam joj vestacko disanje dok smo isli u hitnu,masazu srca nije pomoglo.I dan danas,posle 5 godina ne kuvam jelo na koje je ona mirisala toga dana,ne bih to podnela.Jednostavno neznamo ceniti nesto dok to ne izgubimo.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 18.11.2008, 22:54, Naslov:
Ljiljana,mnogo mi je zao sto se taj bol u tvom zivotu desio,a potpuno si u pravu kada pises da neko ne zna ceniti nekoga dok ga ne izgubi.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 365
Koliko clanova ima idealna porodica?